2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

hoşgeldin muhribe senin oğluşun kaç haftalık ayten kesinlikle turp çok faydalı bide gaz çıkarttırmasa  :k06: bulursun ya manav felan yokmu veya marketelerdede vardır.

muhribe

hmm ben de eskiden senin gibiydim, yerlerde sürünmeden gitmezdim doktora :) ama bebek oldu olalı hapşursam eşim doktora sürüklüyor. dün gözümün içinde kırmızı bir nokta farkettim, eşime gösterdim. göstermez olaydım. binbir tembih etti, yarın mutlaka doktora gidelim diye :) geçer diyorum dinlemiyor. neyse unutturdum da kurtuldum :)

muhribe

izemsevi bugün 22 haftalık olduk  :nazar: kıpraşıp duruyor maşallah ona  :love9:

izemsevi

benimde 21+1 yani 22 kız aynı anda doğurcaz inşallah  :k06: benimde az önce kıpraşıyorsu  :nazar: şimdi sakin miniğim

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Mart , 2011, 10:51:52
hmm ben de eskiden senin gibiydim, yerlerde sürünmeden gitmezdim doktora :) ama bebek oldu olalı hapşursam eşim doktora sürüklüyor. dün gözümün içinde kırmızı bir nokta farkettim, eşime gösterdim. göstermez olaydım. binbir tembih etti, yarın mutlaka doktora gidelim diye :) geçer diyorum dinlemiyor. neyse unutturdum da kurtuldum :)

ya eşimde öyle diyo bana bıktım bende artık  :-\ ottan moktan şeye doktora gidelim diyo. 3 te gidiyo işe bu hafta. sabahları duyuyo beni götüreyim seni diyo. yat aşşağıya uyu diyorum ya ne işin var doktorda zaten 12 de başlıyo muaynesi adamın. bende 5 te uyanıyorum öksürmekten iniyorum mutfakta bişeyler yapıyorum kendime. bu sabah işe bıraktı beni ara doktorunu belki şurup vardır diyo. ama sanmıyorum çünkü nettende baktım hep doğal şeylerle iyileşmesi için yazmışlar

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 10:54:27
benimde 21+1 yani 22 kız aynı anda doğurcaz inşallah  :k06: benimde az önce kıpraşıyorsu  :nazar: şimdi sakin miniğim

maşallah canım, Allahım sağlıkla versin miniklerimizi kucaklarımıza. sen bu yılın nadir kız annelerinden olacaksın  :nazar: bu sene kimi duysam hep erkek. doktorumuz bile isyan ediyor. yine mi erkek bebek diye  :k06:

ayticim, çok geçmiş olsun canım tekrar. belki de rapor alıp evde dinlensen daha kolay atlatırsın canım. soğuk algınlığında vücut çok bitkin oluyor, dinlenmeyince iyileşme süresi gecikiyor

Aytii

sağol Muhribe. rapor alsam iyi dediğin gibi ama rapor almak istemiyorum. zaten şubatta almıştım bana bir karış surat yaptılar. yine alırsam bu defa işten atarlar heralde  :-\ dayancam artık neyapayım

izemsevi

canım demekki sizin çevrede genelde erkek var bizimde burda hep kız hatta bizim drda bu yıl sanırım kız yılı dedi :k06: :k06: benim çevremde 8kişi hamileydik 3 doğurdu 5miz hala hamileyiz ve firesiz sekizimizinde kız :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mart , 2011, 10:59:08
sağol Muhribe. rapor alsam iyi dediğin gibi ama rapor almak istemiyorum. zaten şubatta almıştım bana bir karış surat yaptılar. yine alırsam bu defa işten atarlar heralde  :-\ dayancam artık neyapayım

:violent1: :violent1: :violent1: onlara. ne hakları varmış? sağlam insan rapor almaz herhalde. hem hamilesin hem hastasın. sen almıcan da kim alacak?
şu son aylar da bi an önce bitse de evimizde dinlensek valla. ben iyice yoruldum çalışmaktan. haftada 6 gün, resmi tatil yok, bişi yok. ha babam çalış dur. çekilecek dert değil valla.

izemsevi

ayten bugün zaten perşembe yarın cuma  hafta sonu iyice dinlenirsin bence düzelirsin canım bendede kaşıntı var analamadım çok fazla değil ama var yani.

burcu MELEK

günaydın kızlar nasılsınız bakalım bende artık akşamları hiç yatamıyorum belim cok agrıyor bu gecede cok sancım vardı rahim alıştırma yapıyodur dedim ama 2 saat oturdum yatamadım  ::)  ::) büyüdükçe daha zor oluyomuş

Aytii

hafta sonu eşim dişinden amelyat olacak  :-\

hoşgeldin Burcu nasılsın?

izemsevi

burcu hoşgeldin ayten eşin ameliyat olur sen dinlenirsin canım sonuçta senin için dinlenmek daha önemli bende 20likten amaliyat olacaktım doğum sonuna kaldı.

Aytii

nasıl dinleneyim canım ya? adama çorbalar yapıcam aç duramaz sonuçta. zaten bende duramam ama enazından evimde olurum

burcu MELEK

iyim canım oguzumuz nasıl bakalım esine cok gecmiş olsun cabuk atlatır inşallah.canım niye nane limon kaynatıp bal koymuyosun bir bardak iç süper enerji ve gecer hem dogal sen öksürdükçe bebeş sarsılıyor  :k06:  :k06:  :k06: