2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

aybükecim işte bende özeline gidiyordum ama hükümet şu yasa olayını çıkartınca drumuzun özeli kapatma ihtimali ortaya çıktı allahım inşallah benim doğuma kadar kapatmaz bende çalışıyorum ama hamilelik öncesi işim gayet yorucuydu hamile olduğumu öğrendikten sonra hiç yorucu bir iş vermiyorlar allah razı olsun şuan masa başındayım zaten inşallah temmzun ilk haftasıda izne ayrılcam biraz haziran ayı zorlayacak onada artık allah yardımcımız olsun ayten sen nezaman ayrılcan.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 09:57:47
aybükecim işte bende özeline gidiyordum ama hükümet şu yasa olayını çıkartınca drumuzun özeli kapatma ihtimali ortaya çıktı allahım inşallah benim doğuma kadar kapatmaz bende çalışıyorum ama hamilelik öncesi işim gayet yorucuydu hamile olduğumu öğrendikten sonra hiç yorucu bir iş vermiyorlar allah razı olsun şuan masa başındayım zaten inşallah temmzun ilk haftasıda izne ayrılcam biraz haziran ayı zorlayacak onada artık allah yardımcımız olsun ayten sen nezaman ayrılcan.

bakalım sözleşmelerimizi nezaman yenilicekler hiç bilmiyorum  :dontknow: eğer devam et derlerse Temmuzda çıkçam bende.  Ekimden sonra dönmüş olacağım işime kısmetse

<<AyBüKe>>

Çalışsam belki alışırdım evet  :k06:  Ama o potansiyeli göremiyorum şu an kendimde  :ehi: :ehi:  Ayy yaa ben doya doya temizlik yapmayı özledim valla, şimdi yarım yamalak oluyo herşey ve çook sinirime dokunuyo  :cildir:   Eşimden başka yardım edicek kimsemde yok yanımda ee erkekte bi yere kadar yapıyo bi doğursam feci temizlik yapıcam  :k06:

Aytii

off temizlik deme bana :D deli oluyorum eskisi kadar yapamıyorum hepsini diye. hep posta posta  :-[

kızlar ya ben çok fena öksürüyorum  :sad1: geçmedi gitti kaç gündür :( gıcıkta yapıyo boğazımda  :crybaby2: ne yapıcam ben  :y25:

<<AyBüKe>>

Ben kahvaltı yapiyim kızlar bu saat oldu bişey yemedim hala bebişim de acıkmıştır  :love9:   :hungry: :hungry:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mart , 2011, 10:14:30
off temizlik deme bana :D deli oluyorum eskisi kadar yapamıyorum hepsini diye. hep posta posta  :-[

kızlar ya ben çok fena öksürüyorum  :sad1: geçmedi gitti kaç gündür :( gıcıkta yapıyo boğazımda  :crybaby2: ne yapıcam ben  :y25:

Allah Allah neden öksürüyosun acaba  :icon_scratch:   Zencefilli bal öksürüğe çok iyi geliyodu ama hamilelikte de sorun olurmu acaba onu bilmiyorum canım  :-\   Çok rahatsız ediyodur o seni şimdi tahmin edebiliyorum uykusunda bile tutuyo o gıcık  :cildir:

Aytii

hemde nasıl uyutmuyo beni  :crybaby2: :crybaby2: zencefille balı denedim ama tık yok sadece ıhlamur içiyorum sabahları biraz iyi geliyo sonra başlıyo yine  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: sen yap canım kahvaltını afiyet olsun sana ve minnoşuna  :love9:

izemsevi

aybükecim hemen git yap canım aç durman hata ayten sizin sözleşme nezaman imzalanıyorki bendede biraz kaşıntı var canım öksürük için turp ve balı dene çok iyi geliyormuş marankinin tarifi duymuşsundur belki.

Aytii

turpu ancak salı alabilirim  :-\ pazar o günü kuruluyo.

Marankinin tarifi neymiş  :icon_scratch:

izemsevi

bak canım şimdi turpun içini oyuyorsun altı delik olcak ama öyle koca devasal bird elik değil ufak küçük bir şey oyulmuş turpun içine bal koyacaksın sonra turpun altına bir su bardağı koyuyorsun ve sabaha kadar balla birlikte turpun sızan suyu karışım halinde bardağa akıyor ve onu afiyetle yiyorsun hüp diye ayağa kalkıyorsun turpun kafasını atma onu üstüne kapatıyorsun oldumu cankuş.

Aytii

hmm. aklımda bulunsun  :icon_thumright: mantıklı  ::) haftaya salı alıyım mutlaka turptan. hem zaten normaldede çok faydalıdır

izemsevi

banada yengem dedi yiğenimin öksürüğü geçmemiş şurup felan kullanmışlar sonra bu karışımından yapmış 3.gün hüp ayakta maşallah.

Aytii

doğal olan şeyler çok faydalı evet. ama işte turpu salıdan önce bulurum umarım.

muhribe

ayticim, geçmiş olsun canım. doktora göründün mü? ciğerlerini falan bi dinleselerdi. bu mevsimde soğuk algınlığı çok kötü. ben de iki-üç hafta önce atlattım ama çok kötüydü :(

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Mart , 2011, 10:46:08
ayticim, geçmiş olsun canım. doktora göründün mü? ciğerlerini falan bi dinleselerdi. bu mevsimde soğuk algınlığı çok kötü. ben de iki-üç hafta önce atlattım ama çok kötüydü :(

yok canım ya nerde görüncem doktora. eşim çalışıyo kendimde gidemem. zaten gitsem bile orda daha mikrop kaparım 3 4 saat beklicem diye. kendimce evde bişeyler yapıyorum geçmesi için. normalde geçerdi ama 5 gün oldu hala tık yok  :sad1: