2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

evet bendede öyle. devamlı etmezler zaten

izemsevi

sıkıntımız var ayten teyzesi .benim gittiğim dr hem özelde hemde devlette çalışıyor hükümet yeni yasa çıkardı duymuşsundur tam gün yasası bu yasaya göre drlar ya devlette çalışacak yada istifa edip özelde çalışacak aynı anda iki yerde değil.bizde drla görüştük ben dava açıcam sonuna kadar mücadele edicem özeli kapatmayı düşünmüyorum dedi.olaki devlete geersem gene devam ederiz doğumuda devlette yaptırım dedi ama özelde kalırsam doğumunu devlette ben yaptıramam ama güvendiğim dr arkadaşıma söylerim dedi ama devlette yaptırmam dersen özel hastaneye gönderirim drumuzdan çok memnunuz ne olcak bilmiyorum. :dontknow:

Aytii

hadi ya  :-\ bilmiyodum bunu ben.

demek bunun için beni aradılar geçende randevu saatimi değiştirdiler doktorumun programı değiştiğini söylediler  :(

<<AyBüKe>>

Günaydın Ayten, Seval  :hello:  Nasılsınız, bebişleriniz nasıl ?

Aytii

günaydın Aybüke  :opucuk: biz iyiyiz siz nasılsınız tontişle  :love9:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mart , 2011, 09:22:38
günaydın Aybüke  :opucuk: biz iyiyiz siz nasılsınız tontişle  :love9:

Günaydın canım  :opucuk:  Valla tontiş yoruyo artık beni, 2 gündür ağrım var kasıklarımda  :sad1:  Bide sanki aşağıda gibi dünden beri kasıklarımın oraya vuruyo hep korktum bende .. Normalde kontrolüm haftayaydı ama eşim randevu alabilirse yarın gidicez doktora nst ye giricem korkuyorum sancım falan çıkıcak diye  :y25:  Kasıklarım çok fena hele ayaktayken  :cildir:

Aytii

yalancı sancı dedikleri şeymi yoksa  :icon_scratch: ama daha erken  :-\

bencede siz yarın gidin baktırın ne olup bittiğini. belki döndüyse ondan oluyodur öyle. bende mesela dün vururken sanki rahmimde ekolar hissediyo gibiydim :D yankı yapar gibi

izemsevi

günaydın aybükecim canım iyiyiz allaha şükür işte drumuzla ilgili sıkıntımız var ya ben devlete gitmek istemiyorum devlette günde 60hasta muayene ediyor 3dk anca sürüyor ve ulrason içinde gün alıyorsun onada bir sürü kuyruğa giriyorsun radyoloji uzmanı bakıyor sinir bozucu.

<<AyBüKe>>

Bilmiyorumki canım ya anlamadım bende ama ağrı geçmeyince korktum 50'nin yukarısında çıkarsa sancı yatırıyomuş hemen hastaneye bakalım nolucak  :sad1:   Haftalar ilerledikçe korkuyo insan , hiç panik bi insan değildim ben ama oldum yani ...  Sende çok yorma kendini artık canım bebişler büyüdükçe sorunlar da büyüyo  :)

izemsevi

aybükecim bişeyi yoktur miniğinin benim arkadaşımında hamileyken sol kasığı bir hafta hiç durmadan ağrıdı oda artık endişelendi dr gitti miniği dönmiş küçük totosu yla annesinin tam kasık kısmına gelmiş oturmuş ağırlık orda olduğu için ağrı yapar ama bir iki güne kalmaz yer mekan değişikliği yapar endilenemeyin demiş seninde öyle olabilir birde aşşağı indiğini nasıl anlıyorsunki çok net anlaşılmaz sanırım.

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 09:30:23
günaydın aybükecim canım iyiyiz allaha şükür işte drumuzla ilgili sıkıntımız var ya ben devlete gitmek istemiyorum devlette günde 60hasta muayene ediyor 3dk anca sürüyor ve ulrason içinde gün alıyorsun onada bir sürü kuyruğa giriyorsun radyoloji uzmanı bakıyor sinir bozucu.

Bende devlete gidiyorum canım, 1 hafta sonrasında da özel muayenesine gidiyorum ama devlette de odasında ultrason var benim doktorumun odasında sokuyo ultrasona ..  Her kadın doğumcunun odasında var hatta orda neden radyoloji uzmanı bakıyoki  ???   

izemsevi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 31 Mart , 2011, 09:40:06
Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 09:30:23

Bende devlete gidiyorum canım, 1 hafta sonrasında da özel muayenesine gidiyorum ama devlette de odasında ultrason var benim doktorumun odasında sokuyo ultrasona ..  Her kadın doğumcunun odasında var hatta orda neden radyoloji uzmanı bakıyoki  ???   

canım odasında yokki ultrason bölümü var onun çin gün alıyorsun ve sadece hamilelerde gelmiyor herkes herdertten geliyor afedersin sen daha üstünü toplamadan küt içeri başkası giriyor ben bir defa devlete gittim oda lekelenmem olduğunda drum nöbetçiydi hastaneye çağırdı ozaman gittim çok berbat ya yokluğunu göstermesin ama devlette hiç ilgilenmiyorlar.

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 31 Mart , 2011, 09:33:47
   Bilmiyorumki canım ya anlamadım bende ama ağrı geçmeyince korktum 50'nin yukarısında çıkarsa sancı yatırıyomuş hemen hastaneye bakalım nolucak  :sad1:   Haftalar ilerledikçe korkuyo insan , hiç panik bi insan değildim ben ama oldum yani ...  Sende çok yorma kendini artık canım bebişler büyüdükçe sorunlar da büyüyo  :)

nasıl dinleneyimki canım ya benim yapım gereği zaten aktifim birde işe geliyorum hergün.  :-\

<<AyBüKe>>

Anladım canım, tabi devlette hiç ilgilenmiyolar haklısın işte bende o yüzden doktorun muayenesine gidiyorum her ay para bayılıyorum o zaman nasılda ilgileniyolar .. Paran yoksa yüzüne bakmıyolar işte bu ülkede  :sad1:  İstisnalar vardır tabiki ama geneli böyle yani  :caca:   Napalım canım az kaldı dayanıcaz artık bebişlerimiz için ..

Ayten'cim haklısın sende, çalıştığın için daha da yoruluyosun .. Valla hayranım ben çalışan hamilelere, Allah güç kuvvet veriyo bi şekilde size ...  Ben evde oflaya  puflaya bi hal oluyorum çalışsam nolurdu kimbilir  :)

Aytii

bişey olmaz Aybükeciğim alışırdın  :k06: ben evde dursamda sıkılmazdım sürekli iş günle uğraşırdım. düşün eve gidiyorum 9 dan önce mutfaktan çıkmıyorum :) yemekti toplamasıydı çamaşır yıkıyorum asıyorum bazen ütülüyorum arada bi tv ye bakıyorum