2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

0-1 hiç almayın kızlar en az 0-3 olsun bari yazık giyilmiyor 2-3 seferden sonra  :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mart , 2011, 14:26:20
0-1 hiç almayın kızlar en az 0-3 olsun bari yazık giyilmiyor 2-3 seferden sonra  :icon_thumright:

Tatlım işte yoktu 0-1 ay veya 2-3 aylık vardı kalıpları büyük olduğu için 2-3 aylık yeni doğduğunda çok büyük gelir ondan sonrada sonbahar giydiremem  :icon_thumright: Ama bundan sonrakileri 2-3 aylık alacağım

izemsevi

gözde sen başla geriye kalanı yarın yazarsın cankuşum :k06: :k06: bende ne alacağımı bilemiyorumki daha 3tane felan tulum aldım birde daha çok kaç aylık almam lazım çabuk büyür deniyorya bu konudada yardımcı olursan ben mesela 3tane 5li hastane 1tanede 10lu hastane çıkışı aldım. 2yada3tane tulum var 11tane zıbın var 6-7 tane çorap aldım toka,bandana felan var,iç dış zıbın takımı var 2tane bir tane ayakkabı aldım baya patiği var 4-5 tane alt pantolan aldım 3tane pijama takımı  ve 2tane önlük şimdilik bunlar var.

Shadowqueen

30 Mart , 2011, 14:38:22 #3348 Son düzenlenme: 30 Mart , 2011, 14:41:30 Shadowqueen
Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 14:31:17
gözde sen başla geriye kalanı yarın yazarsın cankuşum :k06: :k06: bende ne alacağımı bilemiyorumki daha 3tane felan tulum aldım birde daha çok kaç aylık almam lazım çabuk büyür deniyorya bu konudada yardımcı olursan ben mesela 3tane 5li hastane 1tanede 10lu hastane çıkışı aldım. 2yada3tane tulum var 11tane zıbın var 6-7 tane çorap aldım toka,bandana felan var,iç dış zıbın takımı var 2tane bir tane ayakkabı aldım baya patiği var 4-5 tane alt pantolan aldım 3tane pijama takımı  ve 2tane önlük şimdilik bunlar var.

Tatlım daha fazla yeni doğan kıyafeti alma bence baya almışsın, bende zıbın dediğinden yani çıt çıtlı badiden 7 tane yarım kollu 7 tane kısa kollu aldım, biz zıbın diye hastane çıkışındaki içli dışlı üste diyoruz ondan 4 tane set aldım, 11 li birtane hastane çıkışı aldım, Pijama takımı gibi altlı üstü olanlardan 4-5 takım aldım 3 veya 4 tanede tulumu var canım. Bundan fazlasını almıyacağım çünkü yeni doğan olarak çok hediye geliyormuş. Ayrıca baharlık bir polar mont, hırka aldım.İşte elbisesi ni ve şortlu tulumda aldım.Bundan sonra 2-3 aylık veya 3-6 aylık alacağım. Benim daha büyük eşyalarım duruyor mayıs gibide onları alırım tamam işte.

burcu MELEK

kızlar çok alınacak var daha cok bende gecen bebişe esyalarını yıkamak için yumusatı filan aldım cok güzel kokuyor valla

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 30 Mart , 2011, 14:42:08
kızlar çok alınacak var daha cok bende gecen bebişe esyalarını yıkamak için yumusatı filan aldım cok güzel kokuyor valla

Aynen öyle canım sadece kıyafet ile bitmiyor diğer alınacak olarakta çok şey var. Neyse canlar ben kaçar kocaman öpüyorum sizi görüşürüz daha sonra kendinize ve meleklerinize iyi bakın  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bol bol önlük ufak salyalık için olanlardan  :icon_thumright:

Ufak yeleklerden  :icon_thumright:

Ayakkabıları ilk zaman giyemeceği için patik daha kullanışlı  :icon_thumright: 3.aydan sonra giydirdim bende yazın  :love9:

En ufaklarından çorap 6-7 tane yeterli olacaktır patikle beraber giyilecekler zaten  :icon_thumright: Büyüklerden de alabilirsiniz uygun bulursanız çok güzelleri var  :love9:

Tulum muhakkak alın en büyüğünden hemde kışın mont yerine her yerini tutar sıkı sıkıya giyinir  :icon_thumright:

Takım yapıcam diye dert etmeyim çünkü o kusmuklara o kakalara takım filan olmuyor  :k06:

Pijama altları var ufak ufak onlar çok kullanışlı uzun kollu çıt çıtlılarla beraber  :icon_thumright:

Havlunuz 2 tane olsun  :icon_thumright:

Bebeğin başını ilk zaman tülbentle kurulayacağınız için tülbent büyüklerden  :icon_thumright: Ufak da günlük için  :icon_thumright:

Bebek eldivenleri 3-4 tane yeterli ilk ay için zaten sonra takmıyorlar  :icon_thumright:

Şimdilik aklıma gelenler bunlar bulunca devam ederim Rüzcüm uyandı çorba yicez  :love9: :love9:

izemsevi

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mart , 2011, 14:47:20
Bol bol önlük ufak salyalık için olanlardan  :icon_thumright:

Ufak yeleklerden  :icon_thumright:

Ayakkabıları ilk zaman giyemeceği için patik daha kullanışlı  :icon_thumright: 3.aydan sonra giydirdim bende yazın  :love9:

En ufaklarından çorap 6-7 tane yeterli olacaktır patikle beraber giyilecekler zaten  :icon_thumright: Büyüklerden de alabilirsiniz uygun bulursanız çok güzelleri var  :love9:

Tulum muhakkak alın en büyüğünden hemde kışın mont yerine her yerini tutar sıkı sıkıya giyinir  :icon_thumright:

Takım yapıcam diye dert etmeyim çünkü o kusmuklara o kakalara takım filan olmuyor  :k06:

Pijama altları var ufak ufak onlar çok kullanışlı uzun kollu çıt çıtlılarla beraber  :icon_thumright:

Havlunuz 2 tane olsun  :icon_thumright:

Bebeğin başını ilk zaman tülbentle kurulayacağınız için tülbent büyüklerden  :icon_thumright: Ufak da günlük için  :icon_thumright:

Bebek eldivenleri 3-4 tane yeterli ilk ay için zaten sonra takmıyorlar  :icon_thumright:

Şimdilik aklıma gelenler bunlar bulunca devam ederim Rüzcüm uyandı çorba yicez  :love9: :love9:

teşekkürler gözdecim bizi izlemeye devam et ben başın öyle tülbentle kurulandığını bilmiyordum.burcu bende yavaş yavaş yıkayıp koymak istiyorum sonuçta bir sürü ufak şeyler ütülecekde bunlar sen ne marka aldın deterjan ve yumuşatıcıyı.

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 30 Mart , 2011, 14:38:22
Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 14:31:17

Tatlım daha fazla yeni doğan kıyafeti alma bence baya almışsın, bende zıbın dediğinden yani çıt çıtlı badiden 7 tane yarım kollu 7 tane kısa kollu aldım, biz zıbın diye hastane çıkışındaki içli dışlı üste diyoruz ondan 4 tane set aldım, 11 li birtane hastane çıkışı aldım, Pijama takımı gibi altlı üstü olanlardan 4-5 takım aldım 3 veya 4 tanede tulumu var canım. Bundan fazlasını almıyacağım çünkü yeni doğan olarak çok hediye geliyormuş. Ayrıca baharlık bir polar mont, hırka aldım.İşte elbisesi ni ve şortlu tulumda aldım.Bundan sonra 2-3 aylık veya 3-6 aylık alacağım. Benim daha büyük eşyalarım duruyor mayıs gibide onları alırım tamam işte.

biz daha battaniye,alt açma,mont olayına girmedik kızlar ben gidiyorum gelcem hmen

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Dalinin granül deterjanı var  :icon_thumright:
Yumoş ya da Bingo nun bebekler için olan yumuşatıcılar süper  :love9:
Ben ilk 6 ay oğlana özel çamaşır makinesi almıştım mikropları öldürüyordu  :icon_thumright:

burcu MELEK

canım katı olan sabun tozu DALANIN  yumusatıcı ise DALİNİN aldım ama cok güzel perdelerde kulandımda kokusunu merak ettiyim için  :k06:  :k06:  :k06:

serife26

selam kızlar  :hello:
muhabbetiniz bol olsunnn dicem de ztn fazlasıyla koyu anlaşılan... :hieyt:

burcu MELEK

eve tamirci gelecek benim mal kocam ortada yok anasının peşinde geziyor bide pişkin pişki aarayıp birazdan gelirler diyor iyi valla gelde cıldırma   :BangHead:  :BangHead:  :BangHead:  :BangHead:

serife26

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 30 Mart , 2011, 15:34:58
eve tamirci gelecek benim mal kocam ortada yok anasının peşinde geziyor bide pişkin pişki aarayıp birazdan gelirler diyor iyi valla gelde cıldırma   :BangHead:  :BangHead:  :BangHead:  :BangHead:

burcu sen nelerin üstesinden gelmedin ki bunu da halledersin:)güçlü anne  :love9: super kahraman :ehi:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: serife26 - 30 Mart , 2011, 15:37:27
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 30 Mart , 2011, 15:34:58

burcu sen nelerin üstesinden gelmedin ki bunu da halledersin:)güçlü anne  :love9: super kahraman :ehi:
öf canımya bukadarda olmaz ama ya insan evinede yarım saat ayırır ya bence ne sacmalık günlük anasını avutma seansını tamamlıyor bu sabah gidemediya nutlaka tamamlayacak    :violent1:  :violent1: