2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

gizemcim gecmiş olsun allah birdaha yasatmasın böyle kötü şeyler  :amin:  :amin:  :amin:

Shadowqueen

Kızlar bende prensesimin kıyafet olarak tüm ihtiyaçlarını aldım, hediyede geleceğini düşündüğüm için çok beğendiğim birşey olmazsa yeni doğan için birşey almıyacağım artık. Battaniyelerini, alt açmasını da aldım. Bakım ürününü de chicco nunkini aldım 40 tl ye içinde 6 parça var hemde kırmızı çantası olduğu için tercih ettim. İstanbula gelince de carrefourda indirim varmış Niveanın şampuan setini ve jonhson baby nin gece rahat uyuması için banyo seti vardı ondan da aldım. Onlarda baya yeter bize bitince de tekrar alırız artık. Çıt çıtlı badilerini yani sizin zıbın dediklerinizi mother care den 7 li set paketlerden aldım 2 tane daha ne alim kızıma  :k06: :k06:. Şimdiden yazın doğacağı için elbiselerini bilem aldım  :ehi: :ehi: İşte şimdi de büyük şeyleri kaldı onun içinde nisan sonu mayıs başını bekliyoruz bakalım işte  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mart , 2011, 14:02:24
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 30 Mart , 2011, 13:58:25
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mart , 2011, 13:49:02
İstanbulda mısın ?
Keşke görüşme şansımız olabilse neresindesin ?
Bu arada çok geçmişler olsun tatlım  :flowers:

Canım İstanbul Maltepe de oturuyoruz eğer karşıda değilsen görüşme imkanımız olur neden olmasın  :icon_thumright:
Bende Erenköydeyim  :hello2: :hello2: :hello2:
Bir daha ki izin günümde parkta oğluşla yürüyüşe ne dersin ?  :love9:

Baya yakınmışız canım, tabiki neden olmasın. Ama ben haftaya perşembeye kadar burdayım umarım o güne kadar iznin olur

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 30 Mart , 2011, 14:04:18
gizemcim gecmiş olsun allah birdaha yasatmasın böyle kötü şeyler  :amin:  :amin:  :amin:

Sağol Burcucum amin inş. birdaha olmaz  :amin:

izemsevi

burcucum valla eşin bence züppermen sanıyor yine reklamlarda redbul varya kadın bağırıyor züpermen dolaba bakıyor redbul bitmiş camı kapatıyor sende öyle yap redbulum bitti enerjim tükendi yedek güç kayanağına ihtiyacım var de. :ehi: :ehi: sevgili dünürüm ne iş oğlanı öyle parka marka götürüyon otur oturduğun yerde damadımı hasta edeceksin töbe töbe :caca: :caca: gizemcim eşin biraz evde dinlensin hemen başlatma işlerin başına bir hafta geç gitsin emenat edeceği biri mutlaka vardır.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 13:57:21
sevgili dünürüm sen göndermiyorsun bende göndermiyorum bu çocuklar ortada bir şehirde otursunlar mesela samsun  :ehi: :ehi: :ehi: kızımın çeyizi hazır anasının çeyizi nasılsa hiç birini kullanmadım :k06: :k06: :k06:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Samsun uzak kalır bana  :ehi: :ehi: :ehi: Benimde çeyizim duruyor kullanacak zaman olmadı ki  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Gizemcim bendensin Mother Care  :icon_thumright: Muhteşem şeyler var caddedeki bir de %50 indirime girmişti allahım fiyatlar inanılmazdı resmen yeni sezonlar bile  :-ooo

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gizemcim bir daha ki izin günlerim önümüzdeki cuma ve cumartesi  :hello2: :hello2:
Muhakkak haberleşiyoruz  :icon_thumright:
Mesajlarına bak birazdan  :opucuk:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 14:06:54
burcucum valla eşin bence züppermen sanıyor yine reklamlarda redbul varya kadın bağırıyor züpermen dolaba bakıyor redbul bitmiş camı kapatıyor sende öyle yap redbulum bitti enerjim tükendi yedek güç kayanağına ihtiyacım var de. :ehi: :ehi: sevgili dünürüm ne iş oğlanı öyle parka marka götürüyon otur oturduğun yerde damadımı hasta edeceksin töbe töbe :caca: :caca: gizemcim eşin biraz evde dinlensin hemen başlatma işlerin başına bir hafta geç gitsin emenat edeceği biri mutlaka vardır.
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  sen cok yasa valla bugün hiç gülesim yoktu

izemsevi

gözde anneme dedim yaptırma yapma diye ama kadıncagız dinlemediki habire yaptırdı şimdi duruyor hangisini kullancam gözdecim eşinle aldığınız ortak ev yada raba felan varmıydı varsa parasını alabildinmi bizim bir tanıdık hiç bişey alamadan çıktı annesi gilin düğünde taktıkları şeylerde dahil olmak üzere bir tane künyeyle çıktı geldi ve bir çeyizi vardıki görme yani tek bir lif bile içinden alıp gelemedi.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mart , 2011, 14:07:47
Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 13:57:21
sevgili dünürüm sen göndermiyorsun bende göndermiyorum bu çocuklar ortada bir şehirde otursunlar mesela samsun  :ehi: :ehi: :ehi: kızımın çeyizi hazır anasının çeyizi nasılsa hiç birini kullanmadım :k06: :k06: :k06:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Samsun uzak kalır bana  :ehi: :ehi: :ehi: Benimde çeyizim duruyor kullanacak zaman olmadı ki  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Gizemcim bendensin Mother Care  :icon_thumright: Muhteşem şeyler var caddedeki bir de %50 indirime girmişti allahım fiyatlar inanılmazdı resmen yeni sezonlar bile  :-ooo

Evet canım bende çok beğeniyorum o mağazayı ama ben alışveriş merkezinin içinden aldım Kadıköy tepeden, valla cadde dekinde indirim olduğu bilsem ordan alırdım, birdahakine oraya da bakarım, nasılsa daha alınacak çok şeyler var  :icon_thumright:

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 30 Mart , 2011, 14:05:34
Kızlar bende prensesimin kıyafet olarak tüm ihtiyaçlarını aldım, hediyede geleceğini düşündüğüm için çok beğendiğim birşey olmazsa yeni doğan için birşey almıyacağım artık. Battaniyelerini, alt açmasını da aldım. Bakım ürününü de chicco nunkini aldım 40 tl ye içinde 6 parça var hemde kırmızı çantası olduğu için tercih ettim. İstanbula gelince de carrefourda indirim varmış Niveanın şampuan setini ve jonhson baby nin gece rahat uyuması için banyo seti vardı ondan da aldım. Onlarda baya yeter bize bitince de tekrar alırız artık. Çıt çıtlı badilerini yani sizin zıbın dediklerinizi mother care den 7 li set paketlerden aldım 2 tane daha ne alim kızıma  :k06: :k06:. Şimdiden yazın doğacağı için elbiselerini bilem aldım  :ehi: :ehi: İşte şimdi de büyük şeyleri kaldı onun içinde nisan sonu mayıs başını bekliyoruz bakalım işte  :k06:

ya gizem ben kızıma elbise bulamıyorum ya hep büyük ama ben şöyle 1-2 aylıkken giydireceğim elbiseler arıyorum yok sen büyükmü aldın minik kelebeğin aldıkalrını güle güle giyinsin.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 14:06:54

BU havada hasta mı olurmuş canım günlük güneşlik hava hem daha kafasını bile açmıyorum dünürcüğüm  :love9:

Sevalcim ben herşeyi bıraktım çıktım onun beş kuruşunda gözüm yok yaşayacağımı yaşadım o yeter bana o benden uzak olsun da  :amin:

izemsevi

gözde senin şu şişme montun hastasıyım gözde sen bize şu alınması gerekenlerin bir listesini yapıp burda paylaşsana neler almalıyız canım sen tecrübelisin en ufak ayrıntısına kadar olurmu.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 14:22:58
gözde senin şu şişme montun hastasıyım gözde sen bize şu alınması gerekenlerin bir listesini yapıp burda paylaşsana neler almalıyız canım sen tecrübelisin en ufak ayrıntısına kadar olurmu.
Canım benim herkesin alacağı şeyler farklılık gösterebilir  :icon_thumright:
Ama netten klasiklerini ekleyebilirim benimkileri eklemeye kalkarsam akşam işe gidemem  :ehi:
O şişme montu maviyi Mother Care dan kışın aldım tam sezonda 100 liraydı geçen haftalarda gittim baktım 45 liraya inmiş indirimde  :y25:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 14:17:26
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 30 Mart , 2011, 14:05:34

ya gizem ben kızıma elbise bulamıyorum ya hep büyük ama ben şöyle 1-2 aylıkken giydireceğim elbiseler arıyorum yok sen büyükmü aldın minik kelebeğin aldıkalrını güle güle giyinsin.

Canım bizim melekler yazın doğacağı için ben aldığım elbise ve diz üstü tulumları yeni doğan aldım yani 0-1 aylık. C&A diye bir mağaza var oradan aldım hemde çok uygundu fiyatları fakat internetten satışları var mı bilmiyorum