2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 13:51:34
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mart , 2011, 13:08:57
Seval gelinimin annesi nerdesin afiyet bal şeker olsun kesin homini gıtlak tıkınıyorsundur  :k06: :k06: :k06: :k06:

gizemcim hoşgeldin allah bir daha böyle sıkıntılar göstermesin.
yemeğimizi yedik geldik 3bardak ayran içtim uymuazsam iyidir.sevgili dünürüm sen oğlanı unut artıkın sen besle büyüt el kızı işte böyle olur oğlunu iç güveysi yapcaz sen gör :ehi: :ehi:
burcucum valla senin bu enerjine hayranım reklamlardaki duracel pil gibisin valla bizde diğer piiler kategorisinde seninle yarışıyoruz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Benim aslan oğlum iç güveysi gitmez biz alacağız kızını hanım hazırlıklı ol  :ehi: :ehi: :ehi:
Afiyet olsun kuzucum  :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 30 Mart , 2011, 13:48:37
gecmiş olsun cnm benm allah birdaha göstermesin

Çok sağol canım ama maalesef tam geçmedi çok ağır bir grip geçirirse Allah göstermesin tekrar etme şansı var kısmet tabiki. Tabgbim ne uygun gördüyse onu yaşayacağız

izemsevi

sevgili dünürüm sen göndermiyorsun bende göndermiyorum bu çocuklar ortada bir şehirde otursunlar mesela samsun  :ehi: :ehi: :ehi: kızımın çeyizi hazır anasının çeyizi nasılsa hiç birini kullanmadım :k06: :k06: :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 30 Mart , 2011, 13:48:52
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 30 Mart , 2011, 13:47:27
Selam kızlar hoşbulduk, eşim çok iyi dün taburcu oldu bugün ailesi ile Zonguldağa döndü ben 1 hafta daha annemlerin yanında İstanbulda kalacağım.  :icon_thumright: Hepinize çok teşekkür ederim.

çok geçmiş olsun tekrar  :opucuk: inşallah birdaha yaşamaz böyle birşeyi eşin  :amin: :amin: :amin: iyi olmasına sevindim

Sağol canım benim umarım tekrar yaşamayız, çünkü ben kalp krizi sandım ve çok korktum hep bebeğimin babasız büyüme ve tek başıma kalacağım korkusu sardı ama şükür şimdilik atlattık.Sen ve oğluşun nasılsınız bakalım?

aydinays

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 30 Mart , 2011, 13:56:33

Çok sağol canım ama maalesef tam geçmedi çok ağır bir grip geçirirse Allah göstermesin tekrar etme şansı var kısmet tabiki. Tabgbim ne uygun gördüyse onu yaşayacağız

İNŞALLAH CANIM ALLAH BİR DAHA YAŞATMASIN. ALLAH SANA BEBEĞİNE BAĞIŞLASIN EŞİNİ. ODA KENDİNE ÇOK DİKKAT EDECEK ARTIK. BİR DAHA AYNI SORUNLA KARŞILAŞMAMAK İÇİN.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mart , 2011, 13:49:02
İstanbulda mısın ?
Keşke görüşme şansımız olabilse neresindesin ?
Bu arada çok geçmişler olsun tatlım  :flowers:

Canım İstanbul Maltepe de oturuyoruz eğer karşıda değilsen görüşme imkanımız olur neden olmasın  :icon_thumright:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 30 Mart , 2011, 13:57:49
Selam kızlar hoşbulduk, eşim çok iyi dün taburcu oldu bugün ailesi ile Zonguldağa döndü ben 1 hafta daha annemlerin yanında İstanbulda kalacağım.  :icon_thumright: Hepinize çok teşekkür ederim.

çok geçmiş olsun tekrar  :opucuk: inşallah birdaha yaşamaz böyle birşeyi eşin  :amin: :amin: :amin: iyi olmasına sevindim

Sağol canım benim umarım tekrar yaşamayız, çünkü ben kalp krizi sandım ve çok korktum hep bebeğimin babasız büyüme ve tek başıma kalacağım korkusu sardı ama şükür şimdilik atlattık.Sen ve oğluşun nasılsınız bakalım?

iyi değilim aslında gıcık oldum öksürüyorum kaç gündür ve geçmiyo  :cildir: :cildir: :cildir: ama şimdi bir haber aldım ve sevindim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: evimizin altında bir köpek vardı yavru onu almışlar gelip ordan pislik içindeydi kurtuldum sonunda  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: aydinays - 30 Mart , 2011, 13:58:00
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 30 Mart , 2011, 13:56:33

İNŞALLAH CANIM ALLAH BİR DAHA YAŞATMASIN. ALLAH SANA BEBEĞİNE BAĞIŞLASIN EŞİNİ. ODA KENDİNE ÇOK DİKKAT EDECEK ARTIK. BİR DAHA AYNI SORUNLA KARŞILAŞMAMAK İÇİN.

Sağol canım Rabbim kimseye yaşatmasın çok korktum ama şükür geçti, oda dikkat edecek ama dışarıda çalışıyor yani ofiste değil o yüzden çok sık ve ağır hasta oluyor ama önlemini alacağız artık

izemsevi

cankuşlar ya benim başım dönüyor neden acaba öğlen et döner çıkmıştı birde az pilav yedim 3bardakta ayran içtim ama tuzsuz neden olabilir baya dönüyor.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 30 Mart , 2011, 13:59:16
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 30 Mart , 2011, 13:57:49

iyi değilim aslında gıcık oldum öksürüyorum kaç gündür ve geçmiyo  :cildir: :cildir: :cildir: ama şimdi bir haber aldım ve sevindim  :hieyt: :hieyt: :hieyt: evimizin altında bir köpek vardı yavru onu almışlar gelip ordan pislik içindeydi kurtuldum sonunda  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Canım çok dikkat et kendine dondon yiyorsun ya ondan dolayı boğazın öyle olmuştur çünkü bende biraz fazla kaşırınca hemen gıcık gibi günlerce öksürürüm. Aman hasta olma sakın, ayrıca köpeğin gitmesine çok sevindim  :occasion14:

Shadowqueen

Seval gelinimin annesi nerdesin afiyet bal şeker olsun kesin homini gıtlak tıkınıyorsundur  :k06: :k06: :k06: :k06:

yemeğimizi yedik geldik 3bardak ayran içtim uymuazsam iyidir.sevgili dünürüm sen oğlanı unut artıkın sen besle büyüt el kızı işte böyle olur oğlunu iç güveysi yapcaz sen gör :ehi: :ehi:
burcucum valla senin bu enerjine hayranım reklamlardaki duracel pil gibisin valla bizde diğer piiler kategorisinde seninle yarışıyoruz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Sağol canım Rabbim kimseye yaşatmasın...  :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 14:00:24
cankuşlar ya benim başım dönüyor neden acaba öğlen et döner çıkmıştı birde az pilav yedim 3bardakta ayran içtim ama tuzsuz neden olabilir baya dönüyor.

baş dönmesi benimde senin gibi 21 haftada oldu  :-\ sanırım normal. nette okudum baş dönmesi olabilirmiş

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 30 Mart , 2011, 13:58:25
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mart , 2011, 13:49:02
İstanbulda mısın ?
Keşke görüşme şansımız olabilse neresindesin ?
Bu arada çok geçmişler olsun tatlım  :flowers:

Canım İstanbul Maltepe de oturuyoruz eğer karşıda değilsen görüşme imkanımız olur neden olmasın  :icon_thumright:
Bende Erenköydeyim  :hello2: :hello2: :hello2:
Bir daha ki izin günümde parkta oğluşla yürüyüşe ne dersin ?  :love9:

burcu MELEK

allah iyiliyini versi canım cok güldürdün beni e birazcık öyleyim canım galiba ama bu gidişle bukadar işin içinde erken dogurucam cocuk yeter diyecek  :ehi:  :ehi:  :ehi: esim bukadar iş bekleyince gecen dedimki beni süpermenmi sanıyorsun  :dontknow:  :dontknow: bazen öyle düşünüyorum   :laughing7:  :laughing7: