2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Seval iki imzan farklı birbirinden sayaçları  :icon_scratch: hangisi doğru :D

izemsevi

öyle valla şimdiki çocuklar çok akıllı bir arkadaşımda şöyle birşey anlatmıştı onunda yakın arkadaşıymış kadın 2.çocuğuna hamile onunda karnı büyüdükçe ilk çocuk sormuş onlarda senin işte kardeşin gelcek demişler kıskanmış gelip gidip kadınnın boşluğunda karnına felan vuruyormuş onlarda iyce kıskanmasın dye doğsun onu dağa bırakcaz demişler tabi bebk doğuyor ilk çocuk 3-3,5 yaşlarında ikinci çocukta 1yaşa yakınmış otobüsle istanbula gidiyorlarmış araba mola verecek işte bolu dağındaki şu tesiste mola vereceğiz anonsu yapmış kız araba durunca anne hadi dağa geldik bunu bırakalım siz öyle demiştiniz demiş düşünebiliyormusunuz. :dontknow: :dontknow: :dontknow:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 30 Mart , 2011, 11:10:17

ikisisde doğru değil :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ikisinin ortası 21+0 :k06: :k06: :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 11:11:08
öyle valla şimdiki çocuklar çok akıllı bir arkadaşımda şöyle birşey anlatmıştı onunda yakın arkadaşıymış kadın 2.çocuğuna hamile onunda karnı büyüdükçe ilk çocuk sormuş onlarda senin işte kardeşin gelcek demişler kıskanmış gelip gidip kadınnın boşluğunda karnına felan vuruyormuş onlarda iyce kıskanmasın dye doğsun onu dağa bırakcaz demişler tabi bebk doğuyor ilk çocuk 3-3,5 yaşlarında ikinci çocukta 1yaşa yakınmış otobüsle istanbula gidiyorlarmış araba mola verecek işte bolu dağındaki şu tesiste mola vereceğiz anonsu yapmış kız araba durunca anne hadi dağa geldik bunu bırakalım siz öyle demiştiniz demiş düşünebiliyormusunuz. :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Oyyy oyyy yerim ben onu çocukları kandırmamak gerekli aslında baksana çocuk 1 yıl boyunca bunu unutmuyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

kesinlikle çocukların hafızası bilgisayar gibi herşeyi kaydediyor hiç unutmuyor geri dönüşüm kutusuna atıyor gün gelince ortaya böyle çııyor evt özellikle 2.çocuklarda çok dikkatli olmak lazım büyüğü ezmemek,ayırmamak gerekiyor.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 11:12:47
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 30 Mart , 2011, 11:10:17

ikisisde doğru değil :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ikisinin ortası 21+0 :k06: :k06: :k06:

128 günün var yani doğuma  :nazar: benimde 119 tabi erken gelmezse

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 11:23:35
kesinlikle çocukların hafızası bilgisayar gibi herşeyi kaydediyor hiç unutmuyor geri dönüşüm kutusuna atıyor gün gelince ortaya böyle çııyor evt özellikle 2.çocuklarda çok dikkatli olmak lazım büyüğü ezmemek,ayırmamak gerekiyor.

Canım senin ilk bebeğin mi?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

evet canım ilk bebeğim olcak allahın izniyle aytencik evt inşallah 128 gün var tabi bu normal doğum zamanı şeker biliyorsun ben kısmetse sezeryan yapacağım bir hafta erken alınıyorya sezeryanla.ozaman senin normal doğum yaptığın haftada bende inşallah sezeryan yapacağım.40mız birbirine karışcak. :k06: :k06:

burcu MELEK

günaydın kızlar nasılsınız bakalım görüşmeyeli  :wave:  :wave:

izemsevi

hoşgeldin burcuş kız sen nerelerdesin ne yaptın kayınvaldeni ağır misafirni ağırladınmı :dontknow:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

izemsevi

gözde rüz ne yapıyor iyi bakıyorsun değilmi hergün yumurta yedir bak tosunuma iyi besle yoksa bozuşuruz. :caca: :caca:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bakıyorum herhalde damadına merak etme  :toothy10: Senin damasınsa benimde oğlum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Bugün artık çorba kaşığı ile yemek yedirmeye başladım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Şimdi uyutma çabasındayım  :cildir:

burcu MELEK

agırladım kızlar ya hosbulduk amam suan mahfolmuş bi şekildeyim camları sil halıyı sirkele sil halıfıleksleri sil perdeleri yıka as mutfak fayanslarını sil diyergün hastaneye git gel 12 kişi agırla bugünde dolabım arıza yaptı yerler su oldu yani yorgunluktan öldüm   :honk:  :honk:  :tongue3:

Aytii

hoşgeldin Burcu  :opucuk:

cinsiyeti öğrenebildinmi  ::)