2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

yok canım büyümüyo. çünkü bizim yatağımız hazır ilerde kullanabileceği bir yatağı var birde park beşiği olacak zaten

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Anam sizde de yataktan bol bişi yok  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Bende geliyim size misafirliğe  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mart , 2011, 10:42:33

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gel anam gel bizde herkese yer var. sokaktaki yavru köpeğe yer var insanlara neden olmasın  :toothy10: :toothy10:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 30 Mart , 2011, 10:44:51

gel anam gel bizde herkese yer var. sokaktaki yavru köpeğe yer var insanlara neden olmasın  :toothy10: :toothy10:

sokaktaki her köpeği kabul etmiyorsun ama :) annemlerde bitrane portatif alcaklar park yatak değil beşik tarzı gene .

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 30 Mart , 2011, 10:44:51

Tamam yavyum aklımda kalsın vallahi nasıl olsa tüm yataklar benim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

izemsevi

gözde senbi gelinin doğumuna samsuna gelde ondan sonra gidersin sen bir bilezik takmadan çocuk çıkmaz bak naz yapar.

Aytii

Gözde sen yandın kızım  :ehi: :ehi: baksana kaynanaya daha şimdiden sömürüyo  :toothy10:

izemsevi

kızlar dün çok komik bişey oldu beşiklere bakıyoruz bende üstümdeki montu çıkarttım hava sıcak diye 5 yaşlarında bir kız çocuğu babasına baba baksana ablanın karnıda anneminki gibi şişmiş dedi eşimle koptuk orda adamda kızım ayıp öyle denmez parmakla gösterilmez dedi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 10:52:54
kızlar dün çok komik bişey oldu beşiklere bakıyoruz bende üstümdeki montu çıkarttım hava sıcak diye 5 yaşlarında bir kız çocuğu babasına baba baksana ablanın karnıda anneminki gibi şişmiş dedi eşimle koptuk orda adamda kızım ayıp öyle denmez parmakla gösterilmez dedi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

dönemsel gazım var deseydin  :ehi:

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 10:41:17
Alıntı yapılan: aydinays - 30 Mart , 2011, 10:36:22
kIZLAR BELİS İYİ BİR MARKA MI??

canım diğerlerine göre evet iyi şuna çok dikkat et eger alırsan mdfmi sunta lemmi çünkü çok benziyorlar aynı modelin hem suntası var hem mdfsi aynı zamanda sunta leminde profilsiz olanı var birde profilli olanı zaten belis suntada 1.sınıf bir kalite satıyor yani dışardada bulursun ama orda bulacağın sunta lemler çok kötü oluyor sanayide kullanılan cinsinden öyle deyim suntalem alırkende mutlaka proefilli olmasına dikkat edin çünkü proefilsiz olanlarda çabuk yıpranıp kabarıyormuş.

Ya ben aslında kararsızım bebek odası mı yapsam yoksa ilk başta park yatak mı alsam nasılsa bebek ilk bir yıl anne baba ile oluyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

demekki çocuğun annesidemi hamile artık anlamadım teyzemin torunu var o 4yaşındayken bizim gelin 2.ye hamile kaldı tabi karnı büyüdükçe ne var diyesormaya başlamış onlarda orda kardeş var senin kardeşin felan demişler bende doğumdan önce gördüm bana diyorki seval abla biliyormusun annem kardeşimi yuttu senin haberin varmı dedi şok oldum gülermisin ağlarmısın kıza sana hediye getircek demişler tabi doğunca sadece kardeş var hediye yok annesine diyormuşki anne kardeşim hediyelerini getirmeyi unutmuş niye senin karnındamı kaldı hediyelermi verin diye epy zaman ağlamış :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 11:04:21
demekki çocuğun annesidemi hamile artık anlamadım teyzemin torunu var o 4yaşındayken bizim gelin 2.ye hamile kaldı tabi karnı büyüdükçe ne var diyesormaya başlamış onlarda orda kardeş var senin kardeşin felan demişler bende doğumdan önce gördüm bana diyorki seval abla biliyormusun annem kardeşimi yuttu senin haberin varmı dedi şok oldum gülermisin ağlarmısın kıza sana hediye getircek demişler tabi doğunca sadece kardeş var hediye yok annesine diyormuşki anne kardeşim hediyelerini getirmeyi unutmuş niye senin karnındamı kaldı hediyelermi verin diye epy zaman ağlamış :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi:

izemsevi

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 11:05:40
Alıntı yapılan: aydinays - 30 Mart , 2011, 11:02:52

canım diğerlerine göre evet iyi şuna çok dikkat et eger alırsan mdfmi sunta lemmi çünkü çok benziyorlar aynı modelin hem suntası var hem mdfsi aynı zamanda sunta leminde profilsiz olanı var birde profilli olanı zaten belis suntada 1.sınıf bir kalite satıyor yani dışardada bulursun ama orda bulacağın sunta lemler çok kötü oluyor sanayide kullanılan cinsinden öyle deyim suntalem alırkende mutlaka proefilli olmasına dikkat edin çünkü proefilsiz olanlarda çabuk yıpranıp kabarıyormuş.
Ya ben aslında kararsızım bebek odası mı yapsam yoksa ilk başta park yatak mı alsam nasılsa bebek ilk bir yıl anne baba ile oluyor.

canım biz 2yaşından önce oda düşünmüyoruz ama tabi senin tercihin park yatskmı yoksa normal beşikmi konusunda karar vermen lazım ikisi baya farklı biliyorsun .

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 11:04:21

Ayy yerim ben o akılları MAşallah çocuklar çok akıllı. Sen mi kandırırsın öyle. Bebek hediyeleri annesinde bırakmış  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 11:06:23
Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 11:05:40
Alıntı yapılan: aydinays - 30 Mart , 2011, 11:02:52

canım biz 2yaşından önce oda düşünmüyoruz ama tabi senin tercihin park yatskmı yoksa normal beşikmi konusunda karar vermen lazım ikisi baya farklı biliyorsun .

Aslında kararsızım eve beşik alayım diyorum. Bebek doğduktan sonra kayınvalidem bakıcak. Evimiz yakın onun evinede park yatak mı alsam diyorum. Bakalım bebeişin cinsiyeti belli olsun babamızla karar vereceğiz artık.