2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 30 Mart , 2011, 10:04:02
Nurum günaydın hoşgeldin  :opucuk:

Seval sendemi Belis markasına bakıyosun  :love9: valla kızlar tavsiye ederim ben gittim gördüm beğendim şimdi eve getirmelerini bekliyorum dolabınıda ordan almayı düşünüyorum oğluşumun  :love9:

evet canım belisten alcaz inşallah bu hafta içinde halledeceğiz beşik,yatak,uyku seti,cibinlik,dönence hepsi 570 ben uyku setini değiştirdim ondan fiyat farkketti.

izemsevi

bizde öyle düşünüyoruz gözde zaten şuan evimz küçük beşiğe yer bulmakta zorlanıyoruz 1,5-2 yıla ev alıp inşallah çıkcaz ozaman alalım istiyoruz.

Aytii

Belis hem kaliteli hem uygun Seval. bencede öyle yap al oradan  :icon_thumright: karyolam bir gelsinde sonra ona göre bir dolap yaptırcaz yine Belisten

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 30 Mart , 2011, 10:04:02
Nurum günaydın hoşgeldin  :opucuk:

Seval sendemi Belis markasına bakıyosun  :love9: valla kızlar tavsiye ederim ben gittim gördüm beğendim şimdi eve getirmelerini bekliyorum dolabınıda ordan almayı düşünüyorum oğluşumun  :love9:

GÜNAYDIN TATLIŞIMMMMMMM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mart , 2011, 10:04:37
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 30 Mart , 2011, 10:01:41
Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 09:54:14
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 30 Mart , 2011, 09:48:37
GÜNAYDIN FISTIKLAR.BEN HİÇ BİLEMİYORUM GENİŞLEDİMMİ DARALDIM MI  ;D KOCA YAKLAŞMIYO HİÇÇ DÜŞÜK TEHLİKEM VAR DİYEE  ;D

:ehi: :ehi: :ehi: nur sizde bizden canım ama senin baya olmadımı bundan sonra hani olsa erken doğum olur allah göstermesin

EVET CANIMM DÜNDE BİRAZ SIKINTI YAŞADIM DOKTORA GİTTİM DE YATACAN DEDİ YİNEE RAHİM FİLAN NORMAL AÇILMA YOK DEDİ AMA DÜŞÜK RİSKİM VAR MALESEF.SANIRIM 28.Cİ HAFTADAN SONRA BEBEK YAŞIYOMUŞŞ ÖNCESİNDE YAŞAMIYOMUŞ DİYE DUYDUM AMA.KORKA KORKA YAŞIYORUM İŞTEE

Canım benim sen kendini strese sokma sakın  :icon_thumright:
Annemde kız kardeşime hamileliğini 35 yaşında yaşamıştı dr bütün hamilelik boyunca yatış verdi anneminde canına minnet zaten full yattı  :k06: Gününde bile gelmedi kardeşim suni sancı filan derken sezeryana alındı.O yüzden erkenden korkma hayırlısını iste her zaman bak gör zamanında alacaksın bebeğini kucağına  :amin:

CANIM İŞE GELİP GİTTİĞİM İÇİN KORKU VAR İÇİMDE ŞU ANDA YATMADIĞIM İÇİN AMA BU HAFTADAN SONRA EVDE OLUCAM BELKİ BİRAZ DAHA RAHAT OLURUM.İNŞALLAH ZAMANINDA GELİR OĞLUŞUM SENİNKİ GİBİİ TATLI Bİ ERKEĞİM OLCAK İNŞALLAH BENİMDE
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 10:07:18
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 30 Mart , 2011, 10:01:41
Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 09:54:14
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 30 Mart , 2011, 09:48:37
GÜNAYDIN FISTIKLAR.BEN HİÇ BİLEMİYORUM GENİŞLEDİMMİ DARALDIM MI  ;D KOCA YAKLAŞMIYO HİÇÇ DÜŞÜK TEHLİKEM VAR DİYEE  ;D

:ehi: :ehi: :ehi: nur sizde bizden canım ama senin baya olmadımı bundan sonra hani olsa erken doğum olur allah göstermesin

EVET CANIMM DÜNDE BİRAZ SIKINTI YAŞADIM DOKTORA GİTTİM DE YATACAN DEDİ YİNEE RAHİM FİLAN NORMAL AÇILMA YOK DEDİ AMA DÜŞÜK RİSKİM VAR MALESEF.SANIRIM 28.Cİ HAFTADAN SONRA BEBEK YAŞIYOMUŞŞ ÖNCESİNDE YAŞAMIYOMUŞ DİYE DUYDUM AMA.KORKA KORKA YAŞIYORUM İŞTEE

nurcum sıkıntı yapma hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alacağız inşallah senin şuan kaç hafta oldu.

SAĞOL CANIM İNŞALLAH SAĞLIKLA KUCAĞIMIZA ALIRIZ.BENİM ŞU AN 24 HAFTA 5 GÜNLÜK

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 30 Mart , 2011, 10:15:27
Belis hem kaliteli hem uygun Seval. bencede öyle yap al oradan  :icon_thumright: karyolam bir gelsinde sonra ona göre bir dolap yaptırcaz yine Belisten

BENDE BELİSE İNTERNETTEN BAKTIM BEĞENDİMM ANKARADA DA VARMIŞ 7.Cİ AYDAN SONRA GİDİP Bİ BAKICAM NASİP OLURSA

izemsevi

sen uyku setini belisinkilerdenmi aldın yoksa başkamı belisin de 3çeşit uyku seti varmış 1.kaliteler çok pahalıda bende 2.kalitesinden alcaz 135 tl sen aldığını eklesene bi bakıyım benziyormu aynı modelmi alcaz dün okadar baktımki yani.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 10:21:20
sen uyku setini belisinkilerdenmi aldın yoksa başkamı belisin de 3çeşit uyku seti varmış 1.kaliteler çok pahalıda bende 2.kalitesinden alcaz 135 tl sen aldığını eklesene bi bakıyım benziyormu aynı modelmi alcaz dün okadar baktımki yani.

uyku setinin modeli bu

http://www.belis.com.tr/urunler.asp?id=6&sayfa=3

12. cisi

ayıcıklı olan krem renginde

izemsevi

http://www.bebefix.com/x_belis-mobilya-belis-70180-cal-masali-buyuyen-asansorlu-besik_32626.php?k_id=1646&kn=Be%FEikler

benim alacağımda bunun pembesi asansörlü ve büyüyüen beşik tarzında.

izemsevi

bizim burda belisin kendi mağzası yok bayiliği var ordan alcaz nevresimin çok şık tam erkek çocuğu için benim baktımlarımdandı sanırım. beşik hangisi senin ayten.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 10:30:46
bizim burda belisin kendi mağzası yok bayiliği var ordan alcaz nevresimin çok şık tam erkek çocuğu için benim baktımlarımdandı sanırım. beşik hangisi senin ayten.

http://www.belis.com.tr/urunler.asp?id=3&sayfa=2

6. cı

ece krem olan

tül de almayı düşünüyorum ama ona daha karar veremedim gidince bakıcam ne renkleri varsa beşiğe uygun alcam

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

biizm alacagımızda seninkinin yanındaki pembeli olan senin beşik büyüyormu ilerde karyola oluyormu yani biz büyüyüen olsun dedik ilerdede kullanır yanına dolap ve şifonyer yaptırız veya alırız diye düşündük. tülünü al bence çok şık duruyor ayrı bir hava katıyor tülünü alırken döneceli olanlardan al 50tl felandı adam öyle dedi bize oda katolagda var tülün her rengi var bulursun.

izemsevi

Alıntı yapılan: aydinays - 30 Mart , 2011, 10:36:22
kIZLAR BELİS İYİ BİR MARKA MI??

canım diğerlerine göre evet iyi şuna çok dikkat et eger alırsan mdfmi sunta lemmi çünkü çok benziyorlar aynı modelin hem suntası var hem mdfsi aynı zamanda sunta leminde profilsiz olanı var birde profilli olanı zaten belis suntada 1.sınıf bir kalite satıyor yani dışardada bulursun ama orda bulacağın sunta lemler çok kötü oluyor sanayide kullanılan cinsinden öyle deyim suntalem alırkende mutlaka proefilli olmasına dikkat edin çünkü proefilsiz olanlarda çabuk yıpranıp kabarıyormuş.