2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Hoşgeldin Seval'cim günaydın  :opucuk:   Kanama, erken doğum riki vs. başka sorunlar olmadığı sürece bi engel yokmuş canım tabi dikkatli olmak şartıyla..  Benim eşimde korkuyo sürekli bişey olucak diye o yüzden haftada bire düştü  :k06:   :-[ :-[ 

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

GÜNAYDIN FISTIKLAR.BEN HİÇ BİLEMİYORUM GENİŞLEDİMMİ DARALDIM MI  ;D KOCA YAKLAŞMIYO HİÇÇ DÜŞÜK TEHLİKEM VAR DİYEE  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

ne biliyim aybükecim biz cesaret edemiyoruz dünbeşiklere baktık cankuşlar bu hafta içinde alıcaz taksitlerini ödiycez haziran sonundada getircekler inşallah belisin beşiğinden alcaz herşey içinde beşik+yatak+uyku seti+cibinlik+dönence hepsi içinde 550 kendi uyku setini alsak daha uygundu ama ben değiştirdim ama hoşuma gitti çokdaha pahalıları var sadece beşik 730 olanlar var ama okadara gerek yok dedik zaten annemlerde portatif bişey alcaklar yatak odamıza.

izemsevi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 30 Mart , 2011, 09:48:37
GÜNAYDIN FISTIKLAR.BEN HİÇ BİLEMİYORUM GENİŞLEDİMMİ DARALDIM MI  ;D KOCA YAKLAŞMIYO HİÇÇ DÜŞÜK TEHLİKEM VAR DİYEE  ;D

:ehi: :ehi: :ehi: nur sizde bizden canım ama senin baya olmadımı bundan sonra hani olsa erken doğum olur allah göstermesin

izemsevi

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ben geldim karnımı doyurdum deldim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Kızlar ilk etapta oda yapma fikrini atın kafanızdan hele bir doğsun 8.aydan sonra filan düşünün zaten devamlı sizin yanınızda olacağı için oda bomboş duruyor ben yeni yeni düşünüyorum mesela  ???

izemsevi

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bir de bu siteye bakmanızı tavsiye ederim hatunlar burası da çok cazip  :icon_thumright:

http://www.bebefix.com/index.php

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 09:54:14

:ehi: :ehi: :ehi: nur sizde bizden canım ama senin baya olmadımı bundan sonra hani olsa erken doğum olur allah göstermesin

EVET CANIMM DÜNDE BİRAZ SIKINTI YAŞADIM DOKTORA GİTTİM DE YATACAN DEDİ YİNEE RAHİM FİLAN NORMAL AÇILMA YOK DEDİ AMA DÜŞÜK RİSKİM VAR MALESEF.SANIRIM 28.Cİ HAFTADAN SONRA BEBEK YAŞIYOMUŞŞ ÖNCESİNDE YAŞAMIYOMUŞ DİYE DUYDUM AMA.KORKA KORKA YAŞIYORUM İŞTEE
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

Aytii

Nurum günaydın hoşgeldin  :opucuk:

Seval sendemi Belis markasına bakıyosun  :love9: valla kızlar tavsiye ederim ben gittim gördüm beğendim şimdi eve getirmelerini bekliyorum dolabınıda ordan almayı düşünüyorum oğluşumun  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 30 Mart , 2011, 10:01:41

EVET CANIMM DÜNDE BİRAZ SIKINTI YAŞADIM DOKTORA GİTTİM DE YATACAN DEDİ YİNEE RAHİM FİLAN NORMAL AÇILMA YOK DEDİ AMA DÜŞÜK RİSKİM VAR MALESEF.SANIRIM 28.Cİ HAFTADAN SONRA BEBEK YAŞIYOMUŞŞ ÖNCESİNDE YAŞAMIYOMUŞ DİYE DUYDUM AMA.KORKA KORKA YAŞIYORUM İŞTEE

Canım benim sen kendini strese sokma sakın  :icon_thumright:
Annemde kız kardeşime hamileliğini 35 yaşında yaşamıştı dr bütün hamilelik boyunca yatış verdi anneminde canına minnet zaten full yattı  :k06: Gününde bile gelmedi kardeşim suni sancı filan derken sezeryana alındı.O yüzden erkenden korkma hayırlısını iste her zaman bak gör zamanında alacaksın bebeğini kucağına  :amin:

izemsevi

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mart , 2011, 10:01:31
Bir de bu siteye bakmanızı tavsiye ederim hatunlar burası da çok cazip  :icon_thumright:

hoşgeldin gözdecik canım ben nettende araştırdım ama kargo ücreti vs eklendiğinde aynı oluyor birde montaj işlemi yapmıyorlar bozulsa kırılsa muhattap alacağın kimse yok ondan vazgeçtim netten almayı zaten ben oda istemiyorum 2yaşından önce.

izemsevi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 30 Mart , 2011, 10:01:41

nurcum sıkıntı yapma hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alacağız inşallah senin şuan kaç hafta oldu.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mart , 2011, 10:06:01
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mart , 2011, 10:01:31

hoşgeldin gözdecik canım ben nettende araştırdım ama kargo ücreti vs eklendiğinde aynı oluyor birde montaj işlemi yapmıyorlar bozulsa kırılsa muhattap alacağın kimse yok ondan vazgeçtim netten almayı zaten ben oda istemiyorum 2yaşından önce.

Hoşgördüm gelinimin güzel annesi  :love9:
En mantıklısı zaten çocuk odadan filan anlamıyor ki gereksiz boşa masraf yani  :icon_thumright: En azından alacağın zamana kadar kendi halini vaktini düzeltirsin aldın mı tam alırsın en güzelini  :icon_thumright: