2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 29 Mart , 2011, 15:22:02
Bizde parktan geldik şimdi şu çorbasını makineden geçiriyim de yedireyim yoksa ortalığı ayağa kaldırcak benim minik adamım  :love9:

aman tek hayırlısıyla doğsunlarda ben popo üstüne oturmayım hem zayıflarımda fit bir kadın olurum ayten sen baya uyguna almışsın

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Şuan formuna kavuşmuş bir anne olarakk  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
72 ile doğuma gittim  :-ooo Şuan 57 yim çok şükür  :amin: :amin: :amin: :amin: Ve 2 kilo daha vereceğim gibi kendiliğinden gidiyor millet şaşırıyor nasıl oluyor dıye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

evet uyguna aldım  :icon_thumright:

maşallah Gözdeme  :nazar: :nazar: :nazar: azimle çalışan kazanır yavyu :D

izemsevi

valla en fit halim düğündeydi 11kilo vermiştim gören tanıyamıyordu okadar yani ama 6ay sonra hepsini aldım eşim askere gidince stresten yedimde yedim :ehi: şimdi işte yemeye devam ama bebişin olduktan sonrada emzireceğim için belli bir süre gene veemem ama eski fit halime döneceğim. gözde melikden haberin varmı şu eşinden boşanacak arkadaş varya ne oldu

izemsevi

cankuşlar bugün tüm sessizliğimizi koruduk çok soluk ve donuk bir forum günüdeydik umarım yarın cıvıl cıvıl olması dileğiyle öptük sizi. :love3: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aytii

görüşürüz Seval  :wave:

ben Gizemi merak ediyorum kaç gündür göremedim hiç  :dontknow: ne yaptı acaba  ???

izemsevi

evt ya cidden eşi anjiyo olacaktı kızcağız hastanede demekki inşallah herşey yolundadır. :amin: :amin: :amin: :amin:

izemsevi

Aytii

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Günaydın gelinimin anneciği  :love9: :flowers:

Günaydın sana da Oğuzumun anası  :opucuk:

Aytii

günaydın kızlar günaydın

offff sinirliyimmmm  :cildir: :cildir: :cildir:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aytii

ya bende bir öküz var ama bildiğin öküz. onunla zor baş ediyorum. çok kuvvetli bir köpek. sen komşu tut başka yavru bir köpeğe bizim evin aşağısında yemek ver ona artık oradan ayrılmıyor hayvan  :cildir: sabah baktım sinsi sinsi bakıyo gözümün içine. saklanıyo ona kalsa sanki görmicem ben onu orda  :caca: pislik içinde hastalıklımıdır nedir benim hayvanıma hastalık geçirecek orda. kıpırdamıyoda yerinden  :violent1: :violent1: :violent1: belediyeden temizlik işlerini aramaya çalışıyorum ama telefonlar çalışmıyoooooooooooooooooooooooo  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 30 Mart , 2011, 08:45:14
ya bende bir öküz var ama bildiğin öküz. onunla zor baş ediyorum. çok kuvvetli bir köpek. sen komşu tut başka yavru bir köpeğe bizim evin aşağısında yemek ver ona artık oradan ayrılmıyor hayvan  :cildir: sabah baktım sinsi sinsi bakıyo gözümün içine. saklanıyo ona kalsa sanki görmicem ben onu orda  :caca: pislik içinde hastalıklımıdır nedir benim hayvanıma hastalık geçirecek orda. kıpırdamıyoda yerinden  :violent1: :violent1: :violent1: belediyeden temizlik işlerini aramaya çalışıyorum ama telefonlar çalışmıyoooooooooooooooooooooooo  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
Allah seni yi etsin emi ayten  :toothy10: :toothy10:
Hamilelik böyle bişi  :toothy10: Ota doka sinirleniyor insan  :toothy10:
O işe onlar mı bakıyor ya  :icon_scratch: Relax olur musun lütfen sen sinirlendikçe karnındaki yavru da geriliyor  :caca:

Aytii

ya dün uzaklaştırdı bir abla onu oradan Gözde hala gelmiş bakıyo suratıma yaaaaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: eşimde sinir oluyo ona çok tipsiz bide yaaa  :sad1: tövbe yarabbim benki hayvanları seviyorum canımdan kanımdan çok buna bir türlü ısınamadım istemiyorum orda durmasını  :cildir: