2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

aybükecim hoşgeldin cankuş gözdecimbende 3tane alsam yeter diyordum demekki daha çok battaniye almak lazım en az 5tane alıyımzıbın sence kaç tane daha alıyım bana bir fikir ver

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Mart , 2011, 11:04:16
aybükecim hoşgeldin cankuş gözdecimbende 3tane alsam yeter diyordum demekki daha çok battaniye almak lazım en az 5tane alıyımzıbın sence kaç tane daha alıyım bana bir fikir ver

Valla ilk ay için 10 tane yeter ama fazlası olursa da kabul yani  :k06: :k06: :k06:
Hastane çıkışları zaten maximum 4-5 kullanımlık oluyor onlara güvenmeyin  :ehi:
Devamlı çamaşır yıkar pozisyonda olmamak için ne kadar zıbın o kadar rahatlık  :ehi:

<<AyBüKe>>

Hoşbulduk Ayten'cim, Seval'cim  :opucuk: 
       Ayy ne kadar çok şey varmış ya alınıcak  :k06:
       Al al bitmiyo şu miniklerin cicileri  :love9:

Aytii

hastane çıkışı 4 5 tanemi almalıyız yani  :icon_scratch:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hastane çıkışı ayrı bir olay kızlar 1-2 tane alırsınız o kadar ondan sonrası karışık giydiriyorsunuz  :ehi:

Annem geldi  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Oğluşu parka götürücez hava muhteşemmmmmmmm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

izemsevi

kızlar bende zıbın yeterli diyodum demekki dahada almamk gerekiyor aldıklarım 0-3 ay arası bundan sonra 6-9 ay arasınıalayım.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

Aytii

merhaba dünürüm  :opucuk: hoşgeldiniz gelinimle  :love9: nasılsınız bugün  :)

hoşbulduk canlarım,iyiyiz çok şükür sizler nasılsınızzz :hello:     akşam delirdim ya kaşıntı tuttu yıne napcam bilmiyorummm :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

pisicik bu ayten varya konuşmuyo sen gelince ortaya çıkıyor bilmiyorum artık neyse ben yemeğe gidiyorum.

Aytii

özel bölgendemi kaşıntı tuttu  :-\ doktorunu aradınmı ? fitil gibi bişey versin söylede öyle kendiliğinden geçmez yoksa. birde bol bol su iç

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Mart , 2011, 11:51:26
pisicik bu ayten varya konuşmuyo sen gelince ortaya çıkıyor bilmiyorum artık neyse ben yemeğe gidiyorum.

:ehi: :ehi: :ehi:

eee dedim ya az önce gelinimin ayrıcalığı  :love9:

afiyet olsun size  :wave:

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Mart , 2011, 11:51:26

eee dünürüm dimi olsun okadar ayrıcalığımız :k06:
evet aytenim ya özel bölgeden kaşıntı yoktu aradım hastaneyı ama doktorum yoktu bu haftada tüm randevuları doluydu haftaya randevum var bakalım ozamana kadar dayanayım dıyorum ama :-\ geçmişti ne ügzel akşam bidfaha tekrarladı nedense

şekerler bugün dersim erken baslıyor çıkıyorum ben öptüm sizi