2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

bende bübchen  markanınkini beğendim burda 52tl uygunda çantasıda baya büyük ve kullanışlı şimdimi alsak acaba sonramı erken alsak evde kötü olurmu gerçi hoş mağzadada dolapta saklamıyorlarya değilmi ben ayın 15inde alıyım en iyisi. ayten sen küvetini fela aldınmı ben daha battaniye hiç almadım alt açma alçam şu fiğürlülerden inşallah bebek arabalrını sorduk travel olanlarda 299 dedi oto koltuğu,taşıma puseti, ve araba olarak kullanıyorsun iki aparatı var beşiğide netten sipariş vermeye karar verdik çünkü baktım hoş şeyler yok nette hem daha çok çeşit var hemde daha uygun uyku seti alcaz nevresim takımıda almak gerekiyormu :toothy10:

Aytii

canım ben öyle şeylere daha hiç bulaşamadım. ablam benim aldıklarımın sana ulaşmasını bekle diyo Haziranda kalanları alıcam sanırım. küvet felan. ama bu niveanın çantasını nisanda alırım

izemsevi

işte bende erken alsak bişey olurmu bozulurmu sıcak ya havalarda ondan dedim bende tırnak makası emzik ateş ölçeri felan onları chicodan alcam ufak tefekleri

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Mart , 2011, 10:31:09
işte bende erken alsak bişey olurmu bozulurmu sıcak ya havalarda ondan dedim bende tırnak makası emzik ateş ölçeri felan onları chicodan alcam ufak tefekleri

yok ya ne olacak. bende öyle düşündüm önce ama sonuçta dediğin gibi mağazadada dolapta durmuyorki. bide seneye kadar biter onlar. bir sene içinde tüketin diyolar ya genelde. bir sene içinde kim bilir kaçıncıyı alırız

izemsevi

ozaman alalım en iyisi ama ayten daha çok eksiğimiz var son ayı pek sayma sıcak olcak iyce dışarıya fazla çıkamayız haziranda bitirmek lazım.

Aytii

ya işte ablam uzak bana o alcam bişeyler dedi heves etti ee bende şimdi fuzuli yere onun almış olduklarını almıyım diyorum. sadece hastane çıkışı bu niveanın çantası lazım birde küvetini alıcam işte. zaten mağazaya girince eksikleri görüyosun ben sadece zıbın felan almıcam onları ablam almış. artık gelsin bana aldıklarıda ona göre kalanları alırım Haziranda

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Geldim bilem  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Valla kızlar ben hamişken set filan almadım ne görürsem aldım  :ehi: :ehi:

Çantamızı ayrı almıştım  :icon_thumright:

Nivea nın sabunlarını losyonunu ve ıslak mendilini aldım muhteşem kokuyorlar  :love9:
johnson baby nin bad time ve normal sabunlarını ayrıca şampuanlarını alıp karma set yaptım  :icon_thumright: Can bebenin alt açma bezleri var 10 lu paket halinde onlardan da aldım hala daha kullanıyorum  :icon_thumright:

Battaniyelerden her çıktığımda aldığımdan yaklaşık 20 tane filan var hediyeleri saymıyorum  :ehi:
Bakım ürünlerini erken almanızda bir sakınca yok hatuncuklarım  :icon_thumright:
Bebek kulak çubuğu otomatik ateş ölçer braun almaya çalışın kızlar kulaktan 10 saniyede bakanlardan ben ilk başta ondan almamıştım sinir olmuştum  :cildir:
Emzikleri de muhakkak damaklı beyazlardan alın  :icon_thumright: Ki memeden uzaklaşmasın  :icon_thumright:

Arabaları ya travel sistem alın ya da port bebeli  :icon_thumright: Ben port bebe üniteli almıştım yastık takviyeli ayrı olarak değil onu kullandık çok memnunum şimdi de puset haline çeviriyorum onu anneannemizde pusetini aldı ama havalar tam ısınmadan o daha kullanışlı oluyor  :icon_thumright:

<<AyBüKe>>

GÜNAYDIN HANIMLAR :hello:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 29 Mart , 2011, 10:50:30

Günaydın Asyanın güzel annesi  :love9: :love9: :love9: :love9: Avatar fotona bayıldım rabbim nazarlardan korusun sizi  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

gözde ben 11 tane zıbın aldım 5uzun 6sı kısa kollu 3tane 5li hastane çıkışı bir tane 10lu hastane çıkışı aldım 6tane çorabı var ama battaniye hiç almadım kaç tane almam lazım bana fikir ver daha zıbın alıyımmı

Aytii

hoşgeldin Aybüke  :opucuk:

Gözdem ben çantasını çok beğendim 5 li sette çantamız var ama fazla mal göz çıkarmaz  :ehi: hem zaten çantasız alıncada hemen hemen o fiyata gelir o ürünler

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 29 Mart , 2011, 10:52:50

Günaydın Asyanın güzel annesi  :love9: :love9: :love9: :love9: Avatar fotona bayıldım rabbim nazarlardan korusun sizi  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

Günaydın bitanem  :opucuk:  Teşekkür ederim canım aminnn  :amin:   Senle Rüzgar'ımıda Allah nazarlardan korusun  :amin: :nazar:   Geçen gün bıcı bıcı yaptırdıktan sonraki fotosunu gördüm yapıştım ekrana maşallah paşama yaa çok tatlı  :love9:   İlerde canlar yakıcak gibi sankiii  :suclu:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sevalcim zıbın ihtiyacı hiç bitmiyor vallahi  :sad1:
Ama sizinkiler yaz bebeği olacağı için kolsuzda alın bence Rüz yazı öyle geçirdi  :icon_thumright: Sadece kolsuz zıbınla uyuyordu  :icon_thumright:
Bebek doğduktan sonra ilk ay uzun kollu ya da kısa kollu zıbınlarla geçiriyor sonra fora  :k06:
Kendimi hatırlıyorum da hala giydirdiğim zıbınları var büyük almaya bak sen  :icon_thumright:
Çok ihtiyaç oluyor çünkü çıkarıyor ağzından fazlasını sütün filan günde 3-4 kere değiştirmek zorunda kalıyoruz  :icon_thumright:
Battaniyeye gelince polar variler var ya kalın kalın ondan bir tane muhakkak olmalı  :icon_thumright:
Yazın ben dışardayken Mother Care dan almıştım örgümsü hafif bir şey  :icon_thumright: Nenesinin ördüklerinde evde kullandık  :icon_thumright: Evde gezdirirken sarmalık da 5-6 tane vardı  :icon_thumright: Üstünü örtmelikte 4-5 tane off ne kadar çok şeyleri var bu bebeklerin ya  :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 29 Mart , 2011, 10:57:05
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 29 Mart , 2011, 10:52:50

Günaydın bitanem  :opucuk:  Teşekkür ederim canım aminnn  :amin:   Senle Rüzgar'ımıda Allah nazarlardan korusun  :amin: :nazar:   Geçen gün bıcı bıcı yaptırdıktan sonraki fotosunu gördüm yapıştım ekrana maşallah paşama yaa çok tatlı  :love9:   İlerde canlar yakıcak gibi sankiii  :suclu:
Canım benim çok teşekkür ederiz  :love9: :flowers: :opucuk:
Anasının oğlu ne olacak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Ama bir şey biliyorum çok ağır abi takılıyor şimdiden  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aytenim o kadar güzel çantalar var ki  :k06: Ben Chicconun almıştım sonra Joker den de aldım  :ehi: Doyumsuzluk kötü bişi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Baktın olmadı kendine aldığın çantaları büyük tutuyorsun çocuğun eşyaları da girsin diye  :ehi: :ehi: :ehi: