2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

Aytii

izemsevi

cankuş ne yapıyorsun nasılsın. tıkınıyormusun. :hungry: :hungry: :hungry:

izemsevi

Aytii

izemsevi

ayten teyzesi dün aşımızı vurunduk diğerini 28 nisanda vuruncaz 18 mayısata şeker yüklememiz var dün gece yattım minişim tekmelemeye başladım biraz bekledim devam edecekmiyi diye devam ediyordu ve hemen eşimi çağırdım geldi elini koydum göbüşüme ilk defa dün kızım babasına tepki verdi kocaman adam çılgına döndü ya yani ayten o eşimin gözlerideki mutluluğu belki evlenirken bile görmemiştim minişim tekmeliyor vurdu vurdu diyebir heycanlanıyor sabah kaltık aşkım ben dün gece ğerçekten hissettim demi rüya değildi diyor şimdi daha heycanlı çabuk temmuz gelsin istiyor.

Aytii

:)

maşallah kızına hissettirmeye başladı kendisini  :nazar: :nazar: eşimde öyle oldu ilk gördüğünde daha elini koymadan dışardan bir pıt hareketi görmüştü  :k06: karnım şişip inmişti sonra eliylede hissetti garip oldu adam birden  :love7: böyle bişey işte anne baba olmak Allahım sağlıkla kucaklarımıza versin inşallah onları  :amin: benim şafak 120 olmuş ve 30 güne böldüm tam 4 ayım kaldı doğuma  :-ooo :nazar: ne çabuk geçti zaman daha dünmüş gibi geliyo

izemsevi

evt allah hayırlısıyla kucağımıza aldığımız günleri görmeyi nasip etsin dün küvet olduk uygun bulduk 7,5tlye çıtçıtlı zıbınlardan aldık,bir tane pijama takımı ve tulum takım aldık chiconun bakım setini sordum adam var ama tavsiye etmem işinize yarayanları alın daha iyi dedi paket ürünlerin içinde hiç satılmayan yada az satılan ürünleri koyuyorlarmışki stok bitsin diye mesela önemli olan şampuan,pişik kremi,nemlendirici losyon bişey daha vardı ama unuttum bunlar en önemlisi dedi ama içinde bir sürü ıvır zıvır oluyor ayrı ayrı alın daha fazla şey alırsınız dedi adam.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

PİŞŞŞTTT GELİNİMİN ANASIIIIIIIIII SEVALİMMMMMMMMM NASILSIN BEBEKİM  :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
KIZIM NASILL İYİ Mİİİİİ  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

KIZLARRRRRRR KUSURA BAKMAYIN GELİNİME HER ZAMAN ÖNCELİĞİM VAR ÖNCE ONA SELAM OLSUN DİDİM  :ehi: :ehi: :ehi:

SELAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
BENİ ÖZLEDİNİZ DİMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ  :k06: :k06: :k06: :k06:

izemsevi

hoşgeldin anne cankuş maşallah gelinin iyi allah sonuna kadar böyle nasip etsin dün ciciler aldık gelinine öyle yani küvetini aldık şimdide netten bebek bakım ürünlerine bakıyoruz ne alsam karar veremedim.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Mart , 2011, 10:02:55
hoşgeldin anne cankuş maşallah gelinin iyi allah sonuna kadar böyle nasip etsin dün ciciler aldık gelinine öyle yani küvetini aldık şimdide netten bebek bakım ürünlerine bakıyoruz ne alsam karar veremedim.

ben niveanın kileri alıcam sanırım. kullananlar beğeniyo. çantasıda güzel. ama tabi içinde neleri var bakmak lazım ;)

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Rüzü uyutayım hemem gelip fikir veriyorum  :k06: :k06: :k06:

Aytii

Gözdem ayıpsın yavyuuu  :k06: :k06: :k06: tabiki gelinlere öncelik  :love9: benimde gelinim gelince herkesi bir yana onu bir yana yani  ;)

izemsevi

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 29 Mart , 2011, 10:14:13
hadi uyut gel bakıyım ben sana ayten göstereyim içinde olanalrı.

http://www.penguenbebe.com/store/ProductDetails.aspx?productId=29249

baktım ve içindekilerin hepside kullanışlı şeyler  :icon_thumright: ben kararımı verdim bundan alıcam oğluşuma çantasına bayıldım  :love9: