2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Günaydın Ayten'cim  :hello:   :opucuk:  Nasılsın canım ?
   Eşine de geçmiş olsun canım off ya 2o'lik diş çok fena benim eşimde çok çekti bende geçenlerde çektim yine acısını şimdilik yok şükür  :sad1:
   Temizlik yapıcam diye yorma kendini canım , dün bende öyle paraladım kendimi yattığımda felçli gibi kalakaldım öyle kıpırdayamadım tövbe yarabbim  :y25:  Annemde bişeyler dedi ben temizlik yaptım deyince korktum evi b.k götürsün umurumda olmaz artık dedim kendi kendime  :) 

Aytii

:k06:

günaydın canım  :opucuk:

ya işte içim rahat etmiyo  :-\ duramıyorum illa silip süpürcem

izemsevi

cankuşlar slm kızımla duş yaptık babamızda bugün izinli bende izinliyim biz erken kalktık ama babamız hala uyuyor tşkler yten teyzesi bunlar ilk aylarda aldıklarımızdı dün gece diğer tüm aldıklarımızıda çektim bu akşamda onları koyarım valla bende temizliği bu akşam yapacağım bugün yoğunuz aşı vuruncaz bu tetonoz aşısı aç tok farketmiyor değilmi kızlar siz kısa kollu bişeylermi giyinmiştinniz yukardan vuruluyorya. :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Mart , 2011, 09:47:42
cankuşlar slm kızımla duş yaptık babamızda bugün izinli bende izinliyim biz erken kalktık ama babamız hala uyuyor tşkler yten teyzesi bunlar ilk aylarda aldıklarımızdı dün gece diğer tüm aldıklarımızıda çektim bu akşamda onları koyarım valla bende temizliği bu akşam yapacağım bugün yoğunuz aşı vuruncaz bu tetonoz aşısı aç tok farketmiyor değilmi kızlar siz kısa kollu bişeylermi giyinmiştinniz yukardan vuruluyorya. :dontknow:

hoşgeldin  :-*

yok farketmiyor açlık yada yokluk  ;)

izemsevi

cankuşlar siz hergün ceviz yiyormusunuz ne kadar yiyorsunuz.birde biz bizim biciriklere don alcakmıyız bn öyle yenidoğanlar için don göremedimde. :dontknow:

Aytii

cevizi hemen hemen hergün yerim ama miktarına takılmam canım ne kadar isterse okadar yiyorum

izemsevi

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

şekerler bizz geldikkkkkkkkkkkkk kimse yok muuu :hello2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hoşbulduk aytenim,nasılsınız oğuzla?biz iyiyiz çok şükür her şey yolunda haftayı iple çekıyorum 7sinde kontrolümüz var
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

iyiyiz çok şükür sadece herzamanki gibi uykusuz  :-\

az kalmış  :love9: bizimde 16 Nisanda kontrolümüz sabırsızlanıyorum bir an önce gelsin o gün diye  :love7:

evet cnm ya 1 ay arayla veriyor randevu doktorum bana ama sanırım son ayda her hafta gitmemiz gerekçekmiş ??? kuzucuğum hareket ediyorda çok şükür içim rahat ilk aylar daha zordu .bizde biraz uykusuzuz sabah çok erken başlıyor tekmelemeye solada sağada yatsam tepiniyor,sizde oyuzdenmi uykusuzsunuz inş. kötü birşey yoktur

canım yoğunsuz sanırım nyse bende çıkacagım birazdan işe gitmem lazım oğuzcuğa iyi bak öpüyoruz elifimle sizi :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 28 Mart , 2011, 12:26:00
evet cnm ya 1 ay arayla veriyor randevu doktorum bana ama sanırım son ayda her hafta gitmemiz gerekçekmiş ??? kuzucuğum hareket ediyorda çok şükür içim rahat ilk aylar daha zordu .bizde biraz uykusuzuz sabah çok erken başlıyor tekmelemeye solada sağada yatsam tepiniyor,sizde oyuzdenmi uykusuzsunuz inş. kötü birşey yoktur

ya canım kusura bakma bazen işlerim oluyor bakamıyorum birde yemek molası girdi araya  :-\ bizimde tekmeliyo evet sabaha karşı iki taraftanda oyüzden ben artık sadece solda yatmıyorum sağ sol yapıyorum devamlı ;)