2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

cankuşlar bugün tiyatroya gitcez eşimle bide kızımla  :k06: yemeğimizide dışarda yiycez valla burcu benim olduğum yerde toptancı yok heralde bacım şu seti bir resmini çekde koy merak ettim valla.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 16:19:43
burcucum eşinde artık ailesine vermese özel ihtiyaçlı durum olur ozaman verilir hastalık felan ama her kazancındanda verilmezki bacım toplu parayı alıp sana getirseymiş önünüzde doğum var sonuçta para şimdi lazım onalrın size vermesi gerekirken aaa yine sinir oldum.
canım kayınbabam calışmıyor emekliside yok kadeside ünüversite okuyor mecbur buda evin tek calışanı olarak bakıyor baksın ac bırakmasın ama. benim kiram 350  evim soguk onlar 2 kişi 4+1 evde oturuyor 600 milyon basit evde oturamazlarmış. kardeside mersinde evde kalıyor onun kirası e yemeleri içmeleri giymeleri herseyi biz yapıyoruz. ama esim onların kirasını öder bizimnkini ödemez ben mutfagıma aylık 150 den fazla bişi alamam onların valla her ay 800 milyon kıredi kartı gelir mutfak masrasfı olarak e adamlar harcıyo mecbur kapatıyoruz ve biz kendimizden kısıyoruz zaten cocugu ondan istemediler masraf olur diye. en cok sinir oldugumda adamın birsürü tarlası var bi tanesinden 2 dönüm satsa süper ev alır varyemez arkadas kalsın diyo az buzda deyil yani cimri. yoksa bize muhtacta deyil

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 16:25:09
cankuşlar bugün tiyatroya gitcez eşimle bide kızımla  :k06: yemeğimizide dışarda yiycez valla burcu benim olduğum yerde toptancı yok heralde bacım şu seti bir resmini çekde koy merak ettim valla.
canım benim ne güzel sevindim iyi olur cocuk simdiden sanata heves eder. canım set suan arabada esim esyaları aldı benle komsum oda hamile bu arada gezmeye devam ettik oda işine geri dölndü ancak aksam getirir bende yarın koyarım mutlaka :icon_thumright:  :icon_thumright:

izemsevi

anam burcum allah sana peygamber sabrı versin yoksa başka türlü olmaz bacım inan olmaz ben kendi evimi iki maaş zor geçindiriyoruz ve kira sıkıntımızda yok ama kredi borcumuz var kimsenin bizden bir beklentisi yok hayret ettim inan eşin sorması ayıp canım nekadar maaş alıyor nasıl yetiriyorsunuz.allah yardımcınız olsun ne deyim.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 16:31:22
anam burcum allah sana peygamber sabrı versin yoksa başka türlü olmaz bacım inan olmaz ben kendi evimi iki maaş zor geçindiriyoruz ve kira sıkıntımızda yok ama kredi borcumuz var kimsenin bizden bir beklentisi yok hayret ettim inan eşin sorması ayıp canım nekadar maaş alıyor nasıl yetiriyorsunuz.allah yardımcınız olsun ne deyim.
:amin:  :amin:  :amin: evet canım gercekten cok sabırlıyımdır ben valla alahım işte derdide veriyo sabrıda.canım esim kendi iş alıyor işatta elektirik işi alıp yapıyor ama 3 eve yetişicem diye sabah 6 da inşata gidiyor gece 3 te filan geldiyi oluyor işçiye para vermeyeyim de eve yetiştireyim diye bide cokl yorulamamsı gerek aslında kalp hastası. e bakıyorum onlar har vurup harman savuruyor bide ben nasıl üstüne gideyim bende öyle yapsam iyce kötü olur diyorum ondan susuyorum acıyorumda cünkü babasından hala cok korkuyor cok sert bi adam onunda etkisi var ama benim okadar tarlam olsa cocumu bukadar sıkıntıya sokmama ya günah valla satar bi ev alırım kendime 600 milyon kalır cocuma demi ama.ay napıyım ya onlar vicdansız ben olamam paraylamı adam olucam onların olsun para allah genede kocamı bana bagıslasın yeter bizimnde kıredimiz var arabanın aylık 400 de ona gidiyor valla işimiz zor ama allah yardım ediyor. çok sükür

burcu MELEK

yazamazsam kusura bakmayın komsum gelebilir

burcu MELEK

canım esyalar geldi ama resmi bi türlü yükleyemedim esim makinanın kablosunu götürmüş

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

T eyzesi kızımla biz buradayız :wave:  :wave:

FeHi

Slm Kızlar
Burcu okuyunca deliye döndüm Allah yardımcın olsun sabrına hayran kaldım

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Mart , 2011, 12:48:34
Slm Kızlar
Burcu okuyunca deliye döndüm Allah yardımcın olsun sabrına hayran kaldım
sagol canım alalh razı olsun. dediyim gibi ya cekebileceyin kadar yük veriyor rabbim demekki napalım bizimde böyle yasayacagımız varmış  :'(  :'(

FeHi

Taktir ve Tebrik ediyorum aynı zamanda eşini sevmeseydin emin ol katlanmazdın canım benim ya Allah kalbine göre versin

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Mart , 2011, 12:56:47
Taktir ve Tebrik ediyorum aynı zamanda eşini sevmeseydin emin ol katlanmazdın canım benim ya Allah kalbine göre versin
:amin:  :amin:  :amin:  :amin: allah hepimizin kalbine göre versin canım evet sevgi herseyin üstesinden geliyor işte bak 7 ay olmak üzereyim pazartesi hastanede randevum var otobüs gitmiyor 40 dakika yürüyüp hastaneye gidicem öyleden sonra gelicem dün kayınvalidemin amcasının kızı gelmiş esimle annesi bana sormadan pazartesi anlasıyolar esim diyoki bana bi makbule yap corba yap piyaz yap akrabaları bize gelsin doktor randevum var diyorum olsun diyor milletin yanında annemgil gelmek istiyor sen yaparsın. anne ne isterse o bişi demedim evev geldim tamam süpermenim ya 2 saat yürür gelirim aksamada 10 tane misafir agırlarım ne varki. sen yaparsın diyor evet yaparım hamaratım ama yorulurum sonuçta. ne diyim ya  :-\  :-\

FeHi

YUhhhhhhhhhhh  :caca: :caca: kıs günah sana  :( nolur kızma bana vijdansızlık bu hem karnı burnunda yürü hastaneye sonrada eve gel misafir ağırla çokk kızdım çok :cussing:
Doğru düzgün oturup kalkmaya halimiz yok sen bunları yapcan Burcuuu

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 26 Mart , 2011, 13:14:00
YUhhhhhhhhhhh  :caca: :caca: kıs günah sana  :( nolur kızma bana vijdansızlık bu hem karnı burnunda yürü hastaneye sonrada eve gel misafir ağırla çokk kızdım çok :cussing:
Doğru düzgün oturup kalkmaya halimiz yok sen bunları yapcan Burcuuu
yaparım canım ben yaparımda işte zoruma giden beni düşünmüyorlar sadece bu nokta işte eşim annesi için ölür tam bir ana kuzusu bende artık alıştım onun bir dedyini asla iki etmez yapıcak bişi yok. söyledim camlarıda silmeme gerek salonun acmam gerek kışın kapalıydı masada yenecek cünkü yok ya silme diyor amam anası geldimi rezil eder valla bi toz görsün hemen sil burayı filan yapıyor esim hiç ses cıkarmaz. napayım canım ne diyeyim kavga etmeme asla lafta demem napayım yani alıştım artık sadece hergün dua ediyorum biraz deyişsin diye  :amin:  :amin:  :amin: