2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

:k06:

öyle deme kız çocuğu İfota benzeteceksin soldan soldan geliyolar diyo oda çıldırınca ;D

ayyy benim biraz yoğunlaştı işlerim ama şimdi iyi

izemsevi

ifot kimdi kzı ama cidden az önce sağdan sağdan bir vuruyor birde ayten hafifi böyle sırtımı yaslamadan öne doğru eğilerek otursam hemen tekmeliyor sıkışıyor mu yerimi dar geliyor anlamadım. :dontknow:

Aytii

aaaa eğilme öyle öne fazla. sıkışıyorlar evet. düz olmaya çalış yada arkana yaslan ;)

İfot Avrupa Yakasındaki kadın  :k06:

izemsevi

her daimde ayten arkaya yaslı duramıyorumki zaten masa başındayım otur otur heryanım uyuşuyor

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 15:51:57
her daimde ayten arkaya yaslı duramıyorumki zaten masa başındayım otur otur heryanım uyuşuyor

bende masa başındayım ama öne eğilmemeye dikkat ediyorum sayın cips düşmanı  ::)

burcu MELEK

ben geldim bebeyime bürsürü cicşler aldım ben teyzeleri

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 25 Mart , 2011, 15:55:33

hoşgeldin  :opucuk:

neler aldın bakalım  ::)

izemsevi

hayır hayır 40bin kere hayır  :ehi: burcu hoşgeldin fıstık yediğin içtiğin sana kaslın aldıklarını anlat hemen hemen.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 15:56:30
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 25 Mart , 2011, 15:55:33

hoşgeldin  :opucuk:

neler aldın bakalım  ::)
at
Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 16:00:25
hayır hayır 40bin kere hayır  :ehi: burcu hoşgeldin fıstık yediğin içtiğin sana kaslın aldıklarını anlat hemen hemen.
[/quotey bende geride kaldım sayfalara dalmıştım. 5 li set aldım canım 65 liraya turunc aldı eşim ben koyu istedim sen deyil cocuk girecek içine dedi  :k06:  :k06:  :k06:  uyku seti aldım baya güzel 10 parca yorganı kirli torbası filan herseyi var 20 liraya aldım babası ben istemediyim halde 2 takım daha 5 li hastane cıkısı aldı onların tanesi uyku setiyle aynıydı antibakteriyel diye 20 liraydı bir paket corap aldım ama cok tatlı altında ayak resimleri var rengarenk 12 tanesi toptancıda 10 liraydı sonra cıtcıtlı badiler aldım 3 tane si 10 liraydı simcilik bukadar param bitti 1 lirayla döndüm hepsini harcadım  :k06:  :k06:  :k06: feda olsun canıma ha kendimede picama takımı aldım bitane  ;)

Aytii

ohhhh maşallahhh size  :nazar: :nazar: Allah sağlıkla huzurla giymeyi giydirmeyi nasip etsin canım  :nazar: :amin: :amin:

izemsevi

sen paramı biriktiriyorsun burcu ama uyku seti çok uygun olmuş canım bendede 5li 2tane hastane çıkışı var 1tanede 10lu takım var bende aldım teyzesi kızıma bugün ciciler. :hello2: :hello2: :hello2:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 16:08:53
sen paramı biriktiriyorsun burcu ama uyku seti çok uygun olmuş canım bendede 5li 2tane hastane çıkışı var 1tanede 10lu takım var bende aldım teyzesi kızıma bugün ciciler. :hello2: :hello2: :hello2:
evet canım simdi okudum alalh hepimizin cocuguna saglıkla sıhatle giymeyi nasip etsin inşallah. yok canım dün esim bi toplu para almış bende cok dedim neolur birzda bana getir diye oda kardesine annesine filan vermiş kendi harclıgını almış sagolsun banada verdi bende hemen bügün harcadım yoksa para gider diye oh iyi yaptım hiç kıyıp para istemiyorum ama bebyim olunca iş deyişti istiyorum  :muzz:   :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz: yoksa bu kafayla bi yere varamam bebişim için hersey  :muzz:  :muzz:

izemsevi

burcucum eşinde artık ailesine vermese özel ihtiyaçlı durum olur ozaman verilir hastalık felan ama her kazancındanda verilmezki bacım toplu parayı alıp sana getirseymiş önünüzde doğum var sonuçta para şimdi lazım onalrın size vermesi gerekirken aaa yine sinir oldum.

burcu MELEK

kızlar size bir tavsiye alışveri yapın hatta bitirin derim cünkü bugünlerde fiyat bakmaya filan cıktımya bu karnımla sıcakta yarım saat içinde pert oluyosun emin ol mahfoldum sıcaklar kötü oluyor aklınızda olsun. bide canım uyku seti filan toptancılardan aldım ben bunları hemde marka yani ondan ucuz badiler felanda cok ucuzz toptan ve perakende satış böyle oluyor

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 16:19:43
burcucum eşinde artık ailesine vermese özel ihtiyaçlı durum olur ozaman verilir hastalık felan ama her kazancındanda verilmezki bacım toplu parayı alıp sana getirseymiş önünüzde doğum var sonuçta para şimdi lazım onalrın size vermesi gerekirken aaa yine sinir oldum.

:icon_thumright: