2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

ne kadar çok olursa o kadar iyi olur pijama bence gerçi yıkanır hemen kururlar ama

izemsevi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Mart , 2011, 13:46:19
sevalcim hoşgeldin canım
kızlar bebek bakım ürünleri derken neler almamız gerekıyor ben birşey almadım daha mobılyalarr dışında

pisicik bebk mağzalarında oluyor bebk bakım seti dersen veririler ama ayrı ayrı marketlerdede satılıyor öylede alabilirsin şampuanı,kremi,duş jeli,sabunu,yıkama jeli,banyo köpüğü,nemlendirici süt,el ve yüz için bakım kremi,bebek yağı,bebek pudrasıpişik kremi vs aklıma bunlar geldi.

<<AyBüKe>>

Kızlar sizce şu park yatak nasıl ?  Pembesini düşünüyorum, fiyatı falan nasıl sizce ?

http://www.bebefix.com/x_baby-2-go-sallanir-oyun-parki-8423_37843.php?k_id=1969&kn=%C7ok+Fonksiyonlu+Oyun+Parklar%FD

izemsevi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 25 Mart , 2011, 13:48:07
    Oyy neler almış annesi kızınaaa  :love9:  Yerim ben bu miniklerin cicişlerini  :binkybaby: 

Ya bende karar veremedim gecelik pijama falan 2'mi yoksa 3 takım mı alsam diye  :dontknow:

aybükecim tşkler canım bence 3takım fazla 2tane yeter diye düşünüyorum gecelik pijama 3lü seti şeklinde olanalr var bir tane ondan al bir tanede normal pijama al yeter.zaten bizim yaza geliyor hastanede ilk etapta gecelik giyilir

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

anlıyorum canım iyi ozamn set halınde varmış ne guzel
kızlar aldıklarımızı yıkayacagız ya ee tabi normal deterjan kullanmamak gerekıyormuş böyle sabun tozu gibi hacışakirin ve baska markalarında var bebek kıyafet için deterjanları onlarla yıkayıp utuleyecegız ama şimdilik erken dimi bunlar için
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Mart , 2011, 13:46:19
sevalcim hoşgeldin canım
kızlar bebek bakım ürünleri derken neler almamız gerekıyor ben birşey almadım daha mobılyalarr dışında

ben bunların bir listesini yapmıştım bulamıyorum şuanda dur bir arayım

izemsevi

bence gayet iyi aybükecim bebefixdenmi alacaksın bende ordan sipariş vermek istediğim ürünler var çok güzel.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar ben çıkıyorum yarım saat sonra dersım başlayacak öpüyorum hepiniziii dünürümm oğuzuma iyi bakkk:):)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Mart , 2011, 13:53:48
anlıyorum canım iyi ozamn set halınde varmış ne guzel
kızlar aldıklarımızı yıkayacagız ya ee tabi normal deterjan kullanmamak gerekıyormuş böyle sabun tozu gibi hacışakirin ve baska markalarında var bebek kıyafet için deterjanları onlarla yıkayıp utuleyecegız ama şimdilik erken dimi bunlar için

pisicik bende erken diye düşünüyordum ama bence erken değil biriktikçe yıkayıp ütülemekde zor olur helede ilerleyen aylarda sıcakta beni zaten ütü bunaltır artık ben aldıklarımı yıkayacağım.evt bebeklere özel deterjanlar var makinada onalrla yıkanır.

melek-çağlar

ben çıkıyorum kızlar işlerim birikti size iyi sohbetler  :flowers:

Aytii

görüşürüz Melek kolay gelsin sana  :opucuk:

<<AyBüKe>>

Evet Seval bebefix de güzel şeyler var  hoşuma gitti çok pahalı şeylerde var uygun şeylerde birine karar versem alıcaz hemen ama kararsızlığım tuttu  :caca:   Bide bu park yatakların içine uyku setleri olur dimi ? Büyük yada küçük gelme gibi olasılığı varmı acaba?

<<AyBüKe>>

Güle güle pisicik  :wave:  melek  :wave: 

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 25 Mart , 2011, 14:00:33
  Evet Seval bebefix de güzel şeyler var  hoşuma gitti çok pahalı şeylerde var uygun şeylerde birine karar versem alıcaz hemen ama kararsızlığım tuttu  :caca:   Bide bu park yatakların içine uyku setleri olur dimi ? Büyük yada küçük gelme gibi olasılığı varmı acaba?

canım ben park yatağı Fransadan aldırdım anneme daha doğrusu o almış. içinde yatak yok ordakilerin sen ayrı alıyosun ama ablamın var oğlundan kalan 2 yatağı birini yollayacak bana. ama Türkiyede hepsi dahil satılıyo sanırım