2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Yahu çoraplarımı bile zor giyiyorum o işi hiç halledemem ben  :k06:

<<AyBüKe>>

200'lü sayfalara gelmişizzzzz    :muzz: :muzz: :muzz:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

izemsevi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 25 Mart , 2011, 11:27:04

eşime cesaret edemem kız keser biçer anüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 11:30:09
Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 25 Mart , 2011, 11:27:04

eşime cesaret edemem kız keser biçer anüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

:toothy10: :toothy10: :toothy10:  Aman boşver o zaman kız yaptırma sakın eşine Allah korusun  :icon_pale:   Ben senin yerinde olsam cesaret edip gidip yaptırırdım ağda ohh mis gibi  ;D   Nasılsa tanıdıkmış sürekli gidiyormuşsun bide oran için git  :laughing7:

<<AyBüKe>>

izemsevi

izemsevi

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

<<AyBüKe>>

Yemeğe gidiyosun sanırım Seval afiyet olsun, Ayten'de yok odamı yemeğe gitti acaba  :k06:  Benimde canım makarna istedi kalkiyimde yapiyim bari bebişimi doyurayım bende  :hungry: :hungry:

Aytii

yok canım saçma sapan insanlara laf yetiştirmekle meşkuldum   ::) gidicem ama şimdi yemeğe  :hungry:

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 11:57:48
dünür hoşgeldin  :opucuk:

hoşbulduk dünürümmmm nasılsın

kızlar ya bende mantar gibi birşey oldu durup dururken vajinamda aşırı kaşıntı ve kızarıklık :-\ neyseki pamuklu iç çamaşırı kullanıyorum 90 dereceye attım hepsini birde ütüleyınce geçti dikkat edin sizlerde akıntı oldugu için ara ara ondan oluyor sanırım

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 11:59:11
yok canım saçma sapan insanlara laf yetiştirmekle meşkuldum   ::) gidicem ama şimdi yemeğe  :hungry:

Boşver canım takma sen doyur Oğuz'unun karnını acıkmıştır annesi  :love9: :love9: 

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Mart , 2011, 12:00:51
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 11:57:48
dünür hoşgeldin  :opucuk:

hoşbulduk dünürümmmm nasılsın

kızlar ya bende mantar gibi birşey oldu durup dururken vajinamda aşırı kaşıntı ve kızarıklık :-\ neyseki pamuklu iç çamaşırı kullanıyorum 90 dereceye attım hepsini birde ütüleyınce geçti dikkat edin sizlerde akıntı oldugu için ara ara ondan oluyor sanırım

Pisicik o akıntı bende de var ama çok çok fazla resmen altıma yapmış gibi oluyorum hele geçen gün öyle korktumki akıntım gelmiş ama öyle yoğunduki eyvah dedim suyum geldi sanırım  :-ooo :-ooo  Çok korktum ama yaa, fitil kullanıyorum ben sabah akşam akıntı için   :sad1:

<<AyBüKe>>

Bende yemeğimi yiyip geliyorum canlar  :hello:    :opucuk: