2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

ya kızlar obu değilde şimdi karınlar giderek çıkıyor artık ben afedersiniz bayoda göremiyorum nasıl hallediyorsunuz kıl tüy sorununu :dontknow: :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Aytii

Seval benim 1 senedir gittiğim bir ağdacı var o alıyor

izemsevi

http://tinypic.com/ aybüke buraya gir burdan ekleyebilirism forum yazan topikten alıp yazı yazdığı yere ekleyince ekleniyor.

Aytii

maşallah Aybüke  :nazar: sende tulum giyiyosun demek  :k06: bende bu hafta hep tulumumu giydim ama benim karnım çok küçük senin karnına göre :)

izemsevi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 25 Mart , 2011, 11:09:52

anümmmmmmmmmmmmm maşallah 41 kere maşallah benim eşimde böyle tulum giy diyor illa alacaz bakalım banada göbüş çok güzel ne varmış orda. :k06:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 11:11:32
maşallah Aybüke  :nazar: sende tulum giyiyosun demek  :k06: bende bu hafta hep tulumumu giydim ama benim karnım çok küçük senin karnına göre :)

bacım seninki küçük olur tabi nerdeyse 2ay var arada bizimde olcak inşallah ama benim tulumum yok kot tulum alsam iş yerinde yasak giyemem kumaş tulumda hiç denk gelmedim.

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 11:10:39

kukuyudamı alıyor ben ona cesaret edemiyorum yavyum

<<AyBüKe>>

:k06: :k06: :k06:  Teşekkür ederim kızlar haftaya 30. haftama giricem nasipse büyüdü baya karnım ama sivri değil benim göbeğim yayvan baya  :k06:   9 kilo aldım yani bana kalsa iyi gidiyorum ama doktorum fazla diyo kilo takıntısı var adamın  :caca: 

izemsevi

ayten sende bir tane koy bende akşam çekiyim koyuyum bir tane hadi hadi.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 11:14:33

tulumum siyah kumaştan bende tesadüfen buldum geçen sene ablama almıştım o giydi biraz şimdi ben giyiyorum çok ta rahat  8)

kukuyu aldırıyorum evet. bende cesaret edemezdim ama kadın cesaretlendirdi. ilerde hamile kalınca nasıl yapacaksın dedi ee birde boyun fıtığım var benim ben öyle eğili duramıyorum yarım saat kıl alacam diye

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 11:15:38
ayten sende bir tane koy bende akşam çekiyim koyuyum bir tane hadi hadi.

yavyum ben iş yerindeyim hem resim yok şuanda pc de hemde resim yükleme sayfası açılmıyo yasak

<<AyBüKe>>

Ben önceden epilasyon makinamın diğer başlığıya yapıyordum tertemiz oluyodu ama hamile kaldığımdan beri ve göbeğim iyice çıktığından beri yapamıyorum onunla çok acıyo canım  :y25:  Burda ağdacı da bilmiyorum bilsem güvendiğim bi yer olsa hemen gidicem ama yok  :-[   O yüzden eşime yaptırıyorum mecburen doktora o halde gitmektense eşime yaptırırım daha iyi  :-[ :-[ :-[    Aynayla dahi denedim kendim ama olmadı alt taraf hiç görünmüyo benim  :k06:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 11:16:49
Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 11:14:33

tulumum siyah kumaştan bende tesadüfen buldum geçen sene ablama almıştım o giydi biraz şimdi ben giyiyorum çok ta rahat  8)

kukuyu aldırıyorum evet. bende cesaret edemezdim ama kadın cesaretlendirdi. ilerde hamile kalınca nasıl yapacaksın dedi ee birde boyun fıtığım var benim ben öyle eğili duramıyorum yarım saat kıl alacam diye

yavyum bendede miğren var her alışımda bir gün baş ağrısı çekiyorum ama nebiliyim şimdi kukuyu aldıramamki hiç aldırmadım lönk diye nasıl aldırıyım.

izemsevi

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 25 Mart , 2011, 11:20:54
    Ben önceden epilasyon makinamın diğer başlığıya yapıyordum tertemiz oluyodu ama hamile kaldığımdan beri ve göbeğim iyice çıktığından beri yapamıyorum onunla çok acıyo canım  :y25:  Burda ağdacı da bilmiyorum bilsem güvendiğim bi yer olsa hemen gidicem ama yok  :-[   O yüzden eşime yaptırıyorum mecburen doktora o halde gitmektense eşime yaptırırım daha iyi  :-[ :-[ :-[    Aynayla dahi denedim kendim ama olmadı alt taraf hiç görünmüyo benim  :k06:

cankuşum benim güvendiğim kuaförüm var ama ben ora dışında aldırıyorum eşim alamaz ben eminm alamaz yani.