2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 25 Mart , 2011, 10:07:22
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 10:02:05
benimde babam yok 8 senedir Burcu. ben güçsüzleşmedim o yok diye aksine daha hırslı birisi oldum hayatta. babama aşığım ben. okadar aşığımki sabahım öğlenim ikindim akşamım yatsım onu düşünmekle geçiyor. belki eşimi düşünmüyorumdur onu düşündüğüm kadar. ona sürekli dualar gönderiyorum Allahım kabul etsin Nur içinde yatırsın inşallah  :amin: bazen rüyalarıma giriyor. ağlıyorum uyandığımda. oğlumun ultrasyon resmini gören 2 arkadaşım babamın resmini görünce benzettiler :) bende bunu eşime söyledim oda gülümsedi :) biliyor benim nasıl baba delisi olduğumu  :love9: hatta keşke benimde babam öyle olsaydı dedi bana bir kere. şimdi ikinci çocuk bile düşünüyo eşim. kız olsun istiyo benle babam gibi olmak istiyomuş  :love9: Allah herkesin gönlüne göre versin  :amin: :amin: :amin:
ne güzel canım baban cok iyiymiş onu öyle anıyorsun  basın sagolsun  benim babam hep üvey annemin tarafında oldu e esim ailesi bunu biliyor dönecek yerim olmadınıda biliyor. sen cok sanslısın ben hep derimki keşke annem ölseydi bi mezar tası olurduda öldü derdim ama simdi niye beni sevmiyoımu bıraktı baskasının cocuguna analık ediyor diye kendmimi yiyorum . allah hepimize ayrı ayrı sınavlar veriyor işte hepimizde yasamak zorundayız

canım benim  :opucuk: sınav dünyası dediğin gibi. hepimiz bir çok zorluktan geçiyoruz. ama Allahım dağına göre kar verir. hiç birimiz yalnız değiliz aslında. kendini asla yalnız hissetme. koskoca dünyada bir Allahımız var  :amin: Allahım hiç kimsenin yuvasının yıkılmasına izin vermesin inşallah  :amin: zaten sevmez öyle şeyleri. sen içini hep ferah tut kızını düşün  :) bak gör doğunca hayatın yeni bir hal alacak ozaman bunları hiç düşünmeyeceksin bile  :opucuk:

izemsevi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 25 Mart , 2011, 10:14:11
Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 10:10:22
baban nur içinde yatsın ayten  burcu bence anne birgün hatasını anlayacak çok pişman olcak belkide pişman yeni eşi ve ailesi izin vermiyor böyle durumlarda olabiliyor yoksa canım bak sende anne olacaksın unutabilirmisin bıraksan bile unutabilirmiisn bence yapamazsın bilmediğimiz başka bir şey var bence baba umursuz olur belkide anne yapamaz diye düşünüyorum.
yok canımya biliyor numaramı insan gizlidedende olsa aramazmı evinde telefon var bende bazaen kendimi öyle kandırmaya calısıyorum ama yok hep birimi basında kocası calısıyor insan bi şekilde arar ya bence evlat sonucta valla esi iyi neolur siz arayın sorun sahipsiz kalmasın diyor. ama niye ben arayayım o arasın beni özlediyse bence.

burcu yeni eşinden kaç tane çocugu var senden çokmu küçükler acaba onlarmı baskı yapıyor belki sana eşi öyle diyor ama kadıncağıza fırsat vermiyor işine karışmak istemem ama bence sen küçüksün son bir defa olsun sen ara hamile olduğunu bilmiyorsa söyle bende anne oluyorum de cidden beni hiç aramak istemiyormusun özlemiyormuusn de burcu bence cidden bişey var benim6.hissim kuvvetlidir benim kanaatimce annen sana uzak değil ğerçekten ama isteyipte arayamıyor diye düşünüyorum.

burcu MELEK

kızlar kocam geliyor ben kacar bay  :opucuk:  :opucuk: :opucuk: iyiki varsınız sizi seviyorum ve konusunca rahatlıyorum burada kimsem yok dertleşecek cünkü

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 25 Mart , 2011, 10:19:36
kızlar kocam geliyor ben kacar bay  :opucuk:  :opucuk: :opucuk: iyiki varsınız sizi seviyorum ve konusunca rahatlıyorum burada kimsem yok dertleşecek cünkü

alışverişin tadını çıkar canım  :love9: çok zevkli oluyo :) görüşürüz  :opucuk: bizde seni seviyoruz  :flowers:

izemsevi

görüşürüz canım çılgınlar gibi alışveriş yap minişine güzel şeyler al gel eeeeeeeeeeeee ayten bacu kadıkmı ediyle büdü gibi. :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: gel bizde sanal alış veriş yapalım en sanalından

Aytii

:k06:

biliyodum Seval.. Seviyosun beni   :basardim: :basardim: :toothy10: :toothy10: :toothy10:   :opucuk:

ya ben netten Chicco nun ürünlerine bakıyore  ::)

izemsevi

tabiki seviyorum çılgın seni çılgın  :ehi: :ehi: :ehi: benimde bir alışveriş yapasım var böyle almak almak almak istiyorum nayten.

<<AyBüKe>>

Benim gözler gidiyo arada  :sleepy1:  takip etmeye çalışıyorum bi yandan da sizi  :k06:

Bende karar veremedim hala chicco danmı alsam yoksa komilinin zeytinyağlı olan ürünlerinden mi alsam  :icon_scratch:  Bi karar versem alcam hemen de  :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 10:28:30
tabiki seviyorum çılgın seni çılgın  :ehi: :ehi: :ehi: benimde bir alışveriş yapasım var böyle almak almak almak istiyorum nayten.

:ehi: :ehi: ayyy onu bana halamın oğlu diyor hep nayten diye aklıma geldi bak şimdi  :toothy10:

offff bende bir an önce ıvır zıvır kıvır almak istiyorum oğluma  :love9: :muzz: :muzz: :muzz:

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 25 Mart , 2011, 10:29:31
   Benim gözler gidiyo arada  :sleepy1:  takip etmeye çalışıyorum bi yandan da sizi  :k06:

Bende karar veremedim hala chicco danmı alsam yoksa komilinin zeytinyağlı olan ürünlerinden mi alsam  :icon_scratch:  Bi karar versem alcam hemen de  :dontknow:

ben kararımı verdim bile  :occasion14: Chicco diyorum aklıma Burhan geldi bak şimdi  :ehi: :ehi: manyak adam tablodaki çocuğa bakıp bakıp konuşuyodu  ;D

izemsevi

itiraf ediyorum nayten aylardır konuştuğun seval diye bildiğin ben aslında halanın oğlu osmanım puhaha hahaha :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

izemsevi

cankuşlar bana şu markayı tavsiye ettiler bebk bakımında BÜBCHEN bitkisel içerikliymiş ve alman ürünü.

<<AyBüKe>>

Ayten netten baktığın sayfaları banada yollasana bende iyice bi inceleyeyim tekrar ..  Bu arada evet chicco deyince aklıma Burhan geliyo benimde bide Sefaa  :toothy10: :toothy10:   

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 25 Mart , 2011, 10:36:50
  Ayten netten baktığın sayfaları banada yollasana bende iyice bi inceleyeyim tekrar ..  Bu arada evet chicco deyince aklıma Burhan geliyo benimde bide Sefaa  :toothy10: :toothy10:   

http://www.chicco.com.tr/ProdottiChicco/ElencoProdotti/tabid/377/CategoryID/47/SubCategoryID/0/Default.aspx

buradan bakıyorum ben

çok tatlı hepsi hele tarak fırçaya bayıldım  :love9: