2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 25 Mart , 2011, 09:23:35
Hayır Seval'cim sezeryan oluyodun  :suclu:   Hatta senden önce ben sezeryanla doğum yapıyorum, hemen ayağa kalkıyorum niye hiçbiyerim acımıyo benim diyorum dedikleri gibi değilmiş bu sezeryan diyorum  ;D  Popom açıkta kalmış heralde canım  :k06:

Ayten dicektin heralde  :ehi:

ayy rüyalar tersine çıkarmış Aybükem  :muzz: :muzz: normal doğum yapacaz inşallah  :hello2: :hello2:

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 25 Mart , 2011, 09:25:05
  Ayy pardon canım Ayten yazıcaktım  :icon_pale:

öenmli değil dadlum o banada oluyo  :laughing7: kan bebeğe gidiyo heralde beyinlerimiz out  :k02:

izemsevi

kesinlikle burcucum ama çok ilginç ya insan kendi canından olan oğlunu nasıl çıkartır evden hadi gelin neysede kendi canından kanından biri boşver ayrıldığın iyi olmuş.öyle insnaarla otursan dert sahibi olursun.

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 09:25:09
Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 25 Mart , 2011, 09:23:35
Hayır Seval'cim sezeryan oluyodun  :suclu:   Hatta senden önce ben sezeryanla doğum yapıyorum, hemen ayağa kalkıyorum niye hiçbiyerim acımıyo benim diyorum dedikleri gibi değilmiş bu sezeryan diyorum  ;D  Popom açıkta kalmış heralde canım  :k06:

Ayten dicektin heralde  :ehi:

ayy rüyalar tersine çıkarmış Aybükem  :muzz: :muzz: normal doğum yapacaz inşallah  :hello2: :hello2:

aybükecim sen benim etkimde kalmışsın ben sezeryan istiyorum ya ondan. :k06:

izemsevi

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 09:23:18

Henüz 3 Yaşında Ama 57 Kilo!Çinli Lu Hao, henüz üç yaşında... İlk bakışta sumo güreşçilerini andıran minik Lu, normal bebeklerden tam 5 kat daha şişman. Boyu 1 metreden daha kısa olmasına karşın 57 kilo olan Lu Hao hızla kilo almayı sürdürüyor. Çinli olduğu için zaten çekik gözlü olan Lu Hao'nun, bir de iyice tombullaşan yanaklarının gözlerini kapatması sonucu görme yeteneği iyice azalmış. Yemek masasına oturduğunda aynı yemekten en az 3 tabak yemeden rahatlamayan Lu Hao, önünden yemeği alındığında sinir krizleri geçiriyor

kızlar bu haberi okudunuzmu çok üzüldüm çocuğa.

<<AyBüKe>>

Hakkaten valla beynimiz sulandı iyice  :ehi:   Ben hele en ufak şeyleri bile unutur oldum eşime bana sakın bişeyini emanet etme yerini unutabilirim diyorum  :toothy10:   

Valla inş. rüyam tersine çıkar Ayten, normal doğum yaparız  :amin:  Ben de en çok normal doğumu istiyorum ama bakalım kısmet  :)

<<AyBüKe>>

:laughing7: :laughing7: :laughing7:  Evet Seval dün doğumdan bahsetmişsiniz ya onun etkisinde kaldım sanırım  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 25 Mart , 2011, 09:29:24
  Hakkaten valla beynimiz sulandı iyice  :ehi:   Ben hele en ufak şeyleri bile unutur oldum eşime bana sakın bişeyini emanet etme yerini unutabilirim diyorum  :toothy10:   

Valla inş. rüyam tersine çıkar Ayten, normal doğum yaparız  :amin:  Ben de en çok normal doğumu istiyorum ama bakalım kısmet  :)

:k06: :k06: :k06:

sorma ya dün süt alıyorum yengemden, inekleri var onun ev yoğurdu yapıyorum o sütle. neyse gittik eşimle alıyoruz sözde yoğurtta alıcaktım evde kalmamıştı yoğurdum mayalamam için :D eve bir geldim aklıma yoğurt geldi ;D eşimde kafa kalmadı sende dedi  :toothy10: :toothy10: hem güldüm kendime hem kızıyorum  :k06:

bende normal istiyorum ama zor olmasın inşallah fazla sancı çekmeyiz bir avazda kurtuluruz  :amin: :amin: :amin:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 09:26:30
kesinlikle burcucum ama çok ilginç ya insan kendi canından olan oğlunu nasıl çıkartır evden hadi gelin neysede kendi canından kanından biri boşver ayrıldığın iyi olmuş.öyle insnaarla otursan dert sahibi olursun.
zaten benle alakalı deyildi canım esim bi aksam yorgun gelip yanlarında deyilde odamızda oturdu diye saygısızlık yaptın git dediler o aradada işsizdi ama işin kötü yanı biz beraber oturdumuz için hiç eysa almamaışlardı ve benim takılarımın hepsini harcadılar beraberiz ayrılınca yaparız diye öyle olunca biz götümüz acıkta cıktık ayıptır söylemesi ama iyi oldu kurtuldum bende oh oh  :muzz:  :muzz:  :occasion14:  :occasion14:  cokta iyi oldu dizdim evimi hiçte muhtac olmadım oda onlarada esim bakıyor bide kaynım okuyor maas yok calışma yok.bunca seye raman esim ölür onlar için para alır önce onlara verir kalırsa eve getirir inşallah cocuk dogunca düzelir diyorum bende :amin:   :amin:  :amin: hamişlerin duası kabul olur neolur bana dua edinde esim düzelsin onlara cok düşkün

Aytii

ya Burcucum işte etme bulma dünyası. kimin kime muhtaç kalacağını asla bilemezsin. benim kayın pederdede bir huy var sürekli ailemdekilerle ilgili bir yorum yapar. mesela abim Fransada diye askerlik yapmıyor diye ağzına alır hep. işte abin burda askerlik yapsa feleği şaşar gibilerinden bide gülüyo bunları söylerken. o sosyete çocuğu ne anlar askerlikten manasına getiriyo lafı :) ama haberi yok. benim oğlumda bir Fransız vatandaşının oğlu olacak Allah kısmet ederse ;) ve ilerde Fransada 3 sene çalışmaya veya okumaya gittiğinde oda bedelli askerlik yapma hakkını bulacak bakalım ozamanda torunu için aynı şeyleri diyebilecekmi? şimdiden deli oluyo torunu olacak diye. bende Allahım gösterir ilerde diyorum. zamanında beni eleştirirdi bazı şeyler için şimdi kızı evlenecek Mayısta bakalım oda bir el evine gitsin bir görsün kızını el evinde görmek nasılmış ozaman onuda eleştirebilecekmi :) geçendede bana ne kadar dayanıksızsın dedi. hamileyim ya  ::) bende ona kaç kere hamilelik geçirdin? dedim bişey diyemedi  :icon_thumright:

izemsevi

inşallah burcucum düzelir sen dert etme hiç bişeyi aranada koy mesafeni kayınvalideyle kanka olmaya gerek yok zaten olanalrında çok samimi olduklarını düşünmüyorum benimde kayınvalidemle aramda hiçbir sorun geçmemiştir ve çokta iyidir hiç bişeyimize karışmaz sesiz kendi halinde biri ama ben yindede resmiyim ve öyle olacak.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BİZZ İYİYİZZZZ OĞLUŞUMLA ÇOK ŞÜKÜR ÇOK GİREMİYORUM İKİ GÜNDÜR İŞLER YOĞUN HEPİNİZİİİ ÇOK SEVİYORUM KENDİNİZE İYİ BAKIN ŞEKERLERİM İLK FIRSATTA GELİCEMMM  :opucuk: :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

<<AyBüKe>>

Evlilik hem güzel hem de çok zor, eşinle geçinmek bile zorken birde ailesiyle geçinmek zorunda kalıyorsun ... Allah kolaylık versin Burcu, zor günler geçirmişsiniz ama artık düşünme kızın bi gelsin dünyaya işin gücün o olur zaten  :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 25 Mart , 2011, 09:45:18
BİZZ İYİYİZZZZ OĞLUŞUMLA ÇOK ŞÜKÜR ÇOK GİREMİYORUM İKİ GÜNDÜR İŞLER YOĞUN HEPİNİZİİİ ÇOK SEVİYORUM KENDİNİZE İYİ BAKIN ŞEKERLERİM İLK FIRSATTA GELİCEMMM  :opucuk: :opucuk:

evet farkettim yoksun iki gündür hele dün 0  :-\ bitir gel işlerini çabucak  :-*

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 09:40:20
ya Burcucum işte etme bulma dünyası. kimin kime muhtaç kalacağını asla bilemezsin. benim kayın pederdede bir huy var sürekli ailemdekilerle ilgili bir yorum yapar. mesela abim Fransada diye askerlik yapmıyor diye ağzına alır hep. işte abin burda askerlik yapsa feleği şaşar gibilerinden bide gülüyo bunları söylerken. o sosyete çocuğu ne anlar askerlikten manasına getiriyo lafı :) ama haberi yok. benim oğlumda bir Fransız vatandaşının oğlu olacak Allah kısmet ederse ;) ve ilerde Fransada 3 sene çalışmaya veya okumaya gittiğinde oda bedelli askerlik yapma hakkını bulacak bakalım ozamanda torunu için aynı şeyleri diyebilecekmi? şimdiden deli oluyo torunu olacak diye. bende Allahım gösterir ilerde diyorum. zamanında beni eleştirirdi bazı şeyler için şimdi kızı evlenecek Mayısta bakalım oda bir el evine gitsin bir görsün kızını el evinde görmek nasılmış ozaman onuda eleştirebilecekmi :) geçendede bana ne kadar dayanıksızsın dedi. hamileyim ya  ::) bende ona kaç kere hamilelik geçirdin? dedim bişey diyemedi  :icon_thumright:

boşver salla gitsin resmiyet resmiyet tek diyeceğim şey bu sen onlara nezaman gideceğini bil onlar sana habersiz çat kapı gelemeyeceklerini bilsinler benim annemlerde kayınvaldemlerde aynı şehirdeyiz haftada bir kere gidiyorum yeter hürmetimdende kusur etmem ama ben yapmacık olamıyorum annecim babcım diyemiyorum annen baba okadar benim kendi annem babm var onlarda bunu biliyor sonuçta doğal olmak en güzeli kime neyi ispatlayacağızki öyle değilmi.