2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

turşu dedinde canım çekti Seval  :hungry:

izemsevi

sus yalancı ayten ben nerde arasına girdim gelince hiç bişey dedimmi demedim geriye dönük yazıları oku bir bakıyım sen ye dondonunu otur bakıyım. :toothy10:

izemsevi

sabah sabah çekecek başka bişey yokmuydu kızım adam köfte ister,kek ister,çiko ve dondon ister bu turşu kadının her tarafı aksi anam ben ne yapıyım. :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 08:48:22
sus yalancı ayten ben nerde arasına girdim gelince hiç bişey dedimmi demedim geriye dönük yazıları oku bir bakıyım sen ye dondonunu otur bakıyım. :toothy10:

daha dondonumu yememe vakit var ;D geldiğinde yapamazsın zaten hıh  8)

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 08:49:34
sabah sabah çekecek başka bişey yokmuydu kızım adam köfte ister,kek ister,çiko ve dondon ister bu turşu kadının her tarafı aksi anam ben ne yapıyım. :dontknow:

kocaman öpüyorum seni Seval aksi aksi  :D :D

izemsevi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 25 Mart , 2011, 08:46:49
Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 08:42:33
anam benim bu sitede dostumdan çok düşmanım varmış  :ehi: herkes içini döktü en dolusuda burcuyla aytenmiş çok pis hırs yaptım sinirlendim kimseye vermiyorum kızımı turşusunu kurcam  :violent1: :violent1:
canım seni çok severim ama gerceklerde acıdır dost acı söyler aslında :ehi: :ehi: am gülmekten doguracam valla . kur kız tursusunu zmanı gelince  ne senin dinlerler nede beni :k06:  :k06:

kızlar dün eşim tutumuş ne diyor biliyormusunuz aşkım biz çok geç kaldık çocuk yapmakta 60yaşında anca torun sahibi olcaz diyor orda varya koptum yani :ehi: :ehi: :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayten  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Seval  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sizin yüzünüzden bi yapamadım kahvaltımı be gacılar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 08:51:04
Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 08:49:34

kocaman öpüyorum seni Seval aksi aksi  :D :D

öp öp öp :k06: :k06:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 08:51:40
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 25 Mart , 2011, 08:46:49
Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 08:42:33
anam benim bu sitede dostumdan çok düşmanım varmış  :ehi: herkes içini döktü en dolusuda burcuyla aytenmiş çok pis hırs yaptım sinirlendim kimseye vermiyorum kızımı turşusunu kurcam  :violent1: :violent1:
canım seni çok severim ama gerceklerde acıdır dost acı söyler aslında :ehi: :ehi: am gülmekten doguracam valla . kur kız tursusunu zmanı gelince  ne senin dinlerler nede beni :k06:  :k06:

kızlar dün eşim tutumuş ne diyor biliyormusunuz aşkım biz çok geç kaldık çocuk yapmakta 60yaşında anca torun sahibi olcaz diyor orda varya koptum yani :ehi: :ehi: :ehi: anam bunlar karı koca cocuk cıkmadan cocugun dodumunu düşünüyorlar. :ehi:  :ehi:  :ehi:

izemsevi

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mart , 2011, 08:52:08
Ayten  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Seval  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sizin yüzünüzden bi yapamadım kahvaltımı be gacılar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

cankuşum sen bizim yüzümüzden değil dişin yüzünden yapamıyorsun bacım bir dişciye git acilen valla annemin bir tezi var 5 çocuk doğuruyum bir diş sancısı çekmeyim der okadar yaniiiiiiii :k06:

izemsevi

ya işte öyle burcu daha evleneli 3yıl olmadı ama benim adam geç kaldık diyor töbe töbe :k06: :k06:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 08:56:54
ya işte öyle burcu daha evleneli 3yıl olmadı ama benim adam geç kaldık diyor töbe töbe :k06: :k06:
evlendiyi gece yapsaymış bende evleneli ekimde 3 yıl olacak. esimle önce 5 yıl istemedik ama cocuk haberinden sonra bilsem daha önce yapardım diyor simdi bukadar zorlanmazdım ah dogsada sevsem diye anam demek simdi anladılar cocuk sevgisini  :ehi:  :ehi:  :ehi: gözdecim bende kavhvaltımı yanıma getirdim cıkmamak için  :k06:  :k06:

Aytii

ya Seval kızın duymasın yazık daha ana karnında tramva geçirir çocukcaz  :k06: benden torun istiyolar daha doğmadan diye  :suclu:

<<AyBüKe>>

Günaydııınn kızlar  :hello:  Keyifler nasıl, bebişleriniz nasıl bugün  :love7:   

Ayten  :director:  :director:  dün gece rüyamda seni gördüm  :toothy10: 

izemsevi

gözdecim allah hayırlısı nasip etsin ama başta kesinlikle okumalı özellikle kız çocukları için diyorum erkek nerde olsa bir şekilde iş buluoyor bizim toplumumuzda kadınlar hep 1-0 durumdayız hangi konumda hengi mevkide ve şartalrda olursa olsun