2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 25 Mart , 2011, 08:30:02
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mart , 2011, 08:25:51
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 25 Mart , 2011, 08:23:44
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mart , 2011, 08:21:30
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 25 Mart , 2011, 08:12:59
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mart , 2011, 08:03:48
Burcucum günaydın  :wave:
Maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar:
Sayılı zaman çabuk geçiyor canım benim az kalmış  :love9:
Alışverişinizin resimlerini bekliyoruz muhakkak  :k06:

sagol canım valla cabuk gecmiyor içimde oynadıkça of nasıl gececek diyorum ya birde sana bişi sorucam hamilelikte senin göyüsler nekadar büyüdü bide sen normal dogummmu yapmıştın.
Canım ben hamile kalmadan önce göğüslerim 80 civarındaydı hamileliğim biterken 90 olmuştum  :muzz: :muzz: Ama emzirme bittikten sonra çektiler resmen  :ehi: Şuan 80i zor giyiyorum 75 bile olabiliyor bazen  :sad1:
Genel anestezi ile sezeryan yaptım tatlım ben.Deli gibi normal doğum istiyordum ama paşam doğum kanalına girmedi kafası göğsümün altındaydı çok da zorlanmıştım  :sad1: Bir de suyum bitince acil sezeryana alındım 36.haftama girdiğim gün  :love9:

tesekürler canım bilgiler için ben 75 giyiyordun suan 95 ve o bile zor oluyor daha simdiden böyle cok canım sıkılıyor böyle diye  :-\ :-\
Rica ederim tatlım  :opucuk:
Aman boşver büyüsün büyüsün anam bizim göğüslerimizin hepsi süt bezelerinden ibaretmiş emzirme bittikten anladığım bu oldu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Valla göğüslerinizin tadını çıkarın  :ehi:

pskolojik galiba ben hep cıtı pıtı bir kız olmaya alışkındım bir anda böyle olunca esimde bsaka yaptını sanıyor sana direk 120 beden alalım filan yapıyor oysa zaten takıyorum farkında deyil...diş için jel yazıyomuş saglık ocagı aldınmı canım rahat cıkarıyomuş cocuk
Aman o ne anlar sen takma kafana canım benim gerçekten kıymetini bil hatta  :ehi: :ehi:
Diş jelleri hiçbirşeye yaramıyor  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
Maximum yarım saat 45 dakika uyuşturur gibi yapıyor sonra yeniden  :sad1: Bu yanlar zorlıcak sanırım ilkinde zorlanmıştı diğer 3 ünü anlamamıştık çıkarken allahım yardım etsin  :amin:

Günaydın Hilalcim  :opucuk:

Ayten 1 hafta alıyım da ilacı iltihabı bitsin anca ondan sonra  :amin:

izemsevi

günaydın cankuşlar kız gözde sen nasıl dünürsün insan bir uğrar gelinim ne yapıyor der kuru kuru kurbanın olayım benim bu dünürlerden hiç şansım yok nurda hayırsızdı gözde ondan beter çıktı sonrada ben cadı kaynana oluyorum şimdi soruyorum eyyyyyyyyyyyy ahali suç bendemi onlardamı. :dontknow:

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi:

ayyy Seval bırak oğlan anaları koşsun peşinden  :k06: kız anasısın ağır ol biraz  :caca:

burcu MELEK

kızlar 2 nizde hoşgeldiniz. gözde söylemeden dayanamıycam bu kız varya sana dünürüm diyor sen yokkende nura dünürüm diyor valla dikkat et sizinkiler büyüyünce birbirine düşmesin  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: kızı bi ona veriyor bi sana  ;D  ;D  ;D

FeHi

Hoşgeldin Seval
Bence boşver sen kız tarafısın nazlan biras bırak onlar seni sorsunlar onlar sana sitem etsinler :k06: :toothy10: :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 25 Mart , 2011, 08:36:35
kızlar 2 nizde hoşgeldiniz. gözde söylemeden dayanamıycam bu kız varya sana dünürüm diyor sen yokkende nura dünürüm diyor valla dikkat et sizinkiler büyüyünce birbirine düşmesin  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: kızı bi ona veriyor bi sana  ;D  ;D  ;D

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 08:33:57
günaydın cankuşlar kız gözde sen nasıl dünürsün insan bir uğrar gelinim ne yapıyor der kuru kuru kurbanın olayım benim bu dünürlerden hiç şansım yok nurda hayırsızdı gözde ondan beter çıktı sonrada ben cadı kaynana oluyorum şimdi soruyorum eyyyyyyyyyyyy ahali suç bendemi onlardamı. :dontknow:

Sevalllllllll günaydınnnnnnnnnnn gelinimin anasıııııııııııııııııııııı  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Valla kabul edebilirim cadılık konusunu ama gelinime kıyamam ben melek o  :love9: :love9: :love9:
Anam napam ya çalışıyorum sizin gibi nette olamıyorum ki  :sad1: Zaten dişim almış başını gitmiş sen bana geçmiş olsun dedin mi beni düşündün mü ben yokken heeeee  :caca: :caca:  :ehi:

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 25 Mart , 2011, 08:36:35
İNANMIYORUM NELER DUYUYORUM NELER  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
SEVAL BUNLARDA BAŞIMA MI GELECEKTİ SANA ASLANLAR GİBİ OĞLUMU DAMAT ETTİM DAHA NE YAPIYIM ANACIM YAAAAA TÜHHHHHH  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
GELİNİMİ VERMEM KİMSELERE ONA GÖREEEEEEEE  :caca: :ehi:

Aytii

:ehi: :ehi:

ayyy sabah sabah dünürler birbirine girdi  ;D

FeHi

izemsevi

anam benim bu sitede dostumdan çok düşmanım varmış  :ehi: herkes içini döktü en dolusuda burcuyla aytenmiş çok pis hırs yaptım sinirlendim kimseye vermiyorum kızımı turşusunu kurcam  :violent1: :violent1:

FeHi

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Mart , 2011, 08:42:33
anam benim bu sitede dostumdan çok düşmanım varmış  :ehi: herkes içini döktü en dolusuda burcuyla aytenmiş çok pis hırs yaptım sinirlendim kimseye vermiyorum kızımı turşusunu kurcam  :violent1: :violent1:

ni ha ha ha ha  ;D sende geçen gün benim Elifimle Oğuzumun arasına giriyodun  :caca: :caca: :caca:

izemsevi

yinede içim rahat etmedi geçmiş olsun gözdecim. burcu seninde alacağın olsun  emi çaklada pakla. :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hayır kabul etmiyorum bu suçlamaları o karnındaki minik prenses benim valla ben anlamam  :k06: :k06: :k06:
Örnek dünürleri gösterelim şunları başlatma şimdi turşudan  :ehi: :ehi: :ehi:
Sağol sevalcim inşallah geçer ağzımı açamıyorum ya  :sad1: Hala yicem yiyemiyorum  :cildir:

burcu MELEK

canım seni çok severim ama gerceklerde acıdır dost acı söyler aslında :ehi: :ehi: am gülmekten doguracam valla . kur kız tursusunu zmanı gelince  ne senin dinlerler nede beni :k06:  :k06: