2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 24 Mart , 2011, 17:45:13
  Hoşbulduk Burcu'cum, Pisicik  :opucuk:   Ben bugün keyifsizim yaa bulantılarım gerimi döndü noldu bilmiyorum çok fena midem  :igrenc:   

Burcu öyle sevmediğim bişeyde yemedim ama neden oldu bilmiyorum hiç tadım tuzum yok  :sad1:

canım düşünme öyle sen bidaha gelmez inşallah ya. bide canım sen az kilo almışsın 4 hafta önde olmana ragmen nasıl basardın ben cok mutsuzum kilolardan hergün egzersiz ve yürüyüş yapıyorum ama bacaklarım filan sisiyor yinede  :dontknow:  :dontknow:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mart , 2011, 17:48:57
burcucum mobılyacılardan mobılya aldık işte beşiği ayrı yerden dolabla şifonyerı ayrı yerden hanı esnaf oluyor ya mobılyacılar genç odası falan satıyorlar öyle yerlerden orayada sitelerden gelıyormuş.kendıme yada bebeğe kıyafet hiç bakmadım daha gecelık falan alıcam dediğin gibi nereye baksam bılmıyorum
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  ben besiyi aldım canım seneye ev alıcam inşallah odayı ozamana .ben cok arastırdım 5 li set kangurulu filan olan ulusta en ucuzu adam peşin de 30 lira asagı cekti oda ben pazarlık etmeden pazarlık yaparsak daha ucuza gelecek bide uyku seti buldum 20 liraya buldum kıyafaetlerde güzel ve ucuz birde tülpada uygun seyler var simcilik bukadar  :D

tülpa nerde canım :icon_scratch:gecelik falan nerden bulabiliriz ???
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mart , 2011, 17:56:37
tülpa nerde canım :icon_scratch:gecelik falan nerden bulabiliriz ???
canım ben batıkentteyim burada var ama sanırım var onun magazaları netten filan bi bak istersen  ama bize geceliklere baktım en ucuzu 40 tan baslıyor en az 3 tane olması gerektiyini düşünürsek birazdaha uygun bişey arastırmak lazım. ankarada daha dogrusu aynı sehirde yasayanlar yazarsa nnerde neyi uygun bulduklaarını daha iyi olur diyer sitedekiler böyle yapmış

bende sincandayım cnm.ankara merkeze bakacagım gecelık için falan

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mart , 2011, 18:06:49
bende sincandayım cnm.ankara merkeze bakacagım gecelık için falan
canım kızılay cok pahalı söylüyeyim daha dün oradaydım baya baktım .dediyim gibi ulusa mutlaka bak cok ucuz ve güzel şeyler var hemde toptancılar var 12 li bebek corabı 5 lira bebek montları harika 7 lira toptancı oldukları için ucuz blgin olsun eyer uygun bişi ararsan aklında olsun

ulusta nereye bakayım canım sağol ya söylediğin iyi oldu ;) epey masraf oluyor doğum ücreti falanda var ya

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mart , 2011, 18:13:54
ulusta nereye bakayım canım sağol ya söylediğin iyi oldu ;) epey masraf oluyor doğum ücreti falanda var ya
canım anafartalar carsısı var yazayım not et dediyim gibi ben öyle bi bakmaya gittim adam ben indirim demeden 30 lira düştü .carsının ilk girisinde theheree co cids yıldırım tekstil fabrika satış magazası var.nosu bu kartını almıştım.311 06 40 bulamazsan arar sorarsın. sonra oradan cıkınca yukarı dogru cadede toptancılar var orayada corap filan işte giyim sor bu dedyim yerdede zıbınlar filan cok güzel ama oralarda gecelik filanda var bi bak. bide sen dogumu nerede düşünüyodun

canım sincanda lokman hekıme gıdıyrum ben ya orda yada bılmıyorumkı doğuma kadar ne olur ne bıter şu an belllıdeğil yani.ezan okundu cnm ben çıkıyorum görüşürüz öptüm seni :wave:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mart , 2011, 18:25:27
canım sincanda lokman hekıme gıdıyrum ben ya orda yada bılmıyorumkı doğuma kadar ne olur ne bıter şu an belllıdeğil yani.ezan okundu cnm ben çıkıyorum görüşürüz öptüm seni :wave:
tamam canım kib bende lokman hekim düşünüyorum yada buraya yenimahalle devlet hastanesi acıldı orasıda cok güzel bende cok kararsızım gittiyin doktoru söylersen sevinirim lokman hekimde. bende yarın ulusta yeni seyler bulursam yazarım kib  :opucuk:  :opucuk:

burcu MELEK

hey güneydın sayfa hala bıraktıgım gibi kimse gelmemiş biz erken kalktık babamız gelecek 10 gibi bebeişime alışverişe gidicez. ve bugün tam 27+0   :nazar:  :nazar:  olduk  :occasion5:  :occasion5:  :occasion14:  :occasion14:   :occasion14: :muzz:  :muzz:  cok mutluyuz birzdaha büyüdük

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Burcucum günaydın  :wave:
Maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar:
Sayılı zaman çabuk geçiyor canım benim az kalmış  :love9:
Alışverişinizin resimlerini bekliyoruz muhakkak  :k06:

Aytii

Günaydın  :hello:

maşallah size Burcu  :nazar: :love9:

anaaammmm Rüz sıfatını yediğim nasıl tatlı tatlı bakmış maşallah  :nazar: :love9: :love9: :love9:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mart , 2011, 08:03:48
Burcucum günaydın  :wave:
Maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar:
Sayılı zaman çabuk geçiyor canım benim az kalmış  :love9:
Alışverişinizin resimlerini bekliyoruz muhakkak  :k06:

sagol canım valla cabuk gecmiyor içimde oynadıkça of nasıl gececek diyorum ya birde sana bişi sorucam hamilelikte senin göyüsler nekadar büyüdü bide sen normal dogummmu yapmıştın.