2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

burcu MELEK

Hey herkes nerelere kayboldu  :director:  :director:  :director:  :director: 

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mart , 2011, 17:21:14
biz burdayızzzzzzzzz :hello2:
bir anda sesizlik oldu kızların mesaisi bitti galiba diyer sayfayı okudunmu canım neden sezeryan diye sormuştun yazdım bide ben 26 +6 yım yarın 27 ye giriyoruz sen kaç haftaydın

evet cnm benım okudum,26+4 uz bizde çok az fark var aramızda kaç kılo aldın canım yaa

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mart , 2011, 17:28:19
evet cnm benım okudum,26+4 uz bizde çok az fark var aramızda kaç kılo aldın canım yaa
cok aldımya ben 9 kilo aldım dün ögrendim sok gecirdim sen kaç kilo aldın. bide sendemi ankaradaydın yanlışmı hatırlıyorum

<<AyBüKe>>

Selam kızlar  :hello:  Bende 29. haftama girdim 9 kilo aldım  :cildir:  Basenlerim, belim falan acayip kalınlaştı ...

Bu arada benim bugün midem felaket  :y25:  Çok bulanıyo yaa canım hiçbişey istemiyo  :honk:

<<AyBüKe>>

Löp diye konuya atlamışım  :toothy10:  Nasılsınız canlar  :opucuk:

ankaradayım canım evet bende 9 kilo aldım kızlar 26+4 uz işte

burcu MELEK

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 24 Mart , 2011, 17:40:23
   Löp diye konuya atlamışım  :toothy10:  Nasılsınız canlar  :opucuk:
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:   hoşgeldin nasılsın canım miyden niye kötü sevmediyin bişeymi yedin  :dontknow: 

hoşgeldin aybükecim iyiyiz çok şükür sen nasılsın cnm?

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 24 Mart , 2011, 17:42:21
ankaradayım canım evet bende 9 kilo aldım kızlar 26+4 uz işte
sen alışverişle ilgili neler yaptın uygun yerler varmı bildiyin ulusa filan baktınmı mesela picama filan aldınmı merak ettim

<<AyBüKe>>

Hoşbulduk Burcu'cum, Pisicik  :opucuk:   Ben bugün keyifsizim yaa bulantılarım gerimi döndü noldu bilmiyorum çok fena midem  :igrenc:   

Burcu öyle sevmediğim bişeyde yemedim ama neden oldu bilmiyorum hiç tadım tuzum yok  :sad1:

burcucum mobılyacılardan mobılya aldık işte beşiği ayrı yerden dolabla şifonyerı ayrı yerden hanı esnaf oluyor ya mobılyacılar genç odası falan satıyorlar öyle yerlerden orayada sitelerden gelıyormuş.kendıme yada bebeğe kıyafet hiç bakmadım daha gecelık falan alıcam dediğin gibi nereye baksam bılmıyorum