2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

ORNA

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

beni de çok değiştirdi bu hamilelik acı yemeyen ben acı bibersiz yemek yiyemiyorum arabesk dinlemezdimm bünye istiyooo bi de arada angara havası açıyorumm  ben kendime alışmaya çalışırken millet daha çok zorluk çekiyoo .benki eskinin rock cısı bu hallere gelecek avratmıydım beaaaa yok kesin içicez akşam dertlendim yinee :suclu:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

beni çizgimden uzaklaştırma yoksa cart diye bacaklarını ortadan ikiye ayırırdım ama sen oguza dua et hanım hanımmmmmm seni çocuguna bağışladım  :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 22 Mart , 2011, 17:02:06
beni de çok değiştirdi bu hamilelik acı yemeyen ben acı bibersiz yemek yiyemiyorum arabesk dinlemezdimm bünye istiyooo bi de arada angara havası açıyorumm  ben kendime alışmaya çalışırken millet daha çok zorluk çekiyoo .benki eskinin rock cısı bu hallere gelecek avratmıydım beaaaa yok kesin içicez akşam dertlendim yinee :suclu:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 17:02:46
beni çizgimden uzaklaştırma yoksa cart diye bacaklarını ortadan ikiye ayırırdım ama sen oguza dua et hanım hanımmmmmm seni çocuguna bağışladım  :toothy10:

amaaannnn pırttt  ;D

Aytii

hem senin benim bacaklarıma yetişmen için 40 fırın ekmek yemen gerek kadın  :ehi: maşallah 1 metre ler  :basardim:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 17:04:03
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 22 Mart , 2011, 17:02:06

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 17:02:46

amaaannnn pırttt  ;D

PIRTDA SANA PIRTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT BİDAHA PIRTTTTTTTTTT SONUNA KADAR PIRTTTTTTTTTTTTTTT

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Seval sen akşama bakliyat yemeyecekmiydin? akşama sakla o pırtları ben alırım kokusunu sen merak etme  :ehi:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 17:05:31
hem senin benim bacaklarıma yetişmen için 40 fırın ekmek yemen gerek kadın  :ehi: maşallah 1 metre ler  :basardim:

İŞ BOYA BAKMIYOR HANIM HANIM yavaş yavaş çizgimden çıkıyorum

Aytii

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 17:08:22
Seval sen akşama bakliyat yemeyecekmiydin? akşama sakla o pırtları ben alırım kokusunu sen merak etme  :ehi:

yiyeceğim ne olmuş sen sabahtan beri pırtlaya pırtlaya bir hal oldun

Aytii

benim bakliyat yememe gerek kalmıyo şükür ;D her daim pırtlıyorum  :occasion14:

Aytii

eşim geldi Seval :D çıkıyorum ben iyi akşamlar size  :opucuk: yarın devam ederiz kavgamıza  :k06:  :wave:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 17:11:10
benim bakliyat yememe gerek kalmıyo şükür ;D her daim pırtlıyorum  :occasion14:

sen görürüsün sabah burda ilk pırtlayan ben olcam :'(

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: hadi bakalım pırtlarınızı merakla bekliyorummm  :toothy10: :toothy10: