2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 16:01:45
aytenle aynı zamanlarda doğum yapacak gibiyiz ama şerfe ya sana yada burcuya veririm artık teli  :)
evet güzel fikir ben bunu üstlenebilirim senin evde  net varmı sende beni yazarsın olmazmı?

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 16:03:16
yavyum annesi yesin oğluşunun düldülünü ben rüzgara verdim kızımı kertik yaptım. :toothy10:

sen Nurun oğluna vermiyomuydun kızı  :ehi:

FeHi

Seval hepiniz bana numaralarınızı verin ben hepinizden önce doğum yapcemmmmmmmm :k06:

izemsevi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 22 Mart , 2011, 16:02:26
ay ben malatyaya gittinmi diye fehiye soracaktım yanlış oldu galiba pardon

burcu kuşum o soruya ben cevap verdim geçti boş ver  :k06:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 16:00:19
kızlar doğuma bir hafta kala burdan birini cep telimi vercem ama doğumu benden önce yada benden sonra olmalı ben giremem ama o beni yada ben onu telden arayıp doğum yaptığımı bildirim oda siteye yazar yoka nete giremem zaten sezeryanda 2gün hastanede kalnıyor.
canım sen neden sezeryan olacaksın kendi kararınmı bide hangi hastaneyi düşünüyosunuz ankaradaki kızlar  :director:  :director:  :director:

Aytii

amaaaaannnnnnnnn

benim oğlumun sevgilisi var zatiiii  8)

ismi Elif  :love9:

Pisicik benim dünürüm oluyor bir kerem hıhhhhhhhhhhhhhhhhh

sizin kızlar yalasınlar avuçlarını  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 16:04:17
yavyum annesi yesin oğluşunun düldülünü ben rüzgara verdim kızımı kertik yaptım. :toothy10:

yavyum veriyordum ama nurcum hiç oralı olmuyor ne yapıyım o oğlan evi olarak naz yapıyorda biz kız evi olarak nazlanmayalımmı

FeHi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BAKKKKKKK KIZINI BAŞKASINA VERMİŞ YAAAAAA TAMAM TAMAM ÖYLE OLSUN BEN OĞLUMA BAŞKA KIZ BAKARIM ARTIKINN HIHHHHHHHHHHHHHHH  ???
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 16:04:17

nur almadı bunun kızı yan cizdi buda baktı kız evde kalacak bugün hemen verdi valla   :k06:  :k06:  :k06:  :k06:
Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 16:04:38
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 22 Mart , 2011, 16:02:26
ay ben malatyaya gittinmi diye fehiye soracaktım yanlış oldu galiba pardon

burcu kuşum o soruya ben cevap verdim geçti boş ver  :k06:
süpersin ya  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ALLAHIN EMRİYLE İSTEDİM BEN İZEMSEVİYİ DÜŞÜNCEM DEDİN NE BİLİYİM BEN BAŞKALARINI DA DÜŞÜNDÜĞÜNÜ VAY CADI VAYYYY :caca:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 22 Mart , 2011, 16:05:57
Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 16:00:19
kızlar doğuma bir hafta kala burdan birini cep telimi vercem ama doğumu benden önce yada benden sonra olmalı ben giremem ama o beni yada ben onu telden arayıp doğum yaptığımı bildirim oda siteye yazar yoka nete giremem zaten sezeryanda 2gün hastanede kalnıyor.
canım sen neden sezeryan olacaksın kendi kararınmı bide hangi hastaneyi düşünüyosunuz ankaradaki kızlar  :director:  :director:  :director:

burcu kendim istiyorum canım normal iç düşünmüyorum.

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 22 Mart , 2011, 16:06:48
BAKKKKKKK KIZINI BAŞKASINA VERMİŞ YAAAAAA TAMAM TAMAM ÖYLE OLSUN BEN OĞLUMA BAŞKA KIZ BAKARIM ARTIKINN HIHHHHHHHHHHHHHHH  ???

ay koptum şuandaaaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10: neden dersen bir arkadaş bana şarkı atmıştı şuanda çalıyor ve şarkı "Eyvah Eyvah" taki "A Be Kaynana" şarkısı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 22 Mart , 2011, 16:06:45
çok Gittim Burcu Dayımlar orda
ay ne güzel neresindeler köyde filanmı merkezdemi? ayyyyyyyyyyyyyyyyyy hızınıza yetişemiyorum valla  :cildir:   :cildir:

FeHi

Ben hiç üstüme alınmıyom zati benim kız büyük olceği için ay-gün olarak.