2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

babamza aksam yemeyi hazırladık evi sildik süpürdük geldik işler bitti  :muzz:  :muzz:  :hello2:  :hello2:

izemsevi

ne yemek yaptınız burcu herkez akşamki menüsünü yazıyor

burcu MELEK

Ay ayıptır söylemesi bulgur pilavı etli kuru fasülye birde sütlaç canım cok tatlı cekmişti ya sütcü geldi koşakoşa süt aldım  ;D  ;D  ;D  ;D  :muzz:   :muzz:

izemsevi

benimde nohur bulğur pilavı kayısı hoşafı.

FeHi

Sıhhatler olsun Rüzgar güle güle kirlen şeker  :opucuk: ohhhhhh mis mis

izemsevi

hepimiz bakliyat yapmışız fehi barbunya ben nohur burcu kuru fasülye

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 15:06:22
benimde nohur bulğur pilavı kayısı hoşafı.
okudum canım kaysı hosafını nasıl yapıyosun?

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 15:09:25
hepimiz bakliyat yapmışız fehi barbunya ben nohur burcu kuru fasülye
ankara biraz kirlenecek galiba bugün  :ehi:  :ehi:  :ehi:

FeHi

izemsevi

hilal tamam sinirlenme kızım korktu teyzesi burcucum kayısıları biraz ıslıyorum yumuşaması için sonrada göz karraı su koyuyorum kayısısı ne kadarsa o su kaynayınca zaten kayısılarda yumuşamış oluyor işte ozamanda şeker atıyorum tadına bak şeker li ben çok sevmediğim için az katıyorum.

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 15:23:26
hilal tamam sinirlenme kızım korktu teyzesi burcucum kayısıları biraz ıslıyorum yumuşaması için sonrada göz karraı su koyuyorum kayısısı ne kadarsa o su kaynayınca zaten kayısılarda yumuşamış oluyor işte ozamanda şeker atıyorum tadına bak şeker li ben çok sevmediğim için az katıyorum.
Bende de çekirdeksiz kuru üzüm var acaba bende üzümümü yapsam

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 15:23:26
canım sagolasın ben malatyalıyım kaysı kenti bilirsin bi sorayım siz nasıl yapıyosunuz dedim aynıymış  :ehi:  :ehi:  :ehi:

Aytii

ben akşama balık pişiricem. istavrit gördüm aldım. eşim sevmez ama mecbur yiyecek başka bişey yok çünkü  :aferin:

FeHi

Kayısı kentli Malatyayı çok iyi bilirim

izemsevi

hilal kuru üzüm çok daha güzel olur