2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Burcucum çok güzeller cicileriniz  :love9: :love9:ALLAH SAĞLIKLA GİYDİRMENİ NASİP ETSİN  :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hb fıstığımmm iyiyiz siz nasılsınız?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 22 Mart , 2011, 11:29:53
Hoşgeldin tatlım  :opucuk:
Şu çocuk uyusunnnnnn  :cildir:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 22 Mart , 2011, 11:29:53

sağol canım bizde iyiyiz. dün gece dayanamadım artık sağa da döndüm uyumak için  :-\ ama neyapayım solda yatıncada uyuşuyorum rahat edemiyorum. sağdada yattım oğlum her iki taraftada tekmeledi. acaba rahatmı edemediğinden yoksa uyumadığı içinmi  :dontknow: sabahtan beri birdaha tık yok  :-\ bekliyorum hareket etsin diye ama  :dontknow:

izemsevi

zaten ayten temmuzdada kısmetse doğuma gitcez epeybir sürede siteye sanırım giremeyiz pisicik canım hoşgeldin

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 11:32:31
zaten ayten temmuzdada kısmetse doğuma gitcez epeybir sürede siteye sanırım giremeyiz pisicik canım hoşgeldin

evet ben doğumdan hemen sonra giremicem sanırım yani belli olmaz gerçi ama eşim bebek varken nete girmemi istemicek biliyorum  :k06: zaten kayınvalidemlerde bizde olacaklar giden gelen olunca nasıl giricem? ama işe dönersem iş yerinden son hız devam  :hieyt:

izemsevi

bende girebileceğimi zannetmiyorum işe başlayana kadar fırsat bulup 10-15dk girebilirsem okadar heralde bizimde evde annem kayınvalidem eşimde izinlerini biriktiriyor oda 1.5ay kadar evde olcak annem 40mız çıkana kadar evde olcak inşallah zor yani :k06:

Aytii

Aralık ayında konu açarım oğlum 5 aylık oldu kızlar diye  :ehi: kimse bilemicek doğurduğumu  8) ni ha ha ha  :basardim:  :k06:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 22 Mart , 2011, 11:28:51
Burcucum çok güzeller cicileriniz  :love9: :love9:ALLAH SAĞLIKLA GİYDİRMENİ NASİP ETSİN  :amin:
cok tesekür ederim canım sagolasın.) biz mama yemeye :hungry:  :hungry:  :hungry:  gitmiştik geldik :laughing7:  :laughing7:

burcu MELEK

ben girarim kayınvalide bi saat ugrara gider bakmaz o kız kerdesim olacak o yardım eder bende girere yazarım size ama bukadar kalamam :laughing7:  :laughing7:  :laughing7:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Valla ben doğurdum emzirirken dahi giriyordum  :ehi: :ehi: Tek elle yazmamı geliştirmiştim  :ehi: :ehi:
Burası bambaşka yahu  :love9: :love9: Giremem diyenlerden korkun  :ehi:

izemsevi

gözde ozaman ayten ve bizden korkun :toothy10: :toothy10:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk gözdemmm :opucuk:aytencim aynı durum bendede var yani sola yatmaya çalışıyorum her tarafım uyuşuyor ama olsun,sağada dönüyorum arada bazen sola yatıncada tekmelıyor anlamadım gitti bazende dün dediğinm gibi uyurken öyle sert bir tekme atıyor ki fırlıyorum yataktan bazende çıtı çıkmıyor okuldayken falan hissetmıyorum mesela benımkı ezandan sonra başlıyor hareketlenmeye yada akşam uzanıp dinlendiğim zaman.yani merak etme zaman zaman azalıyor harektler gibi gelıyor insana 28 haftadan önce öyle düzensiz olurmuş

Bu arada ben şimeye başladım yaaa :-\ sabah uyandığımda ellerim şiş oluyor yuzuk dönmuyor yuzumde şiş hafif hele dudaklarım silikon taktırmışım gibi :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

%1500  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Hayatım şişlikler fenadır bilirim  :sad1: Benim ellerim ve ayaklarım şişerdi tuzu azalttığımda şişim iniyordu bol bol su içmek gerek  :icon_thumright: Ama ister istemez hamişlik yüzünden yaşanacak şişler önemli olan felaketi önlemek  :icon_thumright: