2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Hoşbuldum Burcu  :opucuk: 

Sevalcim park yataklar da sallanıyor ve kullanan herkeste çok memnun .. Ben odasını aldım kızımın mayıs ayında gelicek ama yatak odama da yanıma koymak için park yatak alıcam hem annemlere falan gittiğimde de   götürürüm diye düşündüm ..

Aytii

iş yerinden yükleme yapamıyorum ama evde yapıyorum. bu arada net faturamız ağır geliyo 2 aydır  :-\ hemde fazla girmediğimiz halde. eşim netin fişini çekti artık evdende giremicem

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 10:15:59
Burcu nasılsın? öğrenebildinmi kesin cinsiyeti? :icon_scratch:
canım hava cok soguk hastaneye gidemedim ama karnım okadar sivri olduki anlatamam kenarlarda bi gıram yag yok uzayıp gidiyor  :dontknow:  :dontknow: canım bu resmi nasıl büyük yüklüycem sana basvuralım  :laughing7:  :laughing7:

<<AyBüKe>>

aaa neden öyle yüksek geliyo acaba fatura  :icon_scratch:   Bişey indirmediğin sürece pek kotayı aşmaz ama şaştı iyice artık bu telekom  :caca:   Bi ara telefon faturalarıda öyle oldu ..

izemsevi

aybüke şuanki evimiz dar ama kira vermiyoruz oyüzden bebişimiz 2yaşına gelene kadar kalcaz evim güzel tek kötü yani küçük büyük olsaydı oda yapacaktık işte 2yaşında ev alıp çıkcaz inşallah ozaman oda yapacağız ev müsait olsaydı hem beşik hem park yatak alacaktım ama olmuyorişte yatak odama ne beşik nede park yatak sığmaz küçük portatif beşikler var birde onlardan düşünüyorum almayı. ayten adam haklı tasarruf yapmak lazım canım.

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 22 Mart , 2011, 10:21:14
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 10:15:59
Burcu nasılsın? öğrenebildinmi kesin cinsiyeti? :icon_scratch:
canım hava cok soguk hastaneye gidemedim ama karnım okadar sivri olduki anlatamam kenarlarda bi gıram yag yok uzayıp gidiyor  :dontknow:  :dontknow: canım bu resmi nasıl büyük yüklüycem sana basvuralım  :laughing7:  :laughing7:

tinypic yaz googledan resim yüklüyosun orda bir kod istiyo onu yazıyosun sonrasında forum için link veriyo onu kopyalıyosun buraya

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 10:22:41
aybüke şuanki evimiz dar ama kira vermiyoruz oyüzden bebişimiz 2yaşına gelene kadar kalcaz evim güzel tek kötü yani küçük büyük olsaydı oda yapacaktık işte 2yaşında ev alıp çıkcaz inşallah ozaman oda yapacağız ev müsait olsaydı hem beşik hem park yatak alacaktım ama olmuyorişte yatak odama ne beşik nede park yatak sığmaz küçük portatif beşikler var birde onlardan düşünüyorum almayı. ayten adam haklı tasarruf yapmak lazım canım.

Anladım canım, park yatakta sığmıyosa o zaman o gösterdiğin beşiklerden al 2 yaşına gelince ev alıcaz diyosun o süreye kadar yatırırsın artık sonra odasını alırsın .. En mantıklısı o sanırım..

burcu MELEK

canım nereye yapıştırıcam kopyalıyıcam anlamadım  resim bölümünemi

Aytii

buraya

yani yorum yapılan yere

sonra önizlemeden bak doğrumu yapmışsın diye orda doğru link ise resim çıkar önizlemede

izemsevi

burcu MELEK

canım yaptım ama yapıştır secenegi yok yanıt yazan yerde önizlemede cıktı ama yapamadım demekki neyse artık

izemsevi

yaptım iyi akşam bende yükleyim ozaman

Aytii

YA CANIM KOPYALA ORADAN NİKİ SONRA BURAYA YAPIŞTIRIYOSUN

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 10:37:00
YA CANIM KOPYALA ORADAN NİKİ SONRA BURAYA YAPIŞTIRIYOSUN
tesekürler ay cok mutlu oldum ben resmi kopyalıyodum  :basardim:  :basardim:  :basardim:  :basardim: