2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

izemsevi

fehicim sorun sende değil üzülme o otobüste insanlık ölmüş ondan ne yapcan işte :y25: gözde rüzgarın yatağındaki tırtıldan istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :director: :director: :director: :director:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tırtıl adresi = Bahouse  :icon_thumright: :love9:
Allahım ne haşlanmaz yumurtaymış yaaaaaa  :cildir: Çocuk bekliyor  :ehi:

serife26

kar yağıyoooo nisannn geldi yahuuu :honk:  :honk:

FeHi

Alıntı yapılan: serife26 - 22 Mart , 2011, 09:14:22
kar yağıyoooo nisannn geldi yahuuu :honk:  :honk:
Şerife kıs sende mi Ankara'dasın ??

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Havalar normale dönsün olamaz mı olabilir  :k06: :k06:

izemsevi

ayten ne biliyim ben işte ıhlamurda içmiyorum zaten çok bitki çayıda sevmem kızlar 3tane erik 25tlmiş erik değilde canım karpuz istiyor ya. sizin varmı böyle eşim dün gece diyorki sen niye aşermiyorsun maşallah ben çok rahatım  bu yönden dedi bende sen istiyorsan ben senin rahatını bozarım gece yarısı senden en imkansız şeyi isteyimde gör dedim :toothy10:

serife26

evt evt,ben sitelerde çalışıyorummm,ing öğrt de bugün dersim yooook,evdeyimmmm ;)

izemsevi

şerifecim bu kar nisanı mayısı bilmez havalar değişti gecen hafta çok güzeldi bu hafta böyle bakalım hayırlısı.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 09:17:10
ayten ne biliyim ben işte ıhlamurda içmiyorum zaten çok bitki çayıda sevmem kızlar 3tane erik 25tlmiş erik değilde canım karpuz istiyor ya. sizin varmı böyle eşim dün gece diyorki sen niye aşermiyorsun maşallah ben çok rahatım  bu yönden dedi bende sen istiyorsan ben senin rahatını bozarım gece yarısı senden en imkansız şeyi isteyimde gör dedim :toothy10:

bende yaz meyvelerini iple çekiyorum  :(

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Yumurta oldu  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Bende erik istemiştim anneannemde 20 tanesini 20 liraya almıştı  :k06: :k06: :k06: Sabahın 7sinde Kadıköyden  :k06: :k06: :k06:

FeHi

Alıntı yapılan: serife26 - 22 Mart , 2011, 09:17:17
evt evt,ben sitelerde çalışıyorummm,ing öğrt de bugün dersim yooook,evdeyimmmm ;)
Yakınmıyız acaba bende Çiğiltepe'deyim

izemsevi

yaz gelsin tepeleme çoban salata yapacağım kaç aydır canım çekiyor salatalık domates yiyemiyorummmmmmmmmmmmm :director: :director: suyuna ekmeğimi bandırcam ohhhhhhhhhhhhh mis gibi.

Aytii

Seval sende maşallah beni geçtin  :k06: daha 20. hafta dolmadan 21 hafta yazmışsın  :ehi:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 09:20:25
yaz gelsin tepeleme çoban salata yapacağım kaç aydır canım çekiyor salatalık domates yiyemiyorummmmmmmmmmmmm :director: :director: suyuna ekmeğimi bandırcam ohhhhhhhhhhhhh mis gibi.
Bende öle çok çok nadir domates tüketiyorum ama nasıl özledim domates salatalık yemeyi anlatamam