2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Haziranı bekle Gözde  :toothy10: ozamana herşeyi hazır olacak kısmetse  :laughing7:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 08:43:59
Haziranı bekle Gözde  :toothy10: ozamana herşeyi hazır olacak kısmetse  :laughing7:
Ben anlamam abi aydınlatacaksın beni  :ehi: :ehi: :ehi: Netten foto bul bişi bul göster banaaa  :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

izemsevi

gözde :director: :director: :director: unuttunmu kız biz hamileyiz her zaman her erde önceliğimiz var en güzeli otobüste hemen yer veriyorlar :hello2: :hello2:

Aytii

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 08:41:45
fehi kahve içme yasak sana cevizli tatlıdan yiyebilirsin hatta bizede gönder öyle olmaz tek başına sadece gözdeyle yemek :hungry:
Valla süper olurdu aynı yerde oturuo olsaydık eşleri gönderdikten sonra sabah kahvesine çağırırdım beraber güle oynaya sohbet eşliğinde yerdik içerdik ..
Seval ya bişi sorcam bitki çayı içilse bi zararı olur mu kıs var ya evi deli gibi bitki çaylarıyla doldurdum ama içilp içilmedğini bilmiom

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hamileyken ve bebişler kucuştayken her daim öncelik bizde  :k06: :k06: :k06:
Oğluş uyandı kahvaltısını yaptırıyım paşamın  :hungry: :hungry: :hungry:

Bitki çayı günde en fazla 3 fincan içilebilir ama ben olsam 2 den fazlasını içmezdim ki öyle yapmıştım  :icon_thumright: Hilommm  :love9:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 08:50:24
gözde :director: :director: :director: unuttunmu kız biz hamileyiz her zaman her erde önceliğimiz var en güzeli otobüste hemen yer veriyorlar :hello2: :hello2:
Bende öle düşünüodum ama taaaaaaa Kızılaydan Çiğiltepe otobüste ayakta geldim biride kalkıp yer vermedi  :(

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: FeHi - 22 Mart , 2011, 08:56:26
Bende öle düşünüodum ama taaaaaaa Kızılaydan Çiğiltepe otobüste ayakta geldim biride kalkıp yer vermedi  :(
Onların öküzlüğü o  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:
Bende karnım görünmüyor diye iyicene belimi gere gere yürürdüm ki görsünler anlasınlar  :ehi: :ehi:

FeHi

İyi ozaman canım ya bende günde 2 fincan içim Gözdecik

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar Rüzün yatağı bu  :love9: :love9: :love9: :love9:

Fikir verebilir sizlere  :icon_thumright:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: FeHi - 22 Mart , 2011, 08:58:10
İyi ozaman canım ya bende günde 2 fincan içim Gözdecik
Afiyet bal şekker olsunnn yavyummm  :love9:

FeHi

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 22 Mart , 2011, 08:57:23
Alıntı yapılan: FeHi - 22 Mart , 2011, 08:56:26
Onların öküzlüğü o  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:
Bende karnım görünmüyor diye iyicene belimi gere gere yürürdüm ki görsünler anlasınlar  :ehi: :ehi:

Heheheheheeh Sen çok yaşa Gözde güldürdün kıs beniii şeker şey :opucuk:

izemsevi

Valla süper olurdu aynı yerde oturuo olsaydık eşleri gönderdikten sonra sabah kahvesine çağırırdım beraber güle oynaya sohbet eşliğinde yerdik içerdik ..
Seval ya bişi sorcam bitki çayı içilse bi zararı olur mu kıs var ya evi deli gibi bitki çaylarıyla doldurdum ama içilp içilmedğini bilmiom
[/quote]
valla fehicim ben hiç içmiyorum bitki çayı ama ıhlamur içen çok kişi duydum ben içmek istemiyorum adaçayının kesinlikle içilmemesi gerektiğini duymuştum canım.