2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 08:28:06
günaydın tüm anneler hava kapalı ama olsun nasıldınız hafta sonu nasıl geçti biz kızıma babası ile ciciler aldık hastane çıkışı pijama takımı çorap yelek  :hieyt: aldık beşiklere baktık ama karar veremedik park yatakmı alsak normal beşikmi yoksa prenses yatağı vardı ondanmı alsak bilemedek düşüncez 2ay karar verip alcaz :k06:
Günaydın Cankuş

Aytii

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 08:27:35
Allah Allah neden öyle düşünüyosun sen yalnızmısın ? biz ne güne duruyoruz? İstanbul uzak değil Gözde bak 2 saate oradayım sabah sabah benden dayak yemek istemezsin değilmi  :love7:
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
Kız senin elinden yerim valla dayağım gelmiş sanki  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Kızım harbiden keşke birgün ayarlasak da görüşssek yaaaaaa  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Alıntı yapılan: FeHi - 22 Mart , 2011, 08:27:42
Oyyy kıyamam fıstığıma gel bakim yamacıma sana kahve yapim miiiii  :k06:

Oyyyyyy bayılırım valla bebeğim yaaa canımda uzun zamandır istiyor ama azcık çarpıntı yapıyor diye içmiyordum bol köpüklü şekerli şekerli ne de iyi gider  :hungry: :hungry:

Ya asıl bunalımımın sebebi bugün REGL oldum ondan  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Sabah sabah ne yediğimi sölemiyim canınız çekmesin  :ehi: :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 08:28:06
günaydın tüm anneler hava kapalı ama olsun nasıldınız hafta sonu nasıl geçti biz kızıma babası ile ciciler aldık hastane çıkışı pijama takımı çorap yelek  :hieyt: aldık beşiklere baktık ama karar veremedik park yatakmı alsak normal beşikmi yoksa prenses yatağı vardı ondanmı alsak bilemedek düşüncez 2ay karar verip alcaz :k06:

Günaydın Sevalcim  :opucuk:
Valla park yatak her zaman daha kullanışlı tatlım beşiklere filan hiç bakmayın bir kaç ayda işi bitiyor onların ama park yatakların 2-3 yaşına kadar kullanım süresi var  :icon_thumright: Hayırlı olsun miniğimin cicileri  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

FeHi

Aytii

Gözdem ben emin olmak için hem karyola hem park beşik aldım  :ehi:  :laughing7:

izemsevi

aytencim inşallah bakalım eklerim valla işte park yatak şuan için en ideali gözüküyor ama çevremde 2-3 arkadaşın çocugu hiç yatmamış oyüzden bende sallanan beşikmi diye düşünüyorum ama kızlar bir tane prenses yatağı var cidden tam prenses yatağı  çok hoş bişey 400 tl ama saten süüslemeli harika bir şey bayıldım gönlüm ondan yana ama işte onu 1.5 yaşına kadar kullanabilecekmiş öyle yani canlar.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 08:35:25
Deneyip olmadığını görcen yani illa  :ehi: :ehi: :ehi:
Bari büyüyen karyololardan alsaydın eminim öyledir dimi  :ehi: :ehi:

FeHi

Gözde yapiyom ikimize bol köpüklü kahve yanında da bi porsiyon cevizli tatlı dün diil evelsi gün yapmıştm  :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 22 Mart , 2011, 08:37:01

hayır karyolası normal çünkü ilerisi için yatağı hazır  :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: FeHi - 22 Mart , 2011, 08:39:37
Gözde yapiyom ikimize bol köpüklü kahve yanında da bi porsiyon cevizli tatlı dün diil evelsi gün yapmıştm  :toothy10:
Varya cevizli ne olursa olsun yerim  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
Ellerine kollarına sağlık yavyummmmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Tatlı delisi durumundayım şuanda  :muzz: :muzz: :muzz:
Geçen ay geç gelmişti bu ay da düzene girdi çok şükür sabahın 5 inde ceeeeeee dedi kırmızıgiller  :ehi: :ehi:

izemsevi

fehi kahve içme yasak sana cevizli tatlıdan yiyebilirsin hatta bizede gönder öyle olmaz tek başına sadece gözdeyle yemek :hungry:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 08:41:00
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 22 Mart , 2011, 08:37:01

hayır karyolası normal çünkü ilerisi için yatağı hazır  :ehi:

Şimdi ne aldığını anladıysam arap olabilirim yemin ederim  :ehi: :ehi: :ehi:
Anam karyola dediğin büyüyen ve normal olanlardan mobilyadan olan park yatak iki bölmeli ilk 6 ay üstü sonraki zamanlarda altını kullanıyorsun mobilya değil leeynn başka nasıl pikiiiii  :cildir:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 08:41:45
fehi kahve içme yasak sana cevizli tatlıdan yiyebilirsin hatta bizede gönder öyle olmaz tek başına sadece gözdeyle yemek :hungry:
Olmaz o benimmmmmmmmmmmmmmmm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Benden de size kaymaklı ekmek kadayıfı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: