2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Günaydın  :love9: :love9: :love9:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Bende Rüzle akşam 8 de yatmışım sabahın 5inde hortladım  :k06: Oğluş hala uyuyor sanırım son yarım ya da bir saat  :ehi:

FeHi

izemsevi

Aytii

ay ne bereketli bir başlık bu  :k06: günaydın hepinize  :opucuk:

Fehi dün tam çıkıyorum yazarken kesildi elektrikler benim suçum yok  :laughing7:

FeHi

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tamam tamam siz hamişler konuşun ben gidiyim meşgul etmiyim sayfanızı hıhhhhhh  :y25: :y25: :y25:

FeHi

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 22 Mart , 2011, 08:21:35
Tamam tamam siz hamişler konuşun ben gidiyim meşgul etmiyim sayfanızı hıhhhhhh  :y25: :y25: :y25:
Kıs dur nereyeeeeeeeeeeeeeee gel buraya çabukkk :caca:

FeHi

Aytii

seni döverim heeee  :caca: :caca: :caca: :caca:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: FeHi - 22 Mart , 2011, 08:22:46
Kıs dur nereyeeeeeeeeeeeeeee gel buraya çabukkk :caca:

Nabız yokluyorum Hilomm  :ehi: :ehi: :ehi: Bakıyım kim dur kim git dicek sonuçta hepiniz hamişsiniz bebişler göbüşte benimki kucuşta  :k06: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 08:24:25

seni döverim heeee  :caca: :caca: :caca: :caca:

Bebeğimsinnnnnnnnnnnnnn  :love9: :love9: :love9:
Bu ara çok ilgisiz kaldım kendimi yalnız hissediyorum yaaaaa  :y25: :y25:

Aytii

Allah Allah neden öyle düşünüyosun sen yalnızmısın ? biz ne güne duruyoruz? İstanbul uzak değil Gözde bak 2 saate oradayım sabah sabah benden dayak yemek istemezsin değilmi  :love7:

FeHi

Oyyy kıyamam fıstığıma gel bakim yamacıma sana kahve yapim miiiii  :k06:

izemsevi

günaydın tüm anneler hava kapalı ama olsun nasıldınız hafta sonu nasıl geçti biz kızıma babası ile ciciler aldık hastane çıkışı pijama takımı çorap yelek  :hieyt: aldık beşiklere baktık ama karar veremedik park yatakmı alsak normal beşikmi yoksa prenses yatağı vardı ondanmı alsak bilemedek düşüncez 2ay karar verip alcaz :k06:

Aytii

ohh Seval artık sende resimlerini çekip cicişler bölümüne eklersin :D merak ettim  :love9: