2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

21 Mart , 2011, 16:41:35 #2415 Son düzenlenme: 21 Mart , 2011, 16:44:47 ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑
ben annemi hiç üzmedim. herşeyimi söylerdim ona oda benle arkadaş gibi konuşurdu güvenirdi bize sağolsun bizde asla güvenini boşa çevirmedik. bir ablam hariç. onu saymıyorum bile  :icon_thumright: . ben çok asabi sinirli birisiydim bekarken daha çok belli ederdim şimdikine göre halada öyleyimdir. hiç çekinmem canımı birisi yakarsa karşılık veririm ister koca adam olsun karşımdaki umurumda olmaz. bu huyumu aslında sevmiyorum  :-\ ama bir yandanda çok işe yarıyor  :ehi:

FeHi

Ayten ben de öyleyim o huyda aynıyız hiç sevmiyorum tersim terstir

Aytii

orta okulda ve lisede kızlarla kavga etmezdim canları yanar diye  :k06: uzak dururdum sinirlendirseler bile ama erkeklerin kaçarı yoktu  :ehi:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 21 Mart , 2011, 16:45:34
orta okulda ve lisede kızlarla kavga etmezdim canları yanar diye  :k06: uzak dururdum sinirlendirseler bile ama erkeklerin kaçarı yoktu  :ehi:
Asi Kız :)

Aytii

bu huyumdan dolayı bana herkes evlenince senin kızın olmaz sana kız çocuğu yakışmaz dedi durdu veeeeeeeee haklıydılar  :basardim: :basardim:

FeHi

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Haydutt Aytennnnn  :ehi: :ehi: :ehi:
Anneminde lakabıdır çok severim  :k06: :k06: :k06:

Aytii

FeHi

Eyvah zamanın nasıl geçtiğini anlamadım eşimin mesaisi 5'te bitio bana en acilinden pratik çorba tarifi aranızda bilen varsa yuhhhhhhh nasıl farkedemedim zamanı :honk:

Aytii

hemen mercimek ısla koy tencereye sıcak su koy kaynasın içine varsa patates doğra o kaynarken ayrıyetten soğan kavur yağda salça koy birazda. sonra soğanlarıda karıştır çorbaya mixer le karıştır ezilsin çok pratik hemen oluyo  :icon_thumright:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tatlım bu ara en sık yaptığım çorba Rüz'e un çorbası  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Şekerli şekerli bir de güzel oluyor ki  :ehi: :hungry:

FeHi

serife26

ne güzel okulum da yok bugün ama erkenden hortladım yine :toothy10: :toothy10:
eskiden ben böylemiydim ya  :ehi: :ehi:
gerçi bu bi başlangıç,uykusuz geceler,ardına uykusuz sabahlar,günler ve tekrar geceler :love3:
Allah kolaylık versin tüm annelere,herkesin günü,yüzü,kalbi hep aydınlık olsun :love9:  :love9:  :love

Aytii

FeHi

Alıntı yapılan: serife26 - 22 Mart , 2011, 08:13:41
ne güzel okulum da yok bugün ama erkenden hortladım yine :toothy10: :toothy10:
eskiden ben böylemiydim ya  :ehi: :ehi:
gerçi bu bi başlangıç,uykusuz geceler,ardına uykusuz sabahlar,günler ve tekrar geceler :love3:
Allah kolaylık versin tüm annelere,herkesin günü,yüzü,kalbi hep aydınlık olsun :love9:  :love9:  :love
Günaydın Şerife seninde uykusuz gecelerin başladı Allah yardımcımız olsun