2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Mart , 2011, 15:22:04
YEDİM VALLAAA HAYATTA Bİ O ZEVK VERİYO ARTIK BANAAA KAÇINILMAZSA DEMİŞLER LAHMACUNDAN ZEVK ALICAN  :ehi:
NURRR Allah seni kıs canım istediii eşimi arayım de akşam eve gelince lehmecun getirsin :hungry:

Aytii

FeHi

Aytii

kız Nur sen sıkılmadınmı lahmacundan? başka ne vardı dışardan söylediğin  :icon_scratch:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ayy fehicim kusura bakma canım yaaaa ben haftanın 6 gününde 4 gün yiyorum yicek bi şey bulamıyorum bıktım diye tat vermiyo ya rahat rahat söyledimm güzel bi şey değil çekmesin canın eghh eghhhh
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

FeHi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Mart , 2011, 15:42:05
ayy fehicim kusura bakma canım yaaaa ben haftanın 6 gününde 4 gün yiyorum yicek bi şey bulamıyorum bıktım diye tat vermiyo ya rahat rahat söyledimm güzel bi şey değil çekmesin canın eghh eghhhh
:D :D :D ciddimisin haftanın 4 günü lahmacun mu yiyosun  :D :D :D

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 21 Mart , 2011, 15:39:37
kız Nur sen sıkılmadınmı lahmacundan? başka ne vardı dışardan söylediğin  :icon_scratch:

sıkıldım canım ama yok başka bi şey almıyo miğdem
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

FeHi

Kıs neydi o koptum gülmektennnnnnnn Ayten  :toothy10:  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: FeHi - 21 Mart , 2011, 15:43:52
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Mart , 2011, 15:42:05
:D :D :D ciddimisin haftanın 4 günü lahmacun mu yiyosun  :D :D :D

yiyorummmmm valla :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

yavrucuğum hergün hergün lahmacun yemekten almaz tabi miden başka şey  :k06: :k06: :k06: vallahi çocuk ilerde türkücü olacak benden söylemesi  :laughing7:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 21 Mart , 2011, 15:50:01
yavrucuğum hergün hergün lahmacun yemekten almaz tabi miden başka şey  :k06: :k06: :k06: vallahi çocuk ilerde türkücü olacak benden söylemesi  :laughing7:
Bide acılı olursa ooooooooo o ses ibrahim amcası gibi çıkmaz mı :toothy10: :ehi:

Aytii