2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: serife26 - 19 Mart , 2011, 11:36:35
şu an bebeği görmektense gördüğüm rüyaların etkisindeyim ben,yahu gece boyu korkutucu bisürü rüya gördüm,düşünki ölüm tarihimi dahi gördüm,bebeğim düştü fln,çok can sıkıcıydı bu gece,sana da oluyo mu böle?
bebişi düşününce garip bi duygu kaplıyoo beni,anneliğe hem çok yakınım hem çok uzağım sanki,ilk tecrübe nsl olcak bilemiyorum ama,heycan verici olcağı kesin :k06:
canım 20 haftalarda öyleydim bende hep dogum korkusu ölüm korkusu vardı son bir haftadır sanki bi deynek dokundu ve deyiştim  :dontknow:  :dontknow: alışverişe gidip bir kaç esya aldım bi düşündüm allahım dedeim bana nve kocama benzeyecek yani bizim olacak bi gün eve 3 kişi gelicez ve bütün hayatımız deyişecek bana saf saf bakacak masum masum bunlar beni deyiştirdi nasıl oldu anlamadım  :icon_scratch:

serife26

ok canım ya ben normalde doğumdan fln şu an için pek korkmuyorum da dün gece rüyamda 2014 de ölüm tarihimi görünce fln tırstım sabah kalkınca,bebek ölüyo,yeğenim öldürülüyor fln sanırım hamilelikle alakalı cidden bu durum,gelecek aylarda daha fazla artarmış öle derler ama bakalım neler olcak,ben de bebişe alışverişe geçen hafta başladım,oto koltuğu,hastane çıkışları,alt değiştirme bezi,bebek bakım ürünleri,çıngırak,emzik,ateş ölçer...baya baya bişe aldım,battaniye bile aldım hatta yastığıyla,karyola fln...şimdiden aldımki temmuza kadar ödemeyi bitirebileyim diye,taksit yaptırdım :)))yoksa bi anda bütçeyi baya sarsar,bu alışveriş olayıda zevkli oluoo ama dimi :laughing7:

benim bağlantı gitti,daha doğrusu siteye girişte problem yaşadım,o açıdan kusura bakma burcucum....

serife26

:love9:  :love9: :love9: :love9: neyse cnm sonra görüşürüz artık napalım,sen de dalmışsın bi yerlere  :ehi: h.kal  :wave:  :wave: :wave:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: serife26 - 19 Mart , 2011, 12:46:22
ok canım ya ben normalde doğumdan fln şu an için pek korkmuyorum da dün gece rüyamda 2014 de ölüm tarihimi görünce fln tırstım sabah kalkınca,bebek ölüyo,yeğenim öldürülüyor fln sanırım hamilelikle alakalı cidden bu durum,gelecek aylarda daha fazla artarmış öle derler ama bakalım neler olcak,ben de bebişe alışverişe geçen hafta başladım,oto koltuğu,hastane çıkışları,alt değiştirme bezi,bebek bakım ürünleri,çıngırak,emzik,ateş ölçer...baya baya bişe aldım,battaniye bile aldım hatta yastığıyla,karyola fln...şimdiden aldımki temmuza kadar ödemeyi bitirebileyim diye,taksit yaptırdım :)))yoksa bi anda bütçeyi baya sarsar,bu alışveriş olayıda zevkli oluoo ama dimi :laughing7:

benim bağlantı gitti,daha doğrusu siteye girişte problem yaşadım,o açıdan kusura bakma burcucum....
farkettim canım banada oldu sitede sorun vardı  . hamileliktendir rüyalar evet canım alışveriş cok güzel oluyor hatta müthiş bir duygu. en iyisini yapmışsın taksitler bitecek bezleri baska masrafları baslıycak bunlarıda düşünmek lazım

burcu MELEK

kendine ve bebişe cici bak canım biraz temizlik yapayım bende  :-\  :-\

Aytii

selam kizlar  :hello:

bugün bende 100 TL den 25 TL inen bir mont aldim ogluma  :love9: kismetse birdahaki kisa giyecek görünce babasiyla dayanamadik aldik  :k06: halasida ona orijinal Hello Kitty yastigi almis  :love7: mavi böyle erkek için  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 20 Mart , 2011, 17:45:27
selam kizlar  :hello:

bugün bende 100 TL den 25 TL inen bir mont aldim ogluma  :love9: kismetse birdahaki kisa giyecek görünce babasiyla dayanamadik aldik  :k06: halasida ona orijinal Hello Kitty yastigi almis  :love7: mavi böyle erkek için  :love9:

İyi günlerde giysin benim tosun paşam  :nazar: :nazar:
Bende hamileyken Benetton dan 100 liradan 20 liraya inen bir mont almıştım Rüz'e anca baharda giyebildi geçen sene, bu sene artık elveda  :ehi:

Aytii

:D

evet öyle oluyo Gözdem çok çabuk büyüdükleri için. ama bu çok kaliteli aldığım ve fiyatıda çok uygun geldi. artık kışa giyer inşallah tosunum  :nazar: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aslanlar gibi giyer paşam annesi allah o günleri göstersin hayırlısıyla inşallah  :amin: :amin: :amin:

<<AyBüKe>>

Aytii

günaydın Aybüke hoşgeldin  :-* nasılsınız prensesle bugün  :)

<<AyBüKe>>

Hoşbulduk canım, Allah'a çok şükür iyiyiz canım .. Siz nasılsınız Oğuz paşayla  :binkybaby:   Çok hareketli ve üzücü hafta sonu geçirdik ömrümden ömür gitti ama iyiymişiz çok şükür  :amin:   :y25:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Günaydın Aybüke hoşgeldiniz minnoş nasıl ?

Ohh ohh büyütün göbüşleri sefanız olsun  :muzz: :muzz: :muzz:

Hayırdır Aybükeeeeee ?

Aytii