2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

FeHi

Aytii

sağol ;D

sen başlamadınmı yemeye  :k06: ben çıkar çıkmaz aldım vallah  :laughing7: zaten benden beklenir  :ehi:

izemsevi

sen çıkmasını beklemişsin ben şubat başından beri yiyorum ama daha çok dondurmalı pastayı seviyorum.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mart , 2011, 16:08:22
sen çıkmasını beklemişsin ben şubat başından beri yiyorum ama daha çok dondurmalı pastayı seviyorum.

yok ben geçen ay Mado ya gittim orda en kralından yedim  :laughing7: iş yerinin yakınlarında dondurma satılmıyoduki alsam  :k06: bu hafta havalar düzelince getirmişler marketçiler bende hafta başından beri yiyorum işte. olsaydı yiyecektim ama yoktu :(

izemsevi

yok ben haftada bir gün yiiyorum sadece öyle çok canım çekmiyor kalsiyum olsun diye alıyorum zaten öncedende öyle çok sevmezdim işte kızım için yiyorum.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mart , 2011, 16:14:05
yok ben haftada bir gün yiiyorum sadece öyle çok canım çekmiyor kalsiyum olsun diye alıyorum zaten öncedende öyle çok sevmezdim işte kızım için yiyorum.

ay yok ben bayılırım dondona :D ben bekarken bir keresinde 39 ateşim vardı grip olmuştum ve o halimde bile gittim dondurma yedim 1 LT liklerden ;D bünye sağlam yani o konuda  :k06:

izemsevi

zaten ayten canım sadece biz türkler dondurmayı sadece yazın yenir diye düşünüyoruz yurt dışındakiler yaz kış devam

Aytii

izemsevi

bugün çok sıkıcı bir gündü hava kapalı olunca kramplarım arttı baya bir sağ basene bir sol basene giriyor geçer diye bekliyorum.

FeHi

18 Mart , 2011, 16:39:32 #2261 Son düzenlenme: 18 Mart , 2011, 16:57:21 FeHi
Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mart , 2011, 16:14:05
Bende ilk aş dönemlerimde yemiştim içim yanıyodu mesela hala dolaptan su içiyorum, bu arada izemsevi herdondurmada kalsiyum varmıdır bende öyle yapim çünkü dondurmada yiyim bundan sonra

izemsevi

bana sağlıkçı arkadaşım söylemişti fehi sütten yapılan her şeyde azda olsa kalsiyum vardır birde şerbetli tatlı yerine sütlü tatlıları tercih et daha az kilo alır ve bebk içinde daha yarayışlı olur demişti işte haftada bir yiyorum hahfif ağzımda ısıtıyorum öyle çünkü normalde ben dondurmayı yalayamam ısırark yerim ama işte öyle yapamıyorum yavaş yavaş :k06:

Aytii

evet dondon da kalsyum var ama sütlü olanlarda sulu olanları yemeyin kızlar. şerbetli tatlı daha fazla kilo yapar. dondon'un daha az  :icon_thumright:

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 18 Mart , 2011, 16:51:58
evet dondon da kalsyum var ama sütlü olanlarda sulu olanları yemeyin kızlar. şerbetli tatlı daha fazla kilo yapar. dondon'un daha az  :icon_thumright:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: Dondon ne güzel ismi varmış öyle