2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mart , 2011, 14:19:03
ya kızlar internetten alışveriş yapcam kararsız kaldım 4-5 site var ben alt açma minderlerinden ve kundak battaniyelerden almak istiyorum ne tarz alacagımı şaşırdım bir yerde beğeniyorum öbür sitede farklı çıkıyor şaştım kaldım
canım 5 li set alacaksan bide uyku seti onların içinde alt acma minderi oluyor zaten yinede sen bilirsin

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 18 Mart , 2011, 14:21:11
en iyisi öyle Burcu ;) bende hep öyle alıyorum vede almaya devam edicem ama başkaları erkek diye mavi alırsa bişey diyemem tabi. ben ikinci çocuğuda düşünüyorum Allah kısmet ederse  :amin: :nazar:
;D  ;D  ;D  aynen canım ben zaten herseyi pembe yapmıycaktım besiyide yesil almıştık 2 ci cocuk için ne olur ne olmaz diye bir iki tane pembesi olsun dedik tatlı olur diye yoksa sarı yeşil lacivert alıyorum

izemsevi

burcu canım 5li set aldım 2tane onlarda battaniye yok birde yeni çıkan kundak battaniyeler var onlar hoşuma gitti şimdi alt açmaların fiğürlü olanları var onlar çok hoşuma gidiyor birde normal 3lüleri var onlardada battaniyede var kararsızım.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mart , 2011, 14:29:56
burcu canım 5li set aldım 2tane onlarda battaniye yok birde yeni çıkan kundak battaniyeler var onlar hoşuma gitti şimdi alt açmaların fiğürlü olanları var onlar çok hoşuma gidiyor birde normal 3lüleri var onlardada battaniyede var kararsızım.
hosuna gittiyse bişey diyemem canım  iyce arastır sonra keske sunumu alsaydım deme 5 li seti kaça aldın canım

izemsevi

5li seti 18 aldım canım ama sonradan netten baktım o fiyata çok daha güelleri var sen kaç tane 5li set aldın 2ay anca giyinir diyorlar ama ne biliyim neler alıncak mağazaya gidiyorum hiç bişey bulamıyorum ben neler alıyım şimdi kızlar neler almalıyım giyim yönünden bana akıl verin valla çok ihtiyacım var.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mart , 2011, 14:38:13
5li seti 18 aldım canım ama sonradan netten baktım o fiyata çok daha güelleri var sen kaç tane 5li set aldın 2ay anca giyinir diyorlar ama ne biliyim neler alıncak mağazaya gidiyorum hiç bişey bulamıyorum ben neler alıyım şimdi kızlar neler almalıyım giyim yönünden bana akıl verin valla çok ihtiyacım var.
canım ben op 5 li seti demedim içinde anakucagı filan olan eyer ondan alacaksan alt acma minderi var içinde hem takım olur

izemsevi

yok canım onu almadım onları 7.aydan sonra alcam onda varmış duydum bir tanede yedek olsun diye bakıyorum o setler sanırım60-80tl arasında değişiyor sen aldınmı.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mart , 2011, 14:44:47
yok canım onu almadım onları 7.aydan sonra alcam onda varmış duydum bir tanede yedek olsun diye bakıyorum o setler sanırım60-80tl arasında değişiyor sen aldınmı.
canım dün alacaktım doktor öyle deyince afalladım almadım ama iyce arastir ben 50 liye bile buldum uyku setide 29 du adam 20 yaparım dedi ama okadar güzelki fırfırı yorganı yastıgı herseyi var  ayrıca ondada alt acma minderi var bide su alt bezi gibi bir hafta kulanılanlar var ondan alıcam bi paket 10 tane var  9 lira cokta ucuz yeter bence

FeHi

Acaba kayınvalidemler o setten almışlarmıdır kendileri biz alıcaz diince soramıyorum ki aldınız mı diye

izemsevi

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mart , 2011, 14:52:11
geliyorum canım 5dk ya
canım ben ortak renk alacaktım zaten ama hem esimle gidersek hemen arabaya koyar getiririz uyku setinide alırız dedim yarın filan alıcaz galiba ben kacıyorum alt komsuya inicem canlar hepinizi  :opucuk:  :opucuk:

FeHi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Mart , 2011, 14:54:04
Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mart , 2011, 14:52:11
geliyorum canım 5dk ya
canım ben ortak renk alacaktım zaten ama hem esimle gidersek hemen arabaya koyar getiririz uyku setinide alırız dedim yarın filan alıcaz galiba ben kacıyorum alt komsuya inicem canlar hepinizi  :opucuk:  :opucuk:
Güle Güle Burcu  :wave:

Aytii

FeHi

Aytii