2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Mart , 2011, 12:08:54
neyse fıstıklar ben çıkıyorum,hepinize iyi hafta sonları diliyorum :wave: :opucuk: kendinize ve meleklerinize çok iyi bakın seviyorum siziiiiiiiii :love7:
kendine ve bebişe cok iyi bak canım  :opucuk:  :opucuk:

Shadowqueen

Selam güzel anneler nasılsınız bakalım?

burcu MELEK

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Mart , 2011, 12:32:16
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 18 Mart , 2011, 12:20:46
hoşgeldin canım  :opucuk:  :opucuk:

Hoşbulduk canım sağol, birtek sen varsın sanırım herkes yemeğe gitti

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 18 Mart , 2011, 12:35:41
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Mart , 2011, 12:32:16
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 18 Mart , 2011, 12:20:46
hoşgeldin canım  :opucuk:  :opucuk:

Hoşbulduk canım sağol, birtek sen varsın sanırım herkes yemeğe gitti
evet canım birazcık öyle oldu galiba bebiş büyüdümü bakalım biz bugün 26 haftalık olduk bide canım safagı nasıl sayıyosunuz siz kolay yoldan biliyomusun

burcu MELEK

heyyyyyyyyyyyyyyyy herkes nerede   :director:  :director:  :director:  :director: ayten hala doymadınmı ya  :ehi:  :ehi:   :ehi: 

izemsevi

slm burcu canım nasılsın battaniye çok hoş bence senin kız canım oyüzden hiç kafanı karıştırma kim ne derse desin mevlam ne eylerse güzel eyler.

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Mart , 2011, 13:34:18
heyyyyyyyyyyyyyyyy herkes nerede   :director:  :director:  :director:  :director: ayten hala doymadınmı ya  :ehi:  :ehi:   :ehi:

:k06: :k06: :k06: doyamıyorum  :laughing7:

iş yerinde biraz yoğunluk var kızlar kusura bakmayın  :opucuk:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mart , 2011, 14:02:40
slm burcu canım nasılsın battaniye çok hoş bence senin kız canım oyüzden hiç kafanı karıştırma kim ne derse desin mevlam ne eylerse güzel eyler.
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 18 Mart , 2011, 14:03:43
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Mart , 2011, 13:34:18

:k06: :k06: :k06: doyamıyorum  :laughing7:

iş yerinde biraz yoğunluk var kızlar kusura bakmayın  :opucuk:

valla canım artık kız erkek ördüm bikere ama simdi bitane daha örüyürum farklı bişey o sarı yeşil olacak  :ehi:  :ehi:  :ehi: ama erkenden doktora gitmek istiyorum acıkcası  :toothy10:  :toothy10: ayticim bak işine sesin cıkmayınca yemekten kalkamadı dedim  :k06:  :k06:

Aytii

;D ;D ;D

ilk aklınıza hemen o geliyo demek  ::) çok normal  :ehi:

sen bence bişey örme Burcu  :k06: biraz bekle ;)

FeHi

Nerlerdesin kıs seni burda görmeyince üzülüyorum bak :opucuk:

Aytii

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 18 Mart , 2011, 14:11:07
;D ;D ;D

ilk aklınıza hemen o geliyo demek  ::) çok normal  :ehi:

sen bence bişey örme Burcu  :k06: biraz bekle ;)

adın cıkmış 9 a inmez 8 e öyle oldu seninde canım  ;D   :ehi:  :ehi: canım ben bişey örmesen kesin kafayı yerim esim sabah 7 de cıkıp gece 1 de 2 de en erken 11 de dönüyor su ara cok yogun cok canım sıkılıyor kimsemde yok burada  evde zaaman gecmiyor tabi  :dontknow:  :dontknow: hem artık ortak renk yapıcam 2 ci cocuguda var bunun insallah oda kullanır  :icon_thumright:

izemsevi

ya kızlar internetten alışveriş yapcam kararsız kaldım 4-5 site var ben alt açma minderlerinden ve kundak battaniyelerden almak istiyorum ne tarz alacagımı şaşırdım bir yerde beğeniyorum öbür sitede farklı çıkıyor şaştım kaldım

Aytii

en iyisi öyle Burcu ;) bende hep öyle alıyorum vede almaya devam edicem ama başkaları erkek diye mavi alırsa bişey diyemem tabi. ben ikinci çocuğuda düşünüyorum Allah kısmet ederse  :amin: :nazar: