2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım hamileliktenmiş düşük olması sorun değilmiş zaten yukselmemesi gerekıyormuş tansıyonun.sende dikkat et yüksek tansiyon riskli biliyorsun doğumda falan zorluk çıkarıyor.en az bende senın kadar heyecanlıyım inan tatlım dualarım sizinle olacak inşallah çok güzel geçer yarın.....;)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

inşallah canım sağol  :-*

ama benim şuanki tansyonum asıl normal olması gereken seviyede

önceden düşüktü benim hamilelikte düzeldi  :)

ne güzel canım senin dengelenmiş işte  :icon_thumright: buarada bugunku doktor kan ilacından bana ferplex fol verdi ferplex kullanıyordum ben yani bu yazdığı ialcın içinde ekstra olarak folik asit varmış bir sorun teşkil etmez herhalde dim ya normalde ferplez sade kullanıyordum ben eczacıya sordum buda gebeler için dedi sen şuan kullanıyormusun kan ılacı canım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

ben ondan kullanıyorum en başından beri böyle kırmızı beyaz kutusu var

folik asit var içinde evet. bana iyi geliyo inşallah sanada iyi gelir  :-*

burcu MELEK

selam kızlar nasılsınız bakalım sizew kızıma ördüyüm battaniyeyei göstericem simdi sizce kenarlarına ne işlesem fikir verin bakalım

vaaayy ee süpermiş böyle değişik birşey dimi folik asit içine sonradan dökülüyormuşmu ne .yaa çok sevındım bende kullanan baska bırı varmıdır diye düşünüyordum buarada kabızlığı çözdüm şekerim.sabah aç karınla birde aksam yatmadan hemen önce 1er tane kivi çok rahatımmmmm :icon_thumright: seninde aklında bulunsun. buarada kullandığın bu ilaç yani folik asitli kan şurubu kabızlık yaparmı
???

burcum hoşgeldinnnnn :opucuk:

Aytii

:k06: :k06: yaa dünürüm ben sana kaç kere dedim sabahları kivi ye diye :) beni hiç dinlemiyosun :nono:

hatta sana kalkar kalmaz süt ılındır ve iç demiştim ;) ben öyle yapıyorum sonrasındada bir kivi yerim. bu şurup bende kabızlık en başında yaptı sanırım. ama sonra sonra düzeldim

Aytii

hoşgeldin Burcu  :-*

güzelmiş battaniye güle güle kullansın prenses  :love9: kenarlarına pembe işlemeler yapabilirsin  ::)

burcu MELEK

günaydın şerifecim  :opucuk:  :opucuk: kiviyi söylemen iyi oldu  :k06:  :k06:  :k06:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 18 Mart , 2011, 12:04:17

güzelmiş battaniye güle güle kullansın prenses  :love9: kenarlarına pembe işlemeler yapabilirsin  ::)

işte karar veremedim canım ne yapacagıma . henüz düşünüyorum pembe fırfırlı kurdalemi gecirsem?

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Mart , 2011, 11:59:25
selam kızlar nasılsınız bakalım sizew kızıma ördüyüm battaniyeyei göstericem simdi sizce kenarlarına ne işlesem fikir verin bakalım

burcucum kurdela geçirebilirisn kenarlarına yada ondan önce böyle tığla işleniyor ya değişik motifler o şekılde tığlayablirisin

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Mart , 2011, 12:06:00
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 18 Mart , 2011, 12:04:17

işte karar veremedim canım ne yapacagıma . henüz düşünüyorum pembe fırfırlı kurdalemi gecirsem?

evet olabilir bence  :love9:

neyse fıstıklar ben çıkıyorum,hepinize iyi hafta sonları diliyorum :wave: :opucuk: kendinize ve meleklerinize çok iyi bakın seviyorum siziiiiiiiii :love7:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Mart , 2011, 12:07:01
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Mart , 2011, 11:59:25

burcucum kurdela geçirebilirisn kenarlarına yada ondan önce böyle tığla işleniyor ya değişik motifler o şekılde tığlayablirisin
haklısınız canım bende aynen o ikisi arasında kaldım olmazsa kurdaleyi alıp bi deniyeyim beyenmesem yine işlerim olmazmı  :icon_scratch:  :icon_scratch:  izemsevi nerdesin nasılsın  :director:  :director:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Mart , 2011, 12:08:54
neyse fıstıklar ben çıkıyorum,hepinize iyi hafta sonları diliyorum :wave: :opucuk: kendinize ve meleklerinize çok iyi bakın seviyorum siziiiiiiiii :love7:

:opucuk: :opucuk: sizde kendinize iyi bakın

bizde sizi seviyoruz  :love7: özellikle Oğuz Elifini çok seviyo  :k06: :-*