2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

serife26

Aytii

yok Seval ben hala takabiliyorum yüzüklerimi

günaydın Şerife  :-*

izemsevi

günaydın şerife şerife canım sende şişlik varmı zorlasam takabilirim ayten ama bu seferde çok oturusa acır diye korkuyorum.

Aytii

bu arada tartıldım ben sabah aç karnına 66 gibi göründü az kaldı yani 66 ya  :binkybaby:

serife26

http://www.gebelik.org/dosyalar/kiloalimi1.html    kızlar    siz de benim gibi ayyy çok mu kilo alıyorum diyosanız burdan bakın,içinde bulunduğunuz haftada ortalama kaç kilo almanız lazımmış:))yahu ben 3 haftada 2 kilo mu ne aldım yine,aldım başımı gidiyorum,yediğimde abartı bişe de  yok  :toothy10:

yahu ben de kesin ödem var ama parmaklarda değil,bacaklarda,botlarım dar gelmeye başladı benim valla,24. hafta içindeyim ben de...ama doğal bunlar olabilir yani,son 6 haftada 4 kilo fln aldım ben mesela,belki o da ödemdendir,umarım  :ehi:  :ehi:  :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 18 Mart , 2011, 08:57:58
http://www.gebelik.org/dosyalar/kiloalimi1.html    kızlar    siz de benim gibi ayyy çok mu kilo alıyorum diyosanız burdan bakın,içinde bulunduğunuz haftada ortalama kaç kilo almanız lazımmış:))yahu ben 3 haftada 2 kilo mu ne aldım yine,aldım başımı gidiyorum,yediğimde abartı bişe de  yok  :toothy10:

yahu ben de kesin ödem var ama parmaklarda değil,bacaklarda,botlarım dar gelmeye başladı benim valla,24. hafta içindeyim ben de...ama doğal bunlar olabilir yani,son 6 haftada 4 kilo fln aldım ben mesela,belki o da ödemdendir,umarım  :ehi:  :ehi:  :ehi:

baktım 6 ile 8 alırlar diyo ben 7 almış oluyorum  :basardim:

serife26

gerçi ayten sen zaten incesin,daha da almış olsan bile sorun olmaz :laughing7:
izemsevi ztn doktorlar ilk 3 aydan sonra yüzük takmayın diyolar ;) bi anda parmağın şişip,yüzüğün parmakta takılı kalması durumundan ötürü olsa gerek :ehi:

serife26

siz çalışıyosunuz sanırım,ben bugün raporluyum,az ağrım vardı ağrı var karnımda  dedim doktoruma hemen sana rapor yazayım dedi:)ve de 10 gün yeter mi gibi bi soru yöneltti :laughing7: ben de 2 gün yeter,dinlenmem için dedim... :k06:
..neyse ayten&izemsevi sze ii çalışmalar,sonra gelirim ben artık,görüşmek üzere...

izemsevi

sende bol bol dinlen şerife bende oyüzden takmak istyemiyorum şişer çıkartamam diye korkuyorum

Aytii

görüşürüz ŞErife bende çok yoğunum şuanda foruma yetişemiyorum  :sad1:

Aytii

Fehi..................................08 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
cigdems..........................12 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
mavinur .............................. 12 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Aybüke....................................14 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
afra024...............................16 Haziran 2011  :love9:  (erkek)  :love7:
melek-çağlar.................... 17 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Hayat29............................20 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
burcu MELEK ................... 22 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
•❤•pisicikk•❤•  ................... 27 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
sekerbebe.......................04 Temmuz 2011  :love9: (kız)  :love7:
güneş..........................05 Temmuz 2011  :love9: (kız) :love7:
selam bakis.................06 Temmuz 2011  :love9:
Emine86......................08 Temmuz 2011  :love9:
Nur..............................15 Temmuz 2011 :love9: (erkek)  :love7:
**yeşim** ...................... 16 Temmuz 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Shadowqueen.............22 Temmuz 2011  :love9: (kız)  :love7:
๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑..........27 Temmuz 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Sarı_civciv.......................28 Temmuz 2011   :love9: (kız)  :love7:
izemsevi.........................04 Ağustos 2011  :love9: (kız) :love7:
mihrimah.......................13 Ağustos 2011  :love9:
ahsenelkasas..............14 Ağustos 2011  :love9:
Muhribe.............................15 Ağustos 2011  :love9:
sevecen.............................25 Ağustos 2011  :love9:
umut83.............................28 Ağustos 2011  :love9: (kız) :love7:
tatlı bebek.........................31 Ağustos 2011  :love9:

KIZLAR YAZ ANNESİ OLUP LİSTEDE OLMAYANLAR LÜTFEN YAZSINLAR EKLİYELİM  :opucuk: :opucuk:

:binkybaby:  :love9: :binkybaby:  :love9: :binkybaby:  :love9: :binkybaby:  :love9: :binkybaby:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

oy dünürüm gelmiş  :opucuk:

nasılsın canım  :flowers:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

OYYY geldim dünürümm ;) iyiyim çok şükür sen nasılsın? az önce doktora gittim bir polikliniğe ilaç yazdırmak için kan ilacımı izinliyim bugün kayınvaldemlere gidiyoruz hafta sonu yokum çok merak edeceğim senin ayrıntılı ultrasonun sonucunu canım ya özelime yaz mutlka bu arada tansiyonum düşük çıktı epey 9 a 5 hep düşük çıkıyor ya benımkısı ???
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

:-\ hmm ilginç düşüyo olması benimkisi arttı. eskiden normal halimde 10,6 çıkardı hep şimdş 11,6 ve hemşire normal diyo

sen onu sordunmu ordaki hemşireye neden öyle olduğunu  :icon_scratch:

ben sana yarın mesaj atarım canım eve gelince. randevum 11 de ;) eve gelmem 2 yi 3ü bulur çünkü evim çarşıya uzak ve eşim işte olucak yani ben yol arabasıyla gidicem