2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

:k06: :k06: :k06: dünürüm canınız sağolsun tatlım ya bizimkide erkek çıkarsa bende üzgünüm boşverr yaa kanka olurlar ozamanda dimi ama :toothy10:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Mart , 2011, 16:07:10
:k06: :k06: :k06: dünürüm canınız sağolsun tatlım ya bizimkide erkek çıkarsa bende üzgünüm boşverr yaa kanka olurlar ozamanda dimi ama :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

orası öyle :D herşey olabilir  :laughing7: ama senin detaylıdan aldığın ultrasyon resminde belliydi tontiş bir kız olduğu  :love7: :nazar: hatta Oğuzda gördü kalp atışları hızlandı yavrumun heyecandan  :love9:  :toothy10:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 17 Mart , 2011, 16:02:29
Alıntı yapılan: izemsevi - 17 Mart , 2011, 15:59:19
burcu canım bizim akraba 7.5 aylıkken erkek olduğunu öğrendi ve herşeyini ondan sonra aldı çünkü 2dr gitti ama bir türlü göstermedi hep saklamış göstersin diye ne yapmadıki 2tane çikolata yiyordu dr bakıyordu yok sonra biraz bekletip yeniden alıyordu gene yok ama en sonunda 7.5 ayda gördüler
canım hoşgeldin sende evet işte ortalık karıştı bakalımm ne olucak ben bidaha özele gideim bi aytencim sen pipiyi gördüysen sorun yok  :k06:  :k06:
canım allah razı olsun . izemsevicim haklısın artık sarı ve yesil alacam doktora tekrar gidicem en erken zamanda sizin karnınız nasıl yani kız olanlar yanlardan kilo alıyormuş diyorlar ama

izemsevi

ayten tersi olursa senin kız gelin gider  :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 17 Mart , 2011, 16:13:31
ayten tersi olursa senin kız gelin gider  :toothy10:

:k06: :k06: :k06: yok ya ben eminim bir pipi iki adette bezelye vardı  :laughing7:

izemsevi

canım benim kız 3dr da söyledi kız diye renklidede kız dendi benim yanlar evt kilo aldı yayıldı yanlara doğru sivri top değil yana yayvan canım

izemsevi

ya gördüğün bezelyeler yumurtalıklarsa  :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 17 Mart , 2011, 16:15:43
canım benim kız 3dr da söyledi kız diye renklidede kız dendi benim yanlar evt kilo aldı yayıldı yanlara doğru sivri top değil yana yayvan canım

benimki öne doğru top yutmuş gibiyim yani erkek  :basardim:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 17 Mart , 2011, 16:16:33

pipinin sağında bir bezelye birde solunda bir bezelye  :k06: artık sen söyle ne olduğunu :D :D

izemsevi

ben hiç görmedim öyle bişey bişey diyemiycem  :toothy10: :k06: :k06: aaaa herşey uluorta çocuklarda ne varsa döktük vallaha

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 17 Mart , 2011, 16:17:36

pipinin sağında bir bezelye birde solunda bir bezelye  :k06: artık sen söyle ne olduğunu :D :D
acaba nedir nedir ???  canım benimde cok sivri hiç yanlarda yag yok bi gıram bile sivri bi karnım var sadece  :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 17 Mart , 2011, 16:20:48
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 17 Mart , 2011, 16:17:36

acaba nedir nedir ???  canım benimde cok sivri hiç yanlarda yag yok bi gıram bile sivri bi karnım var sadece  :dontknow:

erkek gibi geliyo şimdi bana öyle dedin ya  ???

çin takvimine bakmışmıydın  :k06:

burcu MELEK

hiç inanmıyorum cünkü dogru cıkmıyor canım bizim arkadaslar cok denedi

izemsevi

burcu hastane çıkışını geri götürüp değiştirisiniz sonuçta giyilmedi kız değilmiş dersiniz ama bence bu ikilemle son 3ay bitmez en güzeli başka dr git ve netleştir.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 17 Mart , 2011, 16:28:18
burcu hastane çıkışını geri götürüp değiştirisiniz sonuçta giyilmedi kız değilmiş dersiniz ama bence bu ikilemle son 3ay bitmez en güzeli başka dr git ve netleştir.
canım cok oldu alalı fişini kaybettik yoksa benimde aklıma ilk o geldi. ayticim cin takvimine göre erkek diyor