2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

mrb kızlar nasılsınız bugün baya yoğundum şimdi rahatladım.

Aytii

Fehi..................................08 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
cigdems..........................12 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
mavinur .............................. 12 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Aybüke....................................14 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
afra024...............................16 Haziran 2011  :love9:  (erkek)  :love7:
melek-çağlar.................... 17 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Hayat29............................20 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
burcu MELEK ................... 22 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
•❤•pisicikk•❤•  ................... 27 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
sekerbebe.......................04 Temmuz 2011  :love9: (kız)  :love7:
güneş..........................05 Temmuz 2011  :love9: (kız) :love7:
selam bakis.................06 Temmuz 2011  :love9:
Emine86......................08 Temmuz 2011  :love9:
Nur..............................15 Temmuz 2011 :love9: (erkek)  :love7:
**yeşim** ...................... 16 Temmuz 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Shadowqueen.............22 Temmuz 2011  :love9: (kız)  :love7:
๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑..........27 Temmuz 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Sarı_civciv.......................28 Temmuz 2011   :love9: (kız)  :love7:
izemsevi.........................04 Ağustos 2011  :love9: (kız) :love7:
mihrimah.......................13 Ağustos 2011  :love9:
ahsenelkasas..............14 Ağustos 2011  :love9:
Muhribe.............................15 Ağustos 2011  :love9:
sevecen.............................25 Ağustos 2011  :love9:
umut83.............................28 Ağustos 2011  :love9: (kız) :love7:
tatlı bebek.........................31 Ağustos 2011  :love9:

KIZLAR YAZ ANNESİ OLUP LİSTEDE OLMAYANLAR LÜTFEN YAZSINLAR EKLİYELİM  :opucuk: :opucuk:

:binkybaby:  :love9: :binkybaby:  :love9: :binkybaby:  :love9: :binkybaby:  :love9: :binkybaby:

Aytii

hoşgeldin Seval

bu aralar kayıpsın hayırdır?

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

evet canım bidaha bi ulturasyona girmem lazım ya herseyi pembe aldım hastane cıkısını filan cok pahalı aldım esime diyorumki giydiririz ne olacak hayır bitane daha alıcam olmaz herseyi yeniden alırım diyor bugün alışveriş yapacaktım hastaneden cıkınca yapmadım cok saskınım cünkü bide nette okudum doguma girene kadar pipisini göstermeyen varmış 7 ayda deyişen varmış bi bakın sizde sasıracaksiniz  :(

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 17 Mart , 2011, 15:51:40
evet canım bidaha bi ulturasyona girmem lazım ya herseyi pembe aldım hastane cıkısını filan cok pahalı aldım esime diyorumki giydiririz ne olacak hayır bitane daha alıcam olmaz herseyi yeniden alırım diyor bugün alışveriş yapacaktım hastaneden cıkınca yapmadım cok saskınım cünkü bide nette okudum doguma girene kadar pipisini göstermeyen varmış 7 ayda deyişen varmış bi bakın sizde sasıracaksiniz  :(

evet bende öyle duydum bazıları göstermiyomuş doğunca görüyolar. ama ben gördüm oğlumun pipisini ve bezelyelerini  :k06: Elifim geliyorum dedi bana  ;D

izemsevi

slm pisicik,ayten burcu bugün iş vardı baya bi hallettim geldim şimdi öyle işte bu aralar havalar çok güzel hiç eve gidesim yok kızlar ya sizdede varmı.

Aytii

evet burdada havalar çok güzel dondon yedik biz oğlumla  :hello2:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar bende kız diye herseyı pembe aldım yanı mobılyalaraı annem hep pembiş şeyler örüyor dogunca erkekte olabılır çok duydum ben öyle dogana kadar tereddütsüz kız olur dıyorlar dogunca bir bakıyorlar erkek :k06:elifim diyorum bende ya bakalım hayırlısı hep kız dediler bizede gerçi.
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

burcu canım bizim akraba 7.5 aylıkken erkek olduğunu öğrendi ve herşeyini ondan sonra aldı çünkü 2dr gitti ama bir türlü göstermedi hep saklamış göstersin diye ne yapmadıki 2tane çikolata yiyordu dr bakıyordu yok sonra biraz bekletip yeniden alıyordu gene yok ama en sonunda 7.5 ayda gördüler

Aytii

Cumartesi detaylıya giricem bana kız derlerse Elif için üzgünüm dünür  :ehi:

burcu MELEK

evet ben simdi okuyunca sassırdım acıkcası kadın doguma girene kadar 8 kere kız demişler sonra erkek cıkmış allahım cok komik içimde ne var bilmiyorum hep kızım diye sevdim cocuk ya top olursa  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 17 Mart , 2011, 15:59:19
burcu canım bizim akraba 7.5 aylıkken erkek olduğunu öğrendi ve herşeyini ondan sonra aldı çünkü 2dr gitti ama bir türlü göstermedi hep saklamış göstersin diye ne yapmadıki 2tane çikolata yiyordu dr bakıyordu yok sonra biraz bekletip yeniden alıyordu gene yok ama en sonunda 7.5 ayda gördüler
canım hoşgeldin sende evet işte ortalık karıştı bakalımm ne olucak ben bidaha özele gideim bi aytencim sen pipiyi gördüysen sorun yok  :k06:  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 17 Mart , 2011, 16:00:47
evet ben simdi okuyunca sassırdım acıkcası kadın doguma girene kadar 8 kere kız demişler sonra erkek cıkmış allahım cok komik içimde ne var bilmiyorum hep kızım diye sevdim cocuk ya top olursa  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:

töve tövbe  :k06: :k06: güldürdün beni Allahta seni güldürsün  :k06:

izemsevi

burcu canım hayırlısı diycen kardeşim yapcak bişey yok ben hastane çıkışını şimdi 2tane pembe aldım bir tanede yeşil yada kırmızı almak istiyorum allahın işi heran herşey olabilir sen karışık renk al canım.