2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

evet canım zayıflar daha çok alırlar. kilolu hamile kalanlarda daha az alırlar ben hep böyle gördüm

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hayırlısı canım ya ne diyelim .Rabbim sağlık sıhhat versin meleklerimizede ,artık biraz cefa çekeceğiz aytim bende sırt ve bel agrılarıda başladı biliyormusun bak buyuzdenmış ee 9 kılo tabi ister istemez agrı yapıyor
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

yapar tabi. insan ağırlaşıyo sonuçta. benim daha yok öyle ağrım ama geceleri batmalar oluyo kalçamda bide uyuyamıyorum öyle hep uyanıyorum dönerken kollarımdan destek alıyorum

burcu MELEK

Aytii

burcu MELEK

hoşbulduk kızlar ya kafam cok karısık ay kafayı yiycem :BangHead:  :BangHead: ebnim bebeyime ilk 3 ayında ve 3.5 ayında erkek dediler sonra özele gittim 2 kere kız dediler bugün yine gittim doktor bu bebeye kızmı dediler dedi evet dedim allahalla dedi sustu cok kafam karıştı yanlışlık olabilirmi sence ama karnım cok sivri yanlarda bir gıram yag filan yok her gören erkek karnın diyorlar her gören derken bi 18 kişi filan söyledi bunu ben herseyi pembe aldım ve ördüm neolacak simdi acaba bu cocuk kızmı erkekmi? :cildir:  :cildir:

Aytii

nasıl yani  :-\ bizde kız biliyoruz senin bebeği. göstermiyomu acaba  :icon_scratch: ondanmı göremiyolar tam olarak  :dontknow:

peki ben sana bişey sorcam

senin rüyalarına ilk zamanlar kızmı giriyodu erkekmi?

burcucum hoşgeldin canım ayrıntılı ultrasona gırmedınmı orda kesın bellı oluyor çünkü :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hoşgeldin burcu.çok enteresan olmuş senin durum
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 17 Mart , 2011, 15:22:23
nasıl yani  :-\ bizde kız biliyoruz senin bebeği. göstermiyomu acaba  :icon_scratch: ondanmı göremiyolar tam olarak  :dontknow:

peki ben sana bişey sorcam

senin rüyalarına ilk zamanlar kızmı giriyodu erkekmi?

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Mart , 2011, 15:24:22
burcucum hoşgeldin canım ayrıntılı ultrasona gırmedınmı orda kesın bellı oluyor çünkü :icon_scratch:
canım rüya hatırlamıyorum hiç ayrıntılıya girdim canım ama devlette girdim doktora kalbinde kireclenme vardı onu sordum ona bile cevap vermedi adam cinsiyet söylemedi :icon_scratch:  :icon_scratch:  :icon_scratch:  ay suan cok kötüyüm kafam cok karıştı

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 17 Mart , 2011, 15:25:43
hoşgeldin burcu.çok enteresan olmuş senin durum
evet canım ben 4 ayda kız denince özelde ilk erkekm demelerine takmadım acıkcası ama simdi böyle oldu bende sasırdım acaba yanılma payı oluyormu :-\  :-\

canım kalbinde kireçlenme var derjken nasıl yani bebeğin kalbindemi ??? eğer öyle birşeyse bir daha gir ayrıntılıya derim

burcu MELEK

evet canım vardı özelde öyle dediler sonra ayrıntılıda cıkmadı adam bana cevap vermedi ama sonuçları doktora götürdüm temiz dedi zamanla gecebilen birşeymiş suan yok dedi

Aytii

ya bende ayrıntılıya gircem Cumartesi kısmetse. bende tvde gördüm bebeklerde mor mavi izler varsa herhangi bir yerlerinde kalp hastası olduklarını gösteriyomuş ama anne karnında anlaşılamıyomuş Allah korusun  :amin: :amin: :amin:

ilginç canım ama erkek olsaydı ilk aylarda hemen belli ederdi gibimie geliyor ,hayılısı olsun tatlım yınede ama ınsan muallakta kalır böylede istersen farklı bır yerde ultrasona gir güvendiğin bir doktorda ne dersin ???