2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

kapalı olanlardan yedim canım. açık olan nasıl oluyo kız  :k06:

Aytii

bu arada bişey sorcam Pisim. ben iş yerinde alaturka tuvalete gidiyorum mecburen. öyle oluncada karnım sıkışıyo  :-\ acaba bişey oluyomudur diyorum ama eskiden alafranga tuvalet yoktu yani kadınlar hep öyle giderlerdi  :dontknow: ama yinede kafama takılıyo  :sad1:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

açık olan hani külahta oluyor ya canım pastanelerde falan onu demiştim buarada koptum şuan hahahahahhahahahahahha :toothy10: :toothy10: :toothy10:  canım benim biz bu suan oturdugumuz eve görev yerım burası olunca alel acele tasındık okuluma çok yakın dıye ve hamıle kalıncada çıkamadık gittiğim hastanede evıme çok yakın.ve bizim tuvaletımız alafranga tatlım yaa :k06: yani evet göbek buyudukce zor oluyor ama bişey olmaz merak etme ben bir ara çok sormuştum ve annemler,tayzemler işte binimum diğer tanıdıklar hep alafranga tuvalet kullanmışlar yani şükret canım evindeki klozetmiş ne güzel ben napim dimi ama :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

:k06: :k06: :k06:

açık diyince neyi kasdediyo dedim fransız kaldım  :ehi: külahlısı aklıma gelmedi  ;D

benımde evdeki wc benı düşündürüyor çünkü 8.9 aylarda daha zor olacak bılıyorum ,sen zaten o aylarında çalışmazsın dolayısıyla iş yerındeki wc ile işin olmayacak tatlım.birde ben namaz kılıyorum ve zorlanmaya başladım son zamnlarda bakalım oturarak kılacagım herhalde ilerleyen zamanlarda süreklı egılıp kalkamazsam eger.
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Allah kabul etsin canım ben duymuştum o durumlarda farklı kılınabiliyomuş namaz. bir araştırsana belki oturarak göz işaretlerinlede kılabilirsin

OTURARAK KILSAM KAFİ CANIM SADECE SECDEYE GİDERKEN EĞİLECEGİM ZATEN SUAN KILABILIYORUM 8. AYDAN SONRA FALAN ÇOK AGIRLASIRSAM ÖYLE KILARIM ARTIK.AYTENİM YA BENIM KARNIM BUYUDU TAMAM AMA 6.5 AYLIĞIM ÖYLE ÇOK BUYUK DEĞİL YANI 6 AYLIK HAMILE BIR BAYAN VAR OKULDA ONUNKINE BAKIYORUM KARNI BURNUNDA RESMEN BENIM SADECE TOPALAK BIR KARIN VAR YAYVAN OKADAR SANIRIM İÇ KARNIM GENİŞ BENİM ONDANDIR DİMİ :icon_scratch:

Aytii

evet iç karnın genişmiş ne güzel bende öyle olsun istiyordum ama değilmiş  :-\

CANIM SUCUK YIYORMUSUN SEN YANİ YIYEBILIYORMUYUZ BİLGİN VARMI BU KONUDA?

Aytii

ben pastırma yemiştim  :k06: çiğsini yedim :) sucukta yedim çiğ. övünmüyorum ama canım çok çekti yedim neyapayım  :-\ ama doktorum uzak dur dedi

Aytii

banu_fth

3 ay daha bekle  :occasion5:
ay olmaz .. bir yıl 3 ay daha bekle .. emzircen çünkü  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

SUCUĞU SICAK SUDA HAŞLAYIP SONRADA KIZARTIP YIYEBILIRIZS DIYE BILIYORUM BENDE.SALAM VE ÇİĞ ETTEN UZAK DURUYORUM HAZIR MEYVE SULARI VE KOLADANDA AMA SUCUK ÇOK ISTIYOR BUGUNLERDE CANIM ONDAN SORDUM İYİCE PİŞİRİP YERSEM BIR SORUN OLMAZ SANIRIM

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿