2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Aytii

tşk ederim bizde iyiyiz  :flowers:

kahvaltımızı yaptık

konuyla uzak ama köpeğim hastalandı kışın sesi kesildi veteriner kan almamız gerekiyo dedi ama köpeğimin cinsi hibrit ve çok kuvvetli biz bile zaptetmekte zorlanıyoruz  :-\ ne yapıcamı bilmiyorum :(

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 17 Mart , 2011, 09:38:36
tşk ederim bizde iyiyiz  :flowers:

kahvaltımızı yaptık

konuyla uzak ama köpeğim hastalandı kışın sesi kesildi veteriner kan almamız gerekiyo dedi ama köpeğimin cinsi hibrit ve çok kuvvetli biz bile zaptetmekte zorlanıyoruz  :-\ ne yapıcamı bilmiyorum :(

Afiyet olsun tatlım, geçmiş olsun bu arada köpüşüne bu arada canım evde mi besliyosun zararı olmaz mı sana gebesin sonuçta

Aytii

sağol canım ama evde değil bahçede duruyo eşim ilgileniyo ben yanına gidince eldiven ve maske takıyorum bide uzak duruyorum zaten çok atılgan olduğu için karnıma darbe alırım diye korkuyorum

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 17 Mart , 2011, 09:41:49
sağol canım ama evde değil bahçede duruyo eşim ilgileniyo ben yanına gidince eldiven ve maske takıyorum bide uzak duruyorum zaten çok atılgan olduğu için karnıma darbe alırım diye korkuyorum
Nasıl peki karnın büyüdü mü Oğuzun Annesi  :D

Aytii

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 17 Mart , 2011, 09:50:27
büyüdü çatlaklar başladı  :k06:
:nazar: :nazar: :nazar: Maşallah
Aytencim ya çatlaklar için bişi kullanıyomusun bende seviniyodum bende bişi yok diye ama dün gördüm alttan alttan çatlaklar belirmeye başlamıştı oturdum ağlamay başladım ya niyeyse

Aytii

:k06: :k06: :k06: :k06: hay Allah seni

niye ağlıyosun kız

iç karnın küçük demekki seninde ;)

bende yağ sürüyorum badem yağı ama işte çatladı yinede

FeHi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 17 Mart , 2011, 09:56:21
:k06: :k06: :k06: :k06: hay Allah seni

niye ağlıyosun kız

iç karnın küçük demekki seninde ;)

bende yağ sürüyorum badem yağı ama işte çatladı yinede

İnternetten araştırdım bişi sürülsede sürülmesede çatlağı önlemek mümkün diilmiş, kardeşimede çocuk gelişimci bi arkadaşı katran yağı önermiş onu kullanıyomuş çatlak olan yerlerine kalça kısımlarına filan çünkü karnında çatlak yokmuş

izemsevi

slm kızlar biz geldik bugün kızımla yoğunuz siz nasılsınız.

Aytii

evet mümkün değil Fehi ben karnımda çok kuruluk oluyo ondan sürüyorum  :icon_thumright: çatlaklarıda takmıyorum ne yapayım zaten yaşlancaz aynı kalmıcak hiç birşeyimiz kendimle barışığım  :basardim:

hoşgeldiniz Seval ve İzemsevi  :opucuk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Merhabaaa fıstıklar nasılsınızzzzzzzzzzz biz geldikkkkkkk :hello2:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

nasılsınız kızlar bende birşey kullanmıyordum amaçatlaklar için artık karnımın baya gerilip acıdığını hissetmeye başladım ve artık kullanmam gerektiği kanaatine vardım dr jel vermişti hem gögüsler hem göbüş için onları kullancam

Aytii

hoşgeldin dünür  :flowers: siz nasılsınız gelinimle  :opucuk:

izemsevi

göbek için : madecassal            meme ucu için : Lansinoh adlı iki krem.