2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

panik yaptım bak benim senle aramda 2hafta var üstelik benimki kız yani kızlar erkende gelir denir sen maşallah çocuk hariç hepsini almışsın bende daha tık yok 4ay çok gibi geliyor ama bide bakmışım pırt diye geçmiş.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 11:35:32
panik yaptım bak benim senle aramda 2hafta var üstelik benimki kız yani kızlar erkende gelir denir sen maşallah çocuk hariç hepsini almışsın bende daha tık yok 4ay çok gibi geliyor ama bide bakmışım pırt diye geçmiş.

canım ben daha hepsini almadımki. yavaş yavaş başladım almaya. sonuna bırakmak istemedim. birden yüklü miktarda para gitmesin dedim. daha düğünümüz var ona masrafımız olacak çok. yani bunları hesaplamak zorundasın ;) birdahaki aya 6 aylık olucam inşallah ozamanda dolap alıcam oğluma sonrada doğum çantası ve geri kalanlar olur alınacak okadar

izemsevi

ayten hayırdır canım eşinle yeniden mi düğün yapmaya karar verdiniz :k06:

Aytii

evet. çocuk evlilik dışı doğsun istemiyoruz  :tongue3:

izemsevi

süpper bir karar :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: canım afiyet olsun kızımla karnımız acıktı benim bu kız varya çok uyanık maşallah ayten karnı acıkınca harekete geçiyor maşallah gidiyimde yeyim bari sende oğluşunu doyur bakıyım.

Aytii

evet benim oğlanda öyle  :nazar: sabahları bile acıkıyo hemen başlıyo tekmelemeye  :love9: bende hemen kalkıp kahvaltı hazırlıyorum  :hungry: sizede afiyet olsun ana kız  :laughing7:

izemsevi

Aytii

izemsevi

valla ana kız iyi şiştik siz neler yaptınız ne yeyip ne içtiniz

Aytii

biz bugün fazla yiyemedik. makarna yoğurt ıspanak vardı ama az miktarda sonrada yürüyüş yaptım biraz 10 dk felan bakalım nezaman acıkıcaz  :laughing7:

izemsevi

hayret ayten sen nasıl acıkmadın bugün makarna ıspanak yoğurdu evdenmi getirdin dışardamı yiyorsun.

FeHi

Beşiğimizi aldık teyzeleri eşyaları yavaş yavaş yerleştirmeye başlıcam kısmetse  :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 13:53:12
hayret ayten sen nasıl acıkmadın bugün makarna ıspanak yoğurdu evdenmi getirdin dışardamı yiyorsun.

dışarda yedim.

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 16 Mart , 2011, 13:54:22
Beşiğimizi aldık teyzeleri eşyaları yavaş yavaş yerleştirmeye başlıcam kısmetse  :love9:

:love9: :love9: :love9:

bende aldım karyolasını ve 5 li setini  :love9: çok heyecanlı  :love7: birdahaki aya dolabını alıcam kısmetse  :nazar:

Aytii

Fehi sen nerelerdesin kaç gündür  :icon_scratch: