2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

biz geçen yıl almıştık yeni yani güzelde çekiyor inşallah çeker çeker koyarız.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 11:02:23
canım çorap hiç aklıma gelmedi bile inanabiliyormusun komşun kaç aylık seninki aylıktı canım senin öbür düşügün kaçıncı haftada olmuştu büyükmüydü ki ya bana kalsa ben alıcamda çevredekiler alma daha erken iş yerinden arkadaşlar daha 4ayın var çok erken alma diyorlar 4ay varda ben zaten son bir ay çok çıkabileceğimi düşünmüyorum yaza geliyorya temmuzun sonu kısmetse doğum var oyüzden alcam artık bende tam hevesleniyorum hevesim kursağımda kalıyor valla
canım biz 25+5 suan diyeride 2 aylıktı . ama ben öyle düşünmüyorum cünkü bişi olacagı varsa zaten oluyor ben bu hamilelikten haberim yokken kışlık odamıza gecmek için 3 lü koltuk koca bir oda  tasıdık sonra ögrendim üzüldüm ama bişi olmadı.hem erken dogum olasılıgıda var herkesin onun için 8 ayında herseyi tam olsun istiyorum canım hem insanın karnı büyüdükçe zoorlasıyor dısarı cıkmak buda aklında olsun banada kızıyorlar ama bi eşim biliyor sende kimseye söyleme al koy ben gibi  :icon_thumright: alt komsunda 18 haftalık hamile

burcu MELEK

hepinizi  :opucuk:  :opucuk: kızlr yürüyüş ve biraz alışveriş zamanı bakalım kızıma bügün ne ciciler alıcam :k06:  :k06:  babsı kızacak bana bütün paranı harcıyosun diye ama olsun napayım. hastada olsam  dayanamıyorum  :k06:  :k06:

izemsevi

alt komşunla aramızda 1hafta var benimde 19 tam bugün öyle alıyım bende yavaş yavaş sanki son ay alma diyenler yanımdamı olcak bide sinir oluyorum hepsi parayla olcak şey herşey çarşıda var en fazla birgün gider herşeyi alır eve gelirsin diyorlar sanki gömü bulcam herşeyi öyle bir günde almak için sabancının torunu olmak laızm.

Aytii

kızlar ablam ne hediye alayım diye tutturdu bende aklıma bişey gelmiyo şuanda dedim  :dontknow: neticede karyolası yatağı nevresimi 5 li setini aldık park yatağı var dolabınıda alcaz yani geriye ufak tefek şeyler kalıyo bende hiç bişi alma dedim oda tutturdu illa alıcam diye ama ne alınırki başka?

izemsevi

ana kucağı yada arabasını alsın sonuçta alınacak ihtiyaç yani canım.

Aytii

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 11:13:53
alt komşunla aramızda 1hafta var benimde 19 tam bugün öyle alıyım bende yavaş yavaş sanki son ay alma diyenler yanımdamı olcak bide sinir oluyorum hepsi parayla olcak şey herşey çarşıda var en fazla birgün gider herşeyi alır eve gelirsin diyorlar sanki gömü bulcam herşeyi öyle bir günde almak için sabancının torunu olmak laızm.
cok dogru dedin valla  :toothy10:   :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: haklısın öyle bir günde olmaz o işler canım ben hergün geziyorum ooooooo ne ihtiyaclar cıkıyor valla ıvır zıvır bayyyyyyy gene gelicem

izemsevi

onlarıda mı aldın ayten sen maşallah bacım sen almadık bişey bırakmamışsın ozaman üst kıyafet alsın zıbın vs gibi yada banyo kuveti felan otarz şeyler alsın.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

GÜNAYDIN ŞEKER ANNELERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 11:26:29
onlarıda mı aldın ayten sen maşallah bacım sen almadık bişey bırakmamışsın ozaman üst kıyafet alsın zıbın vs gibi yada banyo kuveti felan otarz şeyler alsın.

:k06: :k06: :k06:

Günaydın dünürüm hoşgeldin nasılsın  :opucuk:

izemsevi

izemsevi

ayten arabayla anakucağını nekadara aldın

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 11:31:30
ayten arabayla anakucağını nekadara aldın

canım arabasını Fransadaki ablam yollayacak ki o zaten hemen lazım olmuyo daha çok bir yaşında güzel havalarda felan anakucağınıda set olarak aldım karyolayı aldığım yerden yani içinde hepsi var

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

HOŞBULDUKK KIZLARR İYİYİM ÇOK ŞÜKÜR OKULA GİTMEM LAZIIM BİR YANDAN HAZIRLANIYORUM BIR YANDAN SİZE YAZMADAN GİTMEYEYIM DEDİM
AYTİMM BİZEDE HEDIYE ALALIM DİYENLER OLDU  BEBEK ARABASI ALMADIK HENUZ BİZ ONU SÖYLÜYORUZ
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.